Międzynarodowy transport materiałów niebezpiecznych klasy 8 ADR|Obsługa klientów w całej Unii Europejskiej|Serwis i naprawy pojazdów ciężarowych|Flota nowoczesnych ciągników i cystern spełniających normy EURO 6|Monitoring i bezpieczeństwo transportu z wykorzystaniem systemów GPS
TMAS sp. z o.o. to firma zajmująca się międzynarodowym transportem, która z siedzibą w Zielonej Górze działa na rynku od 1993 roku. Historia przedsiębiorstwa rozpoczęła się od zakupu ciągnika siodłowego marki Volvo oraz naczepy, co zapoczątkowało działalność transportową. W ciągu lat firma wykwalifikowała się w przewozach materiałów niebezpiecznych klasy 8 ADR, specjalizując się przede wszystkim w transporcie płynnej chemii. TMAS obsługuje klientów głównie z krajów Unii Europejskiej, w tym Niemiec, Czech, Węgier, a także Skandynawii. Zatrudniani pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają kwalifikacje wymagane do transportu substancji niebezpiecznych, co zapewnia wysoki poziom świadczonych usług i bezpieczeństwa. Flota TMAS obejmuje nowoczesne ciągniki oraz cysterny, które spełniają normy EURO 6, wyposażone w systemy monitorujące pozwalające na śledzenie lokalizacji. Dodatkowo, firma oferuje kompleksowe usługi serwisowe dla pojazdów ciężarowych, w tym naprawy mechaniczne i diagnostykę, co pozwala na utrzymanie sprzętu w doskonałym stanie. Całość działalności TMAS rzuca światło na zaangażowanie i profesjonalizm ekipy, a także na chęć ciągłego rozwoju i dostosowywania się do wymogów rynku.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Tmas osiągnęła 16 260 957 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 16 260 957 zł.
Całkowite koszty wyniosły 10 882 898 zł.
Zysk netto wyniósł 5 378 059 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
1 651 852 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 16 260 957 zł w 2024 roku. • 14 609 105 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
3 615 169 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 5 378 059 zł w 2024 roku. • 1 762 890 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Tmas wynosi 35 744 824 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 604 293 zł a 72 471 415 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
18 946 327 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 35 744 824 zł w
2024 roku. • 16 798 496 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Tmas wynosi 5,62 mln zł.
EBITDA Tmas wynosi 5,99 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
3 481 355 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 5 619 051 zł w
2024 roku. • 2 137 697 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
3 427 736 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 5 993 535 zł w
2024 roku. • 2 565 799 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Tmas wynosi 21 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 21 os. w 2024 roku. • 10 - 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia
dotyczące organizacji Tmas.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 września 2025 (MSiG nr 177/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1248070. TMAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001084255. SĄD
REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.02.2024.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/9371/25/607]
MSiG 177/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 07.08.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024 1 3. OD 01.01.2024 DO
31.12.2024
Poz. 287751. TMAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001084255. SĄD
REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.02.2024.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/2532/24/426]
Rzuć okiemMSiG 76/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 08.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wpisać:
1 1. SIERGIEJ 2. IZABELA 3. [ukryto] 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE
Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. SIERGIEJ 2. OSKAR
ARTUR 3. [ukryto] 4. SAMOISTNA
Poz. 7380. TMAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Zielonej Górze. KRS 0001084255.
SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 1 lutego 2024 r.
[BMSiG-6952/2024]
Rzuć okiemMSiG 32/2024I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH/2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Sygn. sprawy: BMSiG-6952/2024Nr ogłoszenia: 7380
Treść obwieszczeniaZwiń treść obwieszczenia
TMAS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej
e- Transport Międzynarodowy Artur Siergiej) ogłasza, że w dniu
1.02.2024 r. doszło do przekształcenia jednoosobowego przedsiębiorcy działającego pod firmą Transport Międzynarodowy
Artur Siergiej (NIP 9291006703, REGON 97038626700000)
w spółkę kapitałową działającą pod firmą TMAS sp. z o.o.,
16 –
KRS 0001084255. Oświadczenie o przekształceniu zostało
złożone w dniu 28.12.2023 r. przed Notariuszem Przemysławem Woźniakiem, Kancelaria Notarialna w Żarach,
Repertorium A nr 9000/2023.
3.
Spółki akcyjne
Poz. 81614. TMAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001084255. SĄD
REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.02.2024.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/12794/23/360]
MSiG 28/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 01.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. TMAS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo LUBUSKIE powiat ZIELONA GÓRA gmina ZIELONA GÓRA miejscowość
ZIELONA GÓRA 2. miejscowość ZIELONA GÓRA
ulica UL. MIĘDZYRZECKA nr domu 5 kod pocztowy 65-127 poczta ZIELONA GÓRA kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 28.12.2023 R.,
NOTARIUSZ PRZEMYSŁAW WOŹNIAK, KANCELARIA NOTARIALNA W ŻARACH, REPERTORIUM
A NR 9004/2023 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 6. Sposób
powstania spółki 1. PRZEKSZTAŁCENIE PRZEDSIĘBIORCY BĘDĄCEGO OSOBĄ FIZYCZNĄ WYKONUJĄCĄ WE WŁASNYM IMIENIU DZIAŁALNOŚĆ
GOSPODARCZĄ W JEDNOOSOBOWĄ SPÓŁKĘ
KAPITAŁOWĄ 2. 28.12.2023 R., PRZEKSZTAŁCENIE
PRZEDSIĘBIORCY PROWADZĄCEGO JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, DZIAŁAJĄCEGO POD FIRMĄ TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY ARTUR SIERGIEJ (NIP: 9291006703,
REGON: 970386267) W JEDNOOSOBOWĄ SPÓŁKĘ
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POD
FIRMĄ TMAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W TRYBIE ART. 584 (1) I NASTĘPNE
s K.S.H. OŚWIADCZENIE O PRZEKSZTAŁCENIU
Z DNIA 28.12.2023 R., NOTARIUSZ PRZEMYSŁAW WOŹNIAK, KANCELARIA NOTARIALNA
W ŻARACH, REPERTORIUM A NR 9000/2023.
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SIERGIEJ 2. ARTUR
3. [ukryto] 5. 1000 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
4, WARTOŚCI 1.000.000,00 ZŁ 6. TAK Rub. 8. Kapitał
spółki 1. 1000000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. UPRAWNIONYM
DO REPREZENTACJI SPÓŁKI JEST JEDNOOSOBOWO KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 1. SIERGIEJ
2. ARTUR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 49 41
Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 1 2. 41 10
Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
2 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE
ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
I NIEMIESZKALNYCH 3 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 4 2. 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI
SAMOCHODOWYMI 5 2. 47 HANDEL DETALICZNY,
Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 6 2. 49 TRANSPORT
LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWY
7 2. 52 MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT 8 2. 68
DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU
NIERUCHOMOŚCI 9 2. 77 WYNAJEM I DZIERŻAWA
X V. W P I S Y D O
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Tmas nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Tmas wynosi 0,90%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,120% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,90% w 2024 roku. • 1,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Tmas charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Tmas wynosi 347 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,28 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,28 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 347 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,28 mln zł w 2024 roku. • 584 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 585 417
zł.
Koszty operacyjne Tmas wyniosły
10 641 906
zł.
Wynagrodzenia stanowią
24,3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
86 502 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 585 417 zł w 2024 roku • 2 498 914 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4,3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
24,3% w 2024 roku •
20% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Tmas wyniosła 17 819 033 zł.
a
ktywa trwałe to 12 805 632 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 013 401 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 17 819 033 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 6 378 059 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 11 440 974 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 827 102 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 5 378 059 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 17 819 033 zł sumy bilansowej i 6 378 059 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 16 991 931 zł sumy bilansowej i 1 000 000 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 84,32%.
Marża operacyjna wyniosła 34,56%.
Marża netto wyniosła 33,07%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
20 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
92 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
20 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
21 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Tmas wyniosły 11 440 974 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 17 819 033 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 64,2%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4 550 957 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 11 440 974 zł w 2024 roku • 15 991 931 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
30 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 64% w 2024 roku • 94% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Tmas wynosi 4,73 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 4,73 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,13, czyli same środki pieniężne pokrywają 13% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 136 tys. zł należności i inne: 4,9 mln zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 4,73 zł, z czego 0,13 zł w gotówce.
4,73
płynność bieżąca
4,73
płynność szybka
0,13
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 4,41 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 4,73 w 2024 roku • 0,32 w 2023 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Tmas wynosi 125 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 25 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 26 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 100 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 4 562 160 zł, z czego 4 562 160 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza100 dni
firma płaci dostawcom 100 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
125 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 125 dni
25 dni
bez amortyzacji26 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 25 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe4,6 mln zł
klienci są winni firmie 4,6 mln zł
do 12 miesięcy4,6 mln zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 125 dni w 2024 roku • 75 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Tmas wynoszą 10 617 245 zł.
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 3 565 026 zł, czyli 34% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 2 250 452 zł, czyli 21% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 2 174 924 zł, czyli 20% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem10,6 mln zł
Zużycie materiałów i energii3,6 mln zł · 34%
Usługi obce2,3 mln zł · 21%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)2,2 mln zł · 20%
Podatki i opłaty1,5 mln zł · 14%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia410 tys. zł · 4%
Amortyzacja374 tys. zł · 4%
Pozostałe koszty rodzajowe335 tys. zł · 3%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 10,6 mln zł w 2024 roku • 12,4 mln zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Tmas wykazała przychody na poziomie 16 260 957 zł.
Organizacja Tmas wykazała zysk netto większy niż 99% organizacji z branży "Transport drogowy towarów".
Organizacja wykazała przychód większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 90% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 54% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:13 325 098,59
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów13 325 098,59
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej10 617 245,37
I. Amortyzacja374 484,16
II. Zużycie materiałów i energii3 565 025,65
III. Usługi obce2 250 452,04
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)1 507 112,99
V. Wynagrodzenia2 174 923,79
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)410 493,13
VII. Pozostałe koszty rodzajowe334 753,61
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)2 707 853,22
D. Pozostałe przychody operacyjne2 935 858,28
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych2 748 710,17
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne187 148,11
E. Pozostałe koszty operacyjne24 660,24
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne24 660,24
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)5 619 051,26
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe240 992,35
I. Odsetki, w tym: (+1)211 865,43
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne29 126,92
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)5 378 058,91
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)5 378 058,91
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Tmas składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 24 dni po terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 24 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+24
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+24 dni08-08-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Siergiej Artur posiada 1000 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 01.02.2024 jest Siergiej Artur kontrolujący
100% udziałów.