Organizacja Produkcyjno- Ebenista osiągnęła 204 073 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 204 072 zł. Pozostałe przychody to 1 zł.
Całkowite koszty wyniosły 481 364 zł.
Strata netto wyniosła 277 292 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 12 187 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 204 073 zł w 2024 roku. • 240 557 zł w 2023 roku. • 338 613 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -28 149 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -277 292 zł w 2024 roku. • -244 529 zł w 2023 roku. • 138 660 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Produkcyjno- Ebenista wynosi 463 277 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 745 217 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 40 764 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 463 277 zł w 2024 roku. • 411 372 zł w 2023 roku. • 1 214 779 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Produkcyjno- Ebenista mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Produkcyjno- Ebenista wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Produkcyjno- Ebenista wynosi 0,57%. To oznacza, że firma ma szansę 0,57% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,57% w 2024 roku. • 0,61% w 2023 roku. • 0,11% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Produkcyjno- Ebenista charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Produkcyjno- Ebenista wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 87 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 87 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 87 tys. zł w 2024 roku. • 67 tys. zł w 2023 roku. • 116 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
98 605
zł.
Koszty operacyjne Produkcyjno- Ebenista wyniosły
244 143
zł.
Wynagrodzenia stanowią
40%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
9956 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 98 605 zł w 2024 roku • 99 061 zł w 2023 roku • 79 013 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
40% w 2024 roku •
38% w 2023 roku •
23% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Produkcyjno- Ebenista wyniosła 1 281 234 zł.
a
ktywa obrotowe to 119 310 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1 161 924 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 281 234 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 436 304 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 844 930 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -33 299 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 281 234 zł w 2024 roku. • 1 452 290 zł w 2023 roku. • 1 545 883 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -22%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -64%.
Marża operacyjna wyniosła -20%.
Marża netto wyniosła -136%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Produkcyjno- Ebenista wyniosły 844 930 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 281 234 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 66%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -76 818 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 844 930 zł w 2024 roku • 1 117 622 zł w 2023 roku • 966 687 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 66% w 2024 roku • 77% w 2023 roku • 63% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Produkcyjno- Ebenista wykazała przychody na poziomie 204 073 zł.
Organizacja zarobiła -277 292 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -277 292 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku