SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO UPRAWNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE, ZAŚ W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO - JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU.
Organizacja Fortress Industrial Park Wrocław osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 392 712 zł.
Strata netto wyniosła 392 712 zł.
Spółka wykazuje stałe przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -392 712 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -392 712 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fortress Industrial Park Wrocław wynosi 0 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 0 zł.
Wartość organizacji nie zmienia się w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fortress Industrial Park Wrocław wynosi 4,32%. To oznacza, że firma ma szansę 4,32% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,32% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fortress Industrial Park Wrocław wynosi 0,90%. To oznacza, że firma ma szansę 0,90% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,840% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,90% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Fortress Industrial Park Wrocław charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fortress Industrial Park Wrocław wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2023 a 2024 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fortress Industrial Park Wrocław wyniosła 26 708 275 zł.
a
ktywa obrotowe to 8900 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 26 699 375 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 26 708 275 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -387 712 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 27 095 987 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 26 708 275 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 26 708 275 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 101%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 101 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fortress Industrial Park Wrocław wyniosły 27 095 987 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 26 708 275 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 101%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 27 095 987 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 27 095 987 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 101% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fortress Industrial Park Wrocław wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła -392 712 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -392 712 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Fortress Industrial Park Wrocław wykazała zysk netto większy niż 7% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 7% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 85% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 82% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 12 dni po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 12 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 12 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+12
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+12 dni27-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Fortreit B.v. posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 04.12.2025 jest Fortreit B.v. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 21.06.2024 do 04.12.2025
był Aira Solutions Poland kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 08.03.2024 do 21.06.2024 najwięcej udziałów posiadał Nobel Spv. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.