Organizacja Sensas Polska osiągnęła 1 376 541 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 376 528 zł. Pozostałe przychody to 12 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 320 889 zł.
Zysk netto wyniósł 55 640 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -430 588 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 376 541 zł w 2025 roku. • 1 489 924 zł w 2024 roku. • 2 197 516 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 40 581 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 55 640 zł w 2025 roku. • 53 838 zł w 2024 roku. • 681 250 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Sensas Polska wynosi 2 031 853 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
556 396 zł a 4 755 205 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 402 764 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 031 853 zł w 2025 roku. • 2 058 507 zł w 2024 roku. • 5 509 505 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Sensas Polska wynosi 64 tys. zł.
EBITDA Sensas Polska wynosi 81 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
44 226 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 63 918 zł w
2025 roku. • 63 717 zł w
2024 roku. • 754 129 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
41 801 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 80 900 zł w
2025 roku. • 81 945 zł w
2024 roku. • 771 111 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Sensas Polska wynosi 2 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 2 os. w 2024 roku. • 2 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Sensas Polska wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Sensas Polska wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,017% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Sensas Polska charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Sensas Polska wynosi 111 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 10 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 312 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 10 tys. zł a 312 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
18 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 111 tys. zł w 2025 roku. • 106 tys. zł w 2024 roku. • 209 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 10 tys. zł w 2025 roku. • 10 tys. zł w 2024 roku. • 66 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 312 tys. zł w 2025 roku. • 287 tys. zł w 2024 roku. • 500 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
340 084
zł.
Koszty operacyjne Sensas Polska wyniosły
1 312 611
zł.
Wynagrodzenia stanowią
26%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-27 673 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 340 084 zł w 2025 roku • 341 005 zł w 2024 roku • 356 003 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
26% w 2025 roku •
24% w 2024 roku •
25% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Sensas Polska wyniosła 1 346 520 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 050 465 zł.
a
ktywa trwałe to 296 055 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 346 520 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 157 719 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 188 801 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -199 247 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 346 520 zł w 2025 roku. • 1 238 785 zł w 2024 roku. • 1 950 348 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Sensas Polska wyniosły 157 719 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 346 520 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 12%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -7880 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 157 719 zł w 2025 roku • 105 624 zł w 2024 roku • 191 025 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 12% w 2025 roku • 9% w 2024 roku • 10% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Sensas Polska wykazała przychody na poziomie 1 376 541 zł.
Organizacja zarobiła 62 402 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6762 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 55 640 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 845 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6762 zł w 2025 roku • 10 345 zł w 2024 roku • 73 587 zł w 2023 roku
Organizacja Sensas Polska wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju".
Organizacja wykazała przychód większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.06%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 67% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 75% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 36% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.06%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 20 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-62
dni względem terminu
6
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−20 dni25-03-2026
2024
+1 mies. 6 dni20-05-2025
2023
−2 mies. 21 dni24-01-2024
2022
−3 mies. 2 dni12-01-2023
2021
−3 mies. 11 dni05-04-2022
2020
−5 mies. 14 dni01-02-2021
2019
−5 mies. 23 dni24-01-2020
2018
+3 mies. 12 dni25-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Sensas Sas posiada 952
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 29.09.2022 jest Sensas Sas kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 26.09.2018 do 29.09.2022
był Sensas S.a. kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 20.04.2018 do 26.09.2018 najwięcej udziałów posiadał Sensas S.a.. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.