Organizacja Decoratum osiągnęła 1 399 678 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 395 534 zł. Pozostałe przychody to 4144 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 261 740 zł.
Zysk netto wyniósł 133 794 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -4 777 561 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 399 678 zł w 2025 roku. • 1 844 035 zł w 2024 roku. • 1 683 863 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -246 742 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 133 794 zł w 2025 roku. • 47 030 zł w 2024 roku. • -43 143 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Decoratum wynosi 2 247 563 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
779 269 zł a 4 156 104 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 4 607 180 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 247 563 zł w 2025 roku. • 2 096 401 zł w 2024 roku. • 1 766 227 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Decoratum wynosi 166 tys. zł.
EBITDA Decoratum wynosi 189 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
357 612 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 165 628 zł w
2025 roku. • 63 351 zł w
2024 roku. • -42 592 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
378 076 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 188 911 zł w
2025 roku. • 118 315 zł w
2024 roku. • 68 755 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Decoratum wynosi 5 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 5 os. w 2025 roku. • 6 os. w 2024 roku. • 8 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Decoratum wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,018% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Decoratum wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,13% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Decoratum charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Decoratum wynosi 77 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 25 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 208 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 25 tys. zł a 208 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
120 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 77 tys. zł w 2025 roku. • 61 tys. zł w 2024 roku. • 44 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 25 tys. zł w 2025 roku. • 9 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 208 tys. zł w 2025 roku. • 181 tys. zł w 2024 roku. • 172 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
784 074
zł.
Koszty operacyjne Decoratum wyniosły
1 229 905
zł.
Wynagrodzenia stanowią
64%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-521 441 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 784 074 zł w 2025 roku • 1 034 524 zł w 2024 roku • 960 898 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
6.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
64% w 2025 roku •
59% w 2024 roku •
56% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Decoratum wyniosła 1 776 803 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 041 118 zł.
a
ktywa trwałe to 735 684 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 776 803 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 737 777 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 039 026 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1 715 142 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 776 803 zł w 2025 roku. • 1 771 462 zł w 2024 roku. • 1 702 808 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 13%.
Marża operacyjna wyniosła 12%.
Marża netto wyniosła 10%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Decoratum wyniosły 737 777 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 776 803 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 42%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1 134 916 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 737 777 zł w 2025 roku • 866 230 zł w 2024 roku • 844 606 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 42% w 2025 roku • 49% w 2024 roku • 50% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Decoratum wykazała przychody na poziomie 1 399 678 zł.
Organizacja zarobiła 168 973 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 35 179 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 133 794 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 21% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -68 651 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 35 179 zł w 2025 roku • 46 989 zł w 2024 roku • 3971 zł w 2023 roku
Organizacja Decoratum wykazała zysk netto większy niż 77% organizacji z branży "Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju".
Organizacja wykazała przychód większy niż 68% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 82% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.06%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 68% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 79% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 56% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0.06%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+62
dni względem terminu
4
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−1 mies. 3 dni12-06-2025
2023
+1 mies. 5 dni19-08-2024
2022
+13 mies. 11 dni19-08-2024
2021
+8 mies.12-06-2023
2020
+4 dni19-10-2021
2019
−2 dni13-10-2020
2018
−3 dni12-07-2019
2017
+1 dni16-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
B & C International B. V. posiada 3500
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 07.07.2014 jest B & C International B. V. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 22.01.2002 do 07.07.2014
był B & C International B. V. kontrolując 100% udziałów.