SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Dürr Group Services osiągnęła 38 930 146 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 38 397 264 zł. Pozostałe przychody to 532 882 zł.
Całkowite koszty wyniosły 36 447 344 zł.
Zysk netto wyniósł 1 949 920 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -13 786 459 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 38 930 146 zł w 2025 roku. • 29 326 653 zł w 2024 roku. • 24 640 207 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -221 939 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 949 920 zł w 2025 roku. • 989 752 zł w 2024 roku. • 1 203 477 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Dürr Group Services wynosi 39 764 115 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
6 011 003 zł a 97 325 366 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 10 234 717 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 39 764 115 zł w 2025 roku. • 28 748 674 zł w 2024 roku. • 26 639 569 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Dürr Group Services wynosi 2,09 mln zł.
EBITDA Dürr Group Services wynosi 2,1 mln zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
379 541 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 092 871 zł w
2025 roku. • 885 811 zł w
2024 roku. • 1 222 660 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
526 835 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 100 671 zł w
2025 roku. • 898 987 zł w
2024 roku. • 1 228 260 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Dürr Group Services wynosi 152 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 152 os. w 2025 roku. • 122 os. w 2024 roku. • 96 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Dürr Group Services wynosi 2,78%. To oznacza, że firma ma szansę 2,78% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,031% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,78% w 2025 roku. • 2,81% w 2024 roku. • 2,82% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Dürr Group Services wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Dürr Group Services charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Dürr Group Services wynosi 1,27 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 314 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,62 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 314 tys. zł a 2,62 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
197 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,27 mln zł w 2025 roku. • 1,01 mln zł w 2024 roku. • 985 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 314 tys. zł w 2025 roku. • 133 tys. zł w 2024 roku. • 183 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,62 mln zł w 2025 roku. • 2,29 mln zł w 2024 roku. • 2,35 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
27 972 296
zł.
Koszty operacyjne Dürr Group Services wyniosły
36 304 392
zł.
Wynagrodzenia stanowią
77%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 399 792 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 27 972 296 zł w 2025 roku • 21 229 782 zł w 2024 roku • 17 510 890 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
77% w 2025 roku •
76% w 2024 roku •
77% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Dürr Group Services wyniosła 15 399 666 zł.
a
ktywa obrotowe to 14 875 219 zł.
a
ktywa trwałe to 524 447 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 15 399 666 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7 384 995 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 8 014 671 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 464 278 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 15 399 666 zł w 2025 roku. • 12 972 799 zł w 2024 roku. • 13 116 872 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 24%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Dürr Group Services wyniosły 7 384 995 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 15 399 666 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 48%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 672 261 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7 384 995 zł w 2025 roku • 5 988 048 zł w 2024 roku • 5 918 396 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 48% w 2025 roku • 46% w 2024 roku • 45% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Dürr Group Services wykazała przychody na poziomie 38 930 146 zł.
Organizacja zarobiła 2 535 452 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 585 532 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 949 920 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 23% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -135 619 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 585 532 zł w 2025 roku • 361 290 zł w 2024 roku • 416 579 zł w 2023 roku
Organizacja Dürr Group Services wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 99% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.3%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 99% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 68% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0.3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 64 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 89 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-64
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 29 dni17-04-2026
2024
−3 mies.16-04-2025
2023
−1 mies. 5 dni10-06-2024
2022
−2 mies. 8 dni08-05-2023
2021
−4 mies. 25 dni23-05-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−9 dni06-10-2020
2018
−2 mies.16-05-2019
2017
−2 mies. 23 dni23-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Homag Gmbh posiada 6000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 20.06.2022 jest Homag Gmbh kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 29.01.2018 do 20.06.2022
był Homag Finance Gmbh kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 21.04.2017 do 29.01.2018 najwięcej udziałów posiadała Homag Polska. Jej udziały w tym czasie wynosiły 100%.