Organizacja Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra osiągnęła 60 891 693 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 60 886 045 zł. Pozostałe przychody to 5648 zł.
Całkowite koszty wyniosły 60 459 341 zł.
Zysk netto wyniósł 426 704 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 118 642 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 60 891 693 zł w 2025 roku. • 70 831 307 zł w 2024 roku. • 76 846 208 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -33 119 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 426 704 zł w 2025 roku. • 704 965 zł w 2024 roku. • 1 251 782 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wynosi 50 138 671 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 267 037 zł a 152 229 233 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 139 588 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 50 138 671 zł w 2025 roku. • 58 086 821 zł w 2024 roku. • 64 694 138 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wynosi 1,51 mln zł.
EBITDA Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wynosi 2,03 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
57 112 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 513 075 zł w
2025 roku. • 1 959 072 zł w
2024 roku. • 2 652 982 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
55 553 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 026 692 zł w
2025 roku. • 2 552 828 zł w
2024 roku. • 3 198 125 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wynosi 7 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 7 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wynosi 2,70%. To oznacza, że firma ma szansę 2,70% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,70% w 2025 roku. • 2,67% w 2024 roku. • 2,65% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wynosi 0,14%. To oznacza, że firma ma szansę 0,14% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,009% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,14% w 2025 roku. • 0,14% w 2024 roku. • 0,10% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wynosi 1,36 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 85 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,44 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 85 tys. zł a 2,44 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
7 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,36 mln zł w 2025 roku. • 1,5 mln zł w 2024 roku. • 1,64 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 85 tys. zł w 2025 roku. • 141 tys. zł w 2024 roku. • 250 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,44 mln zł w 2025 roku. • 2,83 mln zł w 2024 roku. • 3,07 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 421 457
zł.
Koszty operacyjne Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wyniosły
59 372 970
zł.
Wynagrodzenia stanowią
2%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
49 739 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 421 457 zł w 2025 roku • 1 569 705 zł w 2024 roku • 1 501 981 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
2% w 2025 roku •
2% w 2024 roku •
2% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wyniosła 23 026 516 zł.
a
ktywa obrotowe to 16 892 892 zł.
a
ktywa trwałe to 6 133 624 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 23 026 516 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 12 576 656 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 10 449 859 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 091 341 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 23 026 516 zł w 2025 roku. • 25 456 466 zł w 2024 roku. • 25 551 726 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wyniosły 12 576 656 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 23 026 516 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 55%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 834 046 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 12 576 656 zł w 2025 roku • 14 728 345 zł w 2024 roku • 14 276 788 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 55% w 2025 roku • 58% w 2024 roku • 56% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wykazała przychody na poziomie 60 891 693 zł.
Organizacja zarobiła 545 372 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 118 668 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 426 704 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 22% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -9758 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 118 668 zł w 2025 roku • 182 479 zł w 2024 roku • 304 536 zł w 2023 roku
Organizacja Usług Rolniczo-Gospodarczych Agra wykazała zysk netto większy niż 73% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich".
Organizacja wykazała przychód większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 74% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 1%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 86% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 93% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 39% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 94 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 79 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-94
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 19 dni27-04-2026
2024
−3 mies. 22 dni25-03-2025
2023
−3 mies. 6 dni10-04-2024
2022
−2 mies. 7 dni09-05-2023
2021
−6 mies. 12 dni06-04-2022
2020
−4 mies. 10 dni07-06-2021
2019
−3 mies. 14 dni03-07-2020
2018
−1 mies. 9 dni06-06-2019
2017
−26 dni19-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kozieł Halina posiada 153
udziałów,
które stanowią
51.0% firmy.
Osińska Agata posiada 147
udziałów,
które stanowią
49.0% firmy.
Największym udziałowcem od 09.05.2013 jest Kozieł Halina kontrolujący 51% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 12.09.2011 do 09.05.2013
była Kozieł Halina kontrolująca 98% udziałów.
W okresie od 13.09.2001 do 12.09.2011 najwięcej udziałów posiadała Kozieł Halina. Jej udziały w tym czasie wynosiły 100%.