SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Vedam osiągnęła 190 760 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 190 732 zł. Pozostałe przychody to 27 zł.
Całkowite koszty wyniosły 183 725 zł.
Zysk netto wyniósł 7008 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 190 760 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 190 760 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 7008 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 7008 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Vedam wynosi 164 210 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
9006 zł a 476 900 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 164 210 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 164 210 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Vedam wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Vedam wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Vedam charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Vedam wynosi 3 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 3 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
54 474
zł.
Koszty operacyjne Vedam wyniosły
181 840
zł.
Wynagrodzenia stanowią
30%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
54 474 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 54 474 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
30 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
30% w 2025 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Vedam wyniosła 34 002 zł.
a
ktywa obrotowe to 19 277 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 14 725 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 34 002 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 008 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 21 995 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 34 002 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 34 002 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 21%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 58%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 58 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Vedam wyniosły 21 995 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 34 002 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 65%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 21 995 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 21 995 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 65% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Vedam wykazała przychody na poziomie 190 760 zł.
Organizacja zarobiła 8465 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1457 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 7008 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 17% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1457 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1457 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Organizacja Vedam wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 77% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 70% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 46% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 85 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 85 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-85
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 25 dni21-04-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Badowski Damian posiada 80
udziałów,
które stanowią
80.0% firmy.