SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO: PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE, W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO: DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Organizacja Inwestycje II osiągnęła 276 159 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 145 556 zł. Pozostałe przychody to 130 603 zł.
Całkowite koszty wyniosły 341 766 zł.
Strata netto wyniosła 65 607 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
212 611 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 276 159 zł w 2024 roku. • 818 068 zł w 2023 roku. • 701 382 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
7806 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -65 607 zł w 2024 roku. • -52 126 zł w 2023 roku. • -81 218 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Inwestycje II wynosi 163 597 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
93 754 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 163 597 zł w
2024 roku. • 426 389 zł w
2023 roku. • 351 105 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Inwestycje II wynosi -76 tys. zł.
EBITDA Inwestycje II wynosi -76 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
18 861 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -75 964 zł w
2024 roku. • -9286 zł w
2023 roku. • -38 243 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
18 861 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -75 964 zł w
2024 roku. • -9286 zł w
2023 roku. • -38 243 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Inwestycje II wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2024 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 18 obwieszczeń
dotyczących organizacji Inwestycje II.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 5 czerwca 2025 (MSiG nr 108/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
18
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
18 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 464002. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/722667/25/152]
MSiG 108/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 46 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 464001. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/722667/25/751]
MSiG 108/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 45 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 26.05.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 141541. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/470428/23/761]
MSiG 49/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 44 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 01.03.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 175968. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/373389/22/336]
MSiG 67/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 43 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 175967. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/373389/22/935]
MSiG 67/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 42 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.03.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 420204. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 02.08.2001.
[WA.XII NS-REJ.KRS/33986/21/122]
Rzuć okiemMSiG 123/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 41 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. F
MUS 2. ELIZA LIDIA 3. [ukryto]) wykreślić:
5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 10.000
ZŁ wpisać: 5. 91 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
9.100,00 ZŁ wykreślić: 6. TAK wpisać: 6. NIE
Poz. 242747. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/286772/21/61]
MSiG 81/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 40 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 242746. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/286772/21/660]
MSiG 81/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 39 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 19.04.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 263476. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/201214/20/941]
MSiG 104/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 38 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 254533. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/200615/20/341]
MSiG 101/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 37 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 14.05.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 243498. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 02.08.2001.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/21747/19/911]
Rzuć okiemMSiG 82/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.04.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 36 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD SPÓŁKI) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. OPACH 2. ZBIGNIEW JERZY 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 (dla pozycji: 1. FARMUS 2. ELIZA LIDIA 3. [ukryto]) 5. WICEPREZES
ZARZĄDU wpisać: 5. PREZES ZARZĄDU
Poz. 203225. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/104862/19/978]
MSiG 73/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.04.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 35 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 05.04.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 310580. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000033180.
SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/156127/18/106]
MSiG 152/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 34 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 310579. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000033180.
SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/156126/18/705]
MSiG 152/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 33 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
X V. W P I S Y D O
Poz. 310578. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000033180.
SYSTEM, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[RDF/156125/18/304]
MSiG 152/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 32 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 20.06.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 200828. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000033180. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 02.08.2001.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/41108/17/430]
MSiG 132/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.07.2017 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 31 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
: wpisać: 1 1. data złożenia 28.06.2017 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO
31.12.2016 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
Poz. 193469. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000033180. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XIIIWYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 02.08.2001.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/33910/16/483]
MSiG 136/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.07.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 30 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.06.2016 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO
31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
Poz. 17556. „INWESTYCJE II” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000033180.
SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
02.08.2001.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/67631/15/525]
Rzuć okiemMSiG 17/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
ić: W dniu 20.01.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 29 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
X V. W P I S Y D O
1 1. 27.05.2015R, REP. A NR 2777/2015, NOTARIUSZ
MAŁGORZATA BRYLEWSKA-IWAŃCZYK Z KANCELARII NOTARIALNEJ W WARSZAWIE ZMIANA § 1,
§ 7, § 13, WYKREŚLENIE § 29
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. FARMUS
2. ELIZA LIDIA 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 4714
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 471 400 ZŁ
wpisać: 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
10.000 ZŁ
Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 471400,00 ZŁ
wpisać: 1. 10000,00 ZŁ
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Inwestycje II nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Inwestycje II wynosi 2,77%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,965% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,77% w 2024 roku. • 5,8% w 2023 roku. • 6,7% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Inwestycje II charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Inwestycje II wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8 tys. zł w 2024 roku. • 25 tys. zł w 2023 roku. • 21 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
60 008
zł.
Koszty operacyjne Inwestycje II wyniosły
221 520
zł.
Wynagrodzenia stanowią
27,1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
11 246 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 60 008 zł w 2024 roku • 50 546 zł w 2023 roku • 82 499 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
9,3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
27,1% w 2024 roku •
32,2% w 2023 roku •
45,6% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Inwestycje II wyniosła 145 819 zł.
a
ktywa trwałe to 141 239 zł.
a
ktywa obrotowe to 4580 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 145 819 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -106 836 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 252 655 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 22 436 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 10 569 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 145 819 zł sumy bilansowej i -106 836 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 50 677 zł sumy bilansowej i -41 229 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 100 946 zł sumy bilansowej i -85 699 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
17,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
17 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
12,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
6 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Inwestycje II wyniosły 252 655 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 145 819 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 173,3%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 33 005 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 252 655 zł w 2024 roku • 91 906 zł w 2023 roku • 186 645 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
6 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 173% w 2024 roku • 181% w 2023 roku • 185% w 2022 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Inwestycje II wynosi 0,02 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,02 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,02, czyli same środki pieniężne pokrywają 2% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (4580 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (252 655 zł) o 248 075 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
5 tys. zł
253 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 5 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,02 zł, z czego 0,02 zł w gotówce.
0,02
płynność bieżąca
0,02
płynność szybka
0,02
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,01 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,02 w 2024 roku • 0,04 w 2023 roku • 0,04 w 2022 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Inwestycje II wynosi 0 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 9 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -9 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-9 dni
firma płaci dostawcom 9 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
9 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 9 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2024 roku • 3 dni w 2023 roku • 0 dni w 2022 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Inwestycje II wynoszą 221 520 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 106 402 zł, czyli 48% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 49 006 zł, czyli 22% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 43 542 zł, czyli 20% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem222 tys. zł
Usługi obce106 tys. zł · 48%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)49 tys. zł · 22%
Zużycie materiałów i energii44 tys. zł · 20%
Podatki i opłaty11 tys. zł · 5%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia11 tys. zł · 5%
Pozostałe koszty rodzajowe94 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 222 tys. zł w 2024 roku • 157 tys. zł w 2023 roku • 181 tys. zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Inwestycje II wykazała przychody na poziomie 276 159 zł.
Organizacja Inwestycje II wykazała zysk netto większy niż 15% organizacji z branży "Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 62% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 15% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 62% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 42% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 90% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:135 280,07
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów128 776,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów6 504,07
B. Koszty działalności operacyjnej221 519,94
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii43 542,18
III. Usługi obce106 401,51
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)11 474,60
V. Wynagrodzenia49 005,63
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)11 002,06
VII. Pozostałe koszty rodzajowe93,96
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-86 239,87
D. Pozostałe przychody operacyjne10 275,99
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych6 097,56
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne4 178,43
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-75 963,88
G. Przychody finansowe130 603,10
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)130 603,10
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe120 245,83
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)120 245,83
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-65 606,61
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-65 606,61
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Inwestycje II składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 7 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 121 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 50 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-121
dni względem terminu
7
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 mies. 20 dni26-05-2025
2022
−4 mies. 16 dni01-03-2023
2021
−6 mies. 21 dni28-03-2022
2020
−5 mies. 29 dni19-04-2021
2019
−5 mies. 4 dni14-05-2020
2018
−3 mies. 10 dni06-04-2019
2017
−25 dni20-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Farmus Eliza posiada 91 udziałów, które stanowią 91% firmy.
Pozostałe 9% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 17.06.2021 jest Farmus Eliza kontrolująca
91% udziałów.
W okresie od 20.01.2016 do 17.06.2021 najwięcej udziałów posiadała
Farmus Eliza (100%).
W okresie od 19.03.2015 do 20.01.2016 najwięcej udziałów posiadała
Farmus Eliza (100%).