Organizacja Bromast osiągnęła 98 337 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 97 645 zł. Pozostałe przychody to 692 zł.
Całkowite koszty wyniosły 58 773 zł.
Zysk netto wyniósł 38 873 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 49 169 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 98 337 zł w 2025 roku. • 322 128 zł w 2024 roku. • 322 128 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 19 436 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 38 873 zł w 2025 roku. • 101 132 zł w 2024 roku. • 101 132 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Bromast wynosi 329 803 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
108 753 zł a 580 018 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 164 902 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 329 803 zł w 2025 roku. • 698 877 zł w 2024 roku. • 698 877 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Bromast.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Bromast wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,800% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2025 roku. • 2,77% w 2024 roku. • 2,77% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Bromast wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Bromast charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Bromast wynosi 17 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 51 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 51 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 17 tys. zł w 2025 roku. • 19 tys. zł w 2024 roku. • 19 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 10 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 51 tys. zł w 2025 roku. • 33 tys. zł w 2024 roku. • 33 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Bromast wyniosły
55 421
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Bromast wyniosła 145 005 zł.
a
ktywa obrotowe to 145 005 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 145 005 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 145 005 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 72 502 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 145 005 zł w 2025 roku. • 132 485 zł w 2024 roku. • 132 485 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 27%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 27%.
Marża operacyjna wyniosła 43%.
Marża netto wyniosła 40%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 145 005 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2025 roku • 26 353 zł w 2024 roku • 26 353 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2025 roku • 20% w 2024 roku • 20% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Bromast wykazała przychody na poziomie 98 337 zł.
Organizacja zarobiła 42 735 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3862 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 38 873 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1931 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3862 zł w 2025 roku • 10 002 zł w 2024 roku • 10 002 zł w 2024 roku
Organizacja Bromast wykazała zysk netto większy niż 53% organizacji z branży "Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 35% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 53% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 53% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 35% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 30% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 53% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 90 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+90
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
+9 mies. 15 dni31-03-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Stiller Anna posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 31.03.2026 jest Stiller Anna kontrolujący 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 19.09.2024 do 31.03.2026: • Knobloch Jakub (50% udziałów) • Stiller Anna (50% udziałów)