SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTACJI SPÓŁKI PRZEZ ZARZĄD KONIECZNE BĘDZIE SAMODZIELNE DZIAŁANIE PREZESA ZARZĄDU LUB ŁĄCZNE DZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB ŁĄCZNE DZIAŁANIE CZŁONKA ZARZĄDU I PROKURENTA
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Budmax Budownictwo wynosi 21 841 789 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 722 755 zł a 41 728 316 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 21 841 789 zł w
2025 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Budmax Budownictwo wynosi 2,38 mln zł.
EBITDA Budmax Budownictwo wynosi 2,39 mln zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 380 545 zł w
2025 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 388 703 zł w
2025 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia
dotyczące organizacji Budmax Budownictwo.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 28 kwietnia 2025 (MSiG nr 81/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 309935. BUDMAX BUDOWNICTWO SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001161877. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.03.2025.
[LU.VI NS-REJ.KRS/10040/25/308]
Rzuć okiemMSiG 81/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. MAKSYMIUK
2. PAWEŁ 3. [ukryto] 4. SAMOISTNA
Poz. 183290. BUDMAX BUDOWNICTWO SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001161877. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.03.2025.
[LU.VI NS-REJ.KRS/7125/25/262]
MSiG 59/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 17.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. BUDMAX
BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
LUBELSKIE powiat BIALSKI gmina MIĘDZYRZEC
PODLASKI miejscowość MIĘDZYRZEC PODLASKI 2. miejscowość MIĘDZYRZEC PODLASKI
ulica UL. RADZYŃSKA nr domu 4 kod pocztowy
21-560 poczta MIĘDZYRZEC PODLASKI kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 27 LUTEGO
2025 R., KANCELARIA NOTARIALNA W MIĘDZYRZECU PODLASKIM, NOTARIUSZ PAULINA GULA,
REPERTORIUM A NR 297/2025 - ZAWARTO UMOWĘ
SPÓŁKI; 10 MARCA 2025 R., KANCELARIA NOTARIALNA W MIĘDZYRZECU PODLASKIM, REPERTORIUM A NR 328/2025 - ZMIENIONO § 5 UST.
2 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. MAKSYMIUK 2. PAWEŁ 3. [ukryto] 5. 750
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ 37500 ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. BABICKI 2. KAMIL
3. [ukryto] 5. 250 UDZIAŁÓW O WARTOŚCI
12500,00 ZŁOTYCH 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 50000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO REPREZENTACJI SPÓŁKI PRZEZ ZARZĄD KONIECZNE BĘDZIE
SAMODZIELNE DZIAŁANIE PREZESA ZARZĄDU
LUB ŁĄCZNE DZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU LUB ŁĄCZNE DZIAŁANIE CZŁONKA
kraj ZARZĄDU I PROKURENTA PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. BABICKI 2. KAMIL
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 0
A ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH 1 2. 41 00
B ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW NIEMIESZKALNYCH 2 2. 43
99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY
BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 3 2. 43 50 Z ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE W ZAKRESIE INŻYNIERII LĄDOWEJ
I WODNEJ 4 2. 43 11 Z ROZBIÓRKA I BURZENIE
OBIEKTÓW BUDOWLANYCH 5 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ 6 2. 43 21
Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
7 2. 43 22 Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH I KLIMATYZACYJNYCH 8 2. 43 23 Z MONTAŻ IZOLACJI 9 2. 43
24 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI
BUDOWLANYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Budmax Budownictwo nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Budmax Budownictwo wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,210% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,41% w 2025 roku. • 0,20% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Budmax Budownictwo charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Budmax Budownictwo wynosi 543 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 357 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 788 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 357 tys. zł a 788 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 543 tys. zł w 2025 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 357 tys. zł w 2025 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 788 tys. zł w 2025 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
70 565 zł.
Koszty operacyjne Budmax Budownictwo wyniosły
14 604 555 zł.
Wynagrodzenia stanowią
0,5%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 70 565 zł w 2025 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0,5% w 2025 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Budmax Budownictwo wyniosła 3 549 174 zł.
Aktywa trwałe to 86 270 zł.
Aktywa obrotowe to 3 462 904 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 549 174 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 2 337 434 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 211 740 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 3 549 174 zł sumy bilansowej i 2 337 434 zł kapitału własnego w 2025 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 97,86%.
Marża operacyjna wyniosła 14,02%.
Marża netto wyniosła 13,47%.
Zadłużenie
Zobowiązania Budmax Budownictwo wyniosły 1 211 740 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 549 174 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 34,1%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 211 740 zł w 2025 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 34% w 2025 roku
Wierzyciele
Organizacja Budmax Budownictwo ma 1 211 740 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 1 194 930 zł (99%).
Poza tym: państwu 9913 zł (poniżej 1%).
Pozostali, 6898 zł (poniżej 1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
1,2 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
99%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
1,2 mln zł
99%
Państwo
podatki, cła i ZUS
10 tys. zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
7 tys. zł
<1%
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Budmax Budownictwo wynosi 2,86 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 2,64 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,12, czyli same środki pieniężne pokrywają 12% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,09 miesiąca.
gotówka od ręki: 141 tys. zł należności i inne: 3,1 mln zł zapasy (materiały, produkty, towary): 263 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,86 zł, z czego 0,12 zł w gotówce.
2,86
płynność bieżąca
2,64
płynność szybka
0,12
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,86 w 2025 roku
Obsługa długu
Organizacja Budmax Budownictwo nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 141 303 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 1665 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 1 211 740 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł141 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka141 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 2 tys. zł. Zysk operacyjny pokrywa je ponad 1000 razy.
W latach 2024, 2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: bez długu, gotówka 141 tys. zł • 2024: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: ponad 1000 razy • 2024: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Budmax Budownictwo wynosi 34 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 24 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 10 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 4 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 1 965 298 zł, z czego 1 965 298 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza10 dni
firma płaci dostawcom 10 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
34 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 34 dni
24 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 24 dniach
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 34 dni w 2025 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Budmax Budownictwo wynoszą 14 602 504 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 8 374 567 zł, czyli 57% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 6 138 942 zł, czyli 42% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 58 570 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej14,6 mln zł
Zużycie materiałów i energii8,4 mln zł · 57%
Usługi obce6,1 mln zł · 42%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)59 tys. zł · <1%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia12 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe9 tys. zł · <1%
Amortyzacja8 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty1 tys. zł · <1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 14,6 mln zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Budmax Budownictwo wykazała przychody na poziomie 16 985 100 zł.
Organizacja zarobiła 2 378 880 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 91 446 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 287 434 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 3,8% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 91 446 zł w 2025 roku
Organizacja Budmax Budownictwo wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 92% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 88% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy43 z 53 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:16 985 098,18
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów16 029 114,54
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)955 983,64
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej14 602 503,54
I. Amortyzacja8 158,33
II. Zużycie materiałów i energii8 374 567,22
III. Usługi obce6 138 942,23
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)1 001,00
V. Wynagrodzenia58 570,09
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)11 995,17
VII. Pozostałe koszty rodzajowe9 269,50
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)2 382 594,64
D. Pozostałe przychody operacyjne1,49
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne1,49
E. Pozostałe koszty operacyjne2 051,14
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne2 051,14
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)2 380 544,99
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe1 664,87
I. Odsetki, w tym: (+1)1 664,87
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)2 378 880,12
J. Podatek dochodowy91 446,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)2 287 434,12
Zysk (strata) netto osiągnięty (poniesiona) w trakcie opodatkowania ryczałtem pozycja własna1 913 426,51
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Budmax Budownictwo składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 19 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-19
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−19 dni26-06-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Maksymiuk Paweł posiada 750 udziałów, które stanowią 75% firmy.
Babicki Kamil posiada 250 udziałów, które stanowią 25% firmy.
Największym udziałowcem od 17.03.2025 jest Maksymiuk Paweł kontrolujący
75% udziałów.