Organizacja Shopinbit EU osiągnęła 4 510 622 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 492 395 zł. Pozostałe przychody to 18 227 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 537 447 zł.
Strata netto wyniosła 45 052 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 4 510 622 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 510 622 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -45 052 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -45 052 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Shopinbit EU wynosi 3 007 081 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 11 276 555 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 003 331 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 007 081 zł w 2024 roku. • 3750 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Shopinbit EU wynosi -16 tys. zł.
EBITDA Shopinbit EU wynosi -16 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Shopinbit EU wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,460% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Shopinbit EU wynosi 0,36%. To oznacza, że firma ma szansę 0,36% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,330% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,36% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Shopinbit EU charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Shopinbit EU wynosi 47 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 180 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 180 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 47 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 47 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 180 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
7691
zł.
Koszty operacyjne Shopinbit EU wyniosły
4 508 041
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
7691 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 7691 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Shopinbit EU wyniosła 1 948 580 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 948 330 zł.
n
ależne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 250 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 948 580 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 988 631 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -40 052 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 943 580 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 948 580 zł w 2024 roku. • 5000 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 112%.
Marża operacyjna wyniosła -0%.
Marża netto wyniosła -1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 112 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Shopinbit EU wyniosły 1 988 631 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 948 580 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 102%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 988 631 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 988 631 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 102 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 102% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Shopinbit EU wykazała przychody na poziomie 4 510 622 zł.
Organizacja zarobiła -45 052 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -45 052 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Shopinbit EU wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 86% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 87% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 73% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 1 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 1 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-1
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 dni14-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Bahr Mohamed posiada 89
udziałów,
które stanowią
89.0% firmy.
Herndorf David posiada 10
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.
Największym udziałowcem od 08.05.2025 jest Bahr Mohamed kontrolujący 89% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 06.03.2025 do 08.05.2025
był Bahr Mohamed kontrolując 94% udziałów.
W okresie od 08.05.2024 do 06.03.2025 najwięcej udziałów posiadał Bahr Mohamed. Jego udziały w tym czasie wynosiły 95%.