Organizacja MM Apartamenty osiągnęła 261 223 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 259 796 zł. Pozostałe przychody to 1427 zł.
Całkowite koszty wyniosły 258 406 zł.
Zysk netto wyniósł 1390 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 261 223 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 261 223 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1390 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1390 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MM Apartamenty wynosi 184 502 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4793 zł a 653 057 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 184 502 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 184 502 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MM Apartamenty wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MM Apartamenty wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
MM Apartamenty charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MM Apartamenty wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 10 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 tys. zł a 10 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 4 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 4 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 10 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
74 600
zł.
Koszty operacyjne MM Apartamenty wyniosły
259 617
zł.
Wynagrodzenia stanowią
29%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
74 600 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 74 600 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
28.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
29% w 2025 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MM Apartamenty wyniosła 8658 zł.
a
ktywa obrotowe to 8658 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 8658 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 6390 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2268 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 8658 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 8658 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 22%.
Marża operacyjna wyniosła 0%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 22 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MM Apartamenty wyniosły 2268 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 8658 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 26%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2268 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2268 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 26% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MM Apartamenty wykazała przychody na poziomie 261 223 zł.
Organizacja zarobiła 1605 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 215 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1390 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 13% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 215 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 215 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku