Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Indrol wynosi 897 838 522 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
114 760 868 zł a 2 001 503 358 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
287 188 634 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 897 838 522 zł w
2025 roku. • 610 649 888 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Indrol wynosi 65,44 mln zł.
EBITDA Indrol wynosi 83,51 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
38 739 428 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 65 436 611 zł w
2025 roku. • 26 697 182 zł w
2024 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
38 593 530 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 83 512 046 zł w
2025 roku. • 44 918 516 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Indrol wynosi 535 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 535 os. w 2025 roku. • 50+ os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie
dotyczące organizacji Indrol.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 grudnia 2025 (MSiG nr 233/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1
obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenieZwiń obwieszczenia
Poz. 1476390. INDROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001207710. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.12.2025.
[PO.IX NS-REJ.KRS/23513/25/273]
MSiG 233/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 01.12.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2. REGON
970522977 NIP 9231000803 3. INDROL SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj P
SKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat GRODZISKI gmina GRODZISK WIELKOPOLSKI miejscowość GRODZISK WIELKOPOLSKI 2. miejscowość
GRODZISK WIELKOPOLSKI ulica UL. TOWAROWA
nr domu 4 kod pocztowy 62-065 poczta GRODZISK
WIELKOPOLSKI kraj POLSKA Rub. 4. Informacje
o umowie 1 1. 5 LISTOPADA 2025 R., NOTARIUSZ
PIOTR GLANOWSKI, KANCELARIA NOTARIALNA
W POZNANIU, REP. A NR 11445/2025. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 6. Sposób powstania spółki 1. PRZEKSZTAŁCENIE 2. 05.11.2025R., SPÓŁKA POWSTAŁA W WYNIKU
PRZEKSZTAŁCENIA SPÓŁKI KOMANDYTOWEJ
POD FIRMĄ: INDROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Z SIEDZIBĄ W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM W TRYBIE ART. 551 § 1 I NAST. KSH W SPÓŁKĘ
INDROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM,
AKT NOTARIALNY, NOTARIUSZ PIOTR GLANOWSKI, KANCELARIA NOTARIALNA W POZNANIU,
REP. A NR 11445/2025. PRub. Podmioty, z których
powstała spółka 1 1. INDROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2. POLSKA,
KRAJOWY REJESTR SĄDOWY 3. 0000441786
5. 970522977 6. 9231000803 Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SIEJEK 2. MACIEJ 3. [ukryto]
5. 100.999 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
5.049.950,00 ZŁ 6. NIE 2 1. WALIGÓRSKI 2. PAWEŁ
MAREK 3. [ukryto] 5. 100.999 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.049.950,00 ZŁ 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 10100000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. SIEJEK 2. MACIEJ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. WALIGÓRSKI 2. PAWEŁ
MAREK 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 10 12
Z PRZETWARZANIE I KONSERWOWANIE MIĘSA
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Z DROBIU 1 2. 10 11 Z PRZETWARZANIE I KONSERWOWANIE MIĘSA, Z WYŁĄCZENIEM MIĘSA
Z DROBIU 2 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY
TOWARÓW 3 2. 46 HANDEL HURTOWY 4 2. 47
HANDEL DETALICZNY 5 2. 52 24 C PRZEŁADUNEK
TOWARÓW W POZOSTAŁYCH PUNKTACH PRZEŁADUNKOWYCH 6 2. 35 WYTWARZANIE I ZAOPATRYWANIE W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ, GAZ, PARĘ
WODNĄ I POWIETRZE DO UKŁADÓW KLIMATYZACYJNYCH 7 2. 56 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEM 8 2. 77 WYNAJEM
I DZIERŻAWA 9 2. 78 20 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI
PRACY TYMCZASOWEJ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Indrol nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Indrol wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,110% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2025 roku. • 0,15% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Indrol charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Indrol wynosi 20,11 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 9,82 mln zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 32,37 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 9,82 mln zł a 32,37 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 9,52 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 20,11 mln zł w 2025 roku. • 10,58 mln zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 9,82 mln zł w 2025 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 32,37 mln zł w 2025 roku. • 26,92 mln zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
60 002 008 zł.
Koszty operacyjne Indrol wyniosły
743 821 622 zł.
Wynagrodzenia stanowią
8,1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
3 981 456 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 60 002 008 zł w 2025 roku • 56 020 552 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0,6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8,1% w 2025 roku •
8,7% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Indrol wyniosła 252 573 787 zł.
Aktywa trwałe to 124 328 132 zł.
Aktywa obrotowe to 128 245 656 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 252 573 787 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 154 686 259 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 97 887 528 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 12 200 562 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 54 280 200 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 252 573 787 zł sumy bilansowej i 154 686 259 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 240 373 225 zł sumy bilansowej i 100 406 059 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 40,74%.
Marża operacyjna wyniosła 8,09%.
Marża netto wyniosła 7,79%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
16 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
19 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
4 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
5 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Indrol wyniosły 97 887 528 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 252 573 787 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 38,8%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 42 079 638 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 97 887 528 zł w 2025 roku • 139 967 166 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
19 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 39% w 2025 roku • 58% w 2024 roku
Wierzyciele
Organizacja Indrol ma 97 887 528 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 60 172 498 zł (61%).
Dalej: bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 27 372 519 zł (28%), państwu 3 835 502 zł (4%); 3 mniejsze pozycje razem 5 540 637 zł (6%).
Pozostali, 966 373 zł (poniżej 1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Z całości 15 309 914 zł (16%) ma termin spłaty ponad rok.
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
97,9 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
61%
28%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
60,2 mln zł
61%
Państwo
podatki, cła i ZUS
3,8 mln zł
4%
Pracownicy
wynagrodzenia
3,3 mln zł
3%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
27,4 mln zł
28%
Klienci
zaliczki, klienci spoza grupy kapitałowej
51 tys. zł
<1%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela, w tym fundusze specjalne
2,2 mln zł
2%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
966 tys. zł
<1%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 61% (w 2024: 32%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z 61% (2024) do 28% (2025).
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Indrol wynosi 1,59 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,45 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,1, czyli same środki pieniężne pokrywają 10% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,13 miesiąca.
gotówka od ręki: 8,1 mln zł należności i inne: 108,2 mln zł zapasy (materiały, produkty, towary): 11,9 mln zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,59 zł, z czego 0,10 zł w gotówce.
1,59
płynność bieżąca
1,45
płynność szybka
0,1
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,59 w 2025 roku • 1,14 w 2024 roku
Obsługa długu
Dług organizacji Indrol wobec banków i pożyczkodawców: 27 372 519 zł, gotówka: 8 132 623 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 19 239 895 zł.
W tym kredyty i pożyczki: 23 921 299 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 2 280 017 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 28,7 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Spłata długu netto z EBITDA (zysku operacyjnego przed amortyzacją) zajęłaby ok. 0,2 roku - krótko.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 97 887 528 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 19,2 mln zł
0 zł27,4 mln zł
dług wobec banków i pożyczkodawców27,4 mln zł
gotówka8,1 mln zł
w tym kredyty i pożyczki: 23,9 mln zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 2,3 mln zł. Zysk operacyjny pokrywa je 28,7 raza.
Spłata długu netto z EBITDA: ok. 0,2 roku - krótko.
Dług maleje w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: 19,2 mln zł • 2024: 81,9 mln zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: 28,7 raza • 2024: 4,9 raza
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Indrol wynosi 39 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 30 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 10 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 9 dni.
Rotacja zapasów wynosi 5 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 87 075 491 zł, z czego 87 075 491 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza10 dni
firma płaci dostawcom 10 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
39 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 39 dni
30 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 30 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 39 dni w 2025 roku • 42 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Indrol wynoszą 743 415 950 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 615 354 138 zł, czyli 83% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 49 807 439 zł, czyli 7% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 45 703 082 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej743,4 mln zł
Zużycie materiałów i energii615,4 mln zł · 83%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)49,8 mln zł · 7%
Usługi obce45,7 mln zł · 6%
Amortyzacja18,1 mln zł · 2%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia10,2 mln zł · 1%
Pozostałe koszty rodzajowe2,3 mln zł · <1%
Podatki i opłaty1,9 mln zł · <1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów170 tys. zł · <1%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 743,4 mln zł w 2025 roku • 642,3 mln zł w 2024 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Indrol wykazała przychody na poziomie 809 348 362 zł.
Organizacja zarobiła 63 017 028 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 118 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 63 016 910 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za poniżej 0,1% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 118 zł w 2025 roku
Organizacja Indrol wykazała zysk netto większy niż 98% organizacji z branży "Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu".
Organizacja wykazała przychód większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 38% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 2,7%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:807 357 123,57
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów804 006 965,42
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)3 142 871,10
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów207 287,05
B. Koszty działalności operacyjnej743 415 949,64
I. Amortyzacja18 075 435,30
II. Zużycie materiałów i energii615 354 138,21
III. Usługi obce45 703 081,75
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)1 857 584,46
V. Wynagrodzenia49 807 439,30
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)10 194 568,98
VII. Pozostałe koszty rodzajowe2 253 250,55
VIII. Wartość sprzedanych towarów170 451,09
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)63 941 173,93
D. Pozostałe przychody operacyjne1 901 109,25
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych370 570,73
II. Dotacje134 278,24
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne1 396 260,28
E. Pozostałe koszty operacyjne405 672,63
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne405 672,63
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)65 436 610,55
G. Przychody finansowe90 128,72
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)90 128,72
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe2 509 710,82
I. Odsetki, w tym: (+1)2 280 017,44
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne229 693,38
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)63 017 028,45
J. Podatek dochodowy118,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)63 016 910,45
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Indrol składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-15
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−15 dni30-06-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Siejek Maciej posiada 101 000 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Waligórski Paweł posiada 101 000 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 10.01.2026) są: • Siejek Maciej (50% udziałów) • Waligórski Paweł (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 01.12.2025 do 10.01.2026: • Siejek Maciej (50% udziałów) • Waligórski Paweł (50% udziałów)