SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja S&s Construction osiągnęła 1 548 681 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 548 681 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 250 949 zł.
Zysk netto wyniósł 297 732 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 548 681 zł w 2023 roku.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 297 732 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji S&s Construction wynosi 2 408 784 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
223 859 zł a 4 096 151 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 408 784 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT S&s Construction wynosi 327 tys. zł.
EBITDA S&s Construction wynosi 327 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 327 496 zł w
2023 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 327 496 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w S&s Construction.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń
dotyczących organizacji S&s Construction.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 28 października 2025 (MSiG nr 209/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
9 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1388465. S&S CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001023966. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2023.
[RDF/805361/25/594]
MSiG 209/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1388464. S&S CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001023966. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2023.
[RDF/805361/25/193]
MSiG 209/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1388463. S&S CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001023966. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2023.
[RDF/805361/25/792]
MSiG 209/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.10.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1466788. S&S CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001023966. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 14.03.2023.
[WA.XII NS-REJ.KRS/73013/24/800]
Rzuć okiemMSiG 247/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.12.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. DYWIZJONU
303 nr domu 139 nr lokalu 101 kod pocztowy 01-470
poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. GRZYBOWSKA
nr domu 80/82 nr lokalu 700 kod pocztowy 00-844
poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Poz. 1303881. S&S CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001023966. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 14.03.2023.
[WA.XII NS-REJ.KRS/55230/24/569]
Rzuć okiemMSiG 191/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D
W dniu 23.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 10.09.2024 R., ZMIANA § 4
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM
BUDYNKÓW wpisać: 2 1. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE
INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE wykreślić: 1 2. 43
21 Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH wpisać: 2 2. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANE
Poz. 1121048. S&S CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001023966. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2023.
[RDF/666780/24/585]
MSiG 164/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1121047. S&S CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001023966. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2023.
[RDF/666780/24/184]
MSiG 164/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1121046. S&S CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001023966. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2023.
[RDF/666780/24/783]
MSiG 164/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 18.07.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 168158. S&S CONSTRUCTION SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001023966. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 14.03.2023.
[WA.XII NS-REJ.KRS/12924/23/315]
MSiG 57/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 14.03.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. S&S CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. DYWIZJONU 303 nr domu
139 nr lokalu 101 kod pocztowy 01-470 poczta
WARSZAWA kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej LUKBUD.WAW@WP.PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 02.03.2023 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SURMA 2. ŁUKASZ
NORBERT 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZS NEJ WARTOŚCI 2000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. SAWICKI
2. ŁUKASZ TOMASZ 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2000,00 ZŁ 6. NIE
3 1. SAWICKI 2. SŁAWOMIR STEFAN 3. [ukryto]
5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2000,00 ZŁ
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 6000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU
ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA
W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU.
W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ
Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO
SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI
JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH
CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA
ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 1. SURMA
2. ŁUKASZ NORBERT 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 10
i Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
1 2. 41 10 REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM
BUDYNKÓW 2 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE
ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 3 2. 42 21
Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW
PRZESYŁOWYCH I SIECI ROZDZIELCZYCH 4 2. 43
11 Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH 5 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE TERENU
POD BUDOWĘ 6 2. 43 21 Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH 7 2. 43 29 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
8 2. 43 3 WYKONYWANIE ROBÓT BUDOWLANYCH
WYKOŃCZENIOWYCH 9 2. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
2
Krajowy Rejestr Zadłużonych
S&s Construction nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji S&s Construction wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,210% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,41% w 2023 roku. • 0,20% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
S&s Construction charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla S&s Construction wynosi 64 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 46 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 106 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 46 tys. zł a 106 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 64 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 46 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 106 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne S&s Construction wyniosły
1 221 185
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów S&s Construction wyniosła 678 280 zł.
a
ktywa obrotowe to 678 280 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 678 280 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 303 732 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 374 548 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 678 280 zł sumy bilansowej i 303 732 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 43,9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 98,02%.
Marża operacyjna wyniosła 21,15%.
Marża netto wyniosła 19,22%.
Zadłużenie
Zobowiązania S&s Construction wyniosły 374 548 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 678 280 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 55,2%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 374 548 zł w 2023 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 55% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji S&s Construction wynosi 1,92 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,92 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,4, czyli same środki pieniężne pokrywają 40% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 140 tys. zł należności i inne: 538 tys. zł zapasy do sprzedania: 0 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,92 zł, z czego 0,40 zł w gotówce.
1,92
płynność bieżąca
1,92
płynność szybka
0,4
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,92 w 2023 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji S&s Construction wynosi 118 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 101 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 17 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 500 466 zł, z czego 500 466 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza17 dni
firma płaci dostawcom 17 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
118 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 118 dni
101 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 101 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe500 tys. zł
klienci są winni firmie 500 tys. zł
do 12 miesięcy500 tys. zł · 100%
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 118 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji S&s Construction wynoszą 1 221 184 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 916 575 zł, czyli 75% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 299 845 zł, czyli 25% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 4763 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem1,2 mln zł
Usługi obce917 tys. zł · 75%
Zużycie materiałów i energii300 tys. zł · 25%
Podatki i opłaty5 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 1,2 mln zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja S&s Construction wykazała przychody na poziomie 1 548 681 zł.
Organizacja zarobiła 327 207 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 29 475 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 297 732 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 29 475 zł w 2023 roku
Organizacja S&s Construction wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 79% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 67% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 61% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2023 był wyższy niż 60% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2023 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2023 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2023 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2023 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2023 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:1 548 680,43
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów1 548 680,43
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej1 221 183,63
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii299 845,32
III. Usługi obce916 575,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)4 763,31
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)327 496,80
D. Pozostałe przychody operacyjne0,28
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,28
E. Pozostałe koszty operacyjne1,31
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne1,31
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)327 495,77
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe288,99
I. Odsetki, w tym: (+1)288,99
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)327 206,78
J. Podatek dochodowy29 475,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)297 731,78
Pełne sprawozdania finansowe organizacji S&s Construction składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 36 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 14 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+36
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+14 dni29-07-2026
2024
+3 mies. 2 dni15-10-2025
2023
+3 dni18-07-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Surma Łukasz posiada 20 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
Sawicki Sławomir posiada 20 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
Sawicki Łukasz posiada 20 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
Pozostałe 0,1% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największymi udziałowcami (od 14.03.2023) są: • Sawicki Łukasz (33% udziałów) • Sawicki Sławomir (33% udziałów) • Surma Łukasz (33% udziałów)