SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO REPERZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Rental Kamp osiągnęła 8 212 964 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8 211 210 zł. Pozostałe przychody to 1754 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8 238 707 zł.
Strata netto wyniosła 27 497 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 737 655 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8 212 964 zł w 2024 roku. • 2 937 827 zł w 2023 roku. • 2 290 858 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -9166 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -27 497 zł w 2024 roku. • 257 193 zł w 2023 roku. • 621 318 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Rental Kamp wynosi 6 188 569 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 20 532 409 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 062 856 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 188 569 zł w 2024 roku. • 3 721 207 zł w 2023 roku. • 4 553 498 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Rental Kamp wynosi 0 tys. zł.
EBITDA Rental Kamp wynosi 307 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Rental Kamp wynosi 20 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
16 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 20 os. w 2024 roku. • 4 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Rental Kamp wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,490% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku. • 2,90% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rental Kamp wynosi 0,17%. To oznacza, że firma ma szansę 0,17% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,037% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,17% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Rental Kamp charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Rental Kamp wynosi 178 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 328 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 328 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
59 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 178 tys. zł w 2024 roku. • 129 tys. zł w 2023 roku. • 129 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 44 tys. zł w 2023 roku. • 69 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 328 tys. zł w 2024 roku. • 277 tys. zł w 2023 roku. • 241 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 016 596
zł.
Koszty operacyjne Rental Kamp wyniosły
8 211 005
zł.
Wynagrodzenia stanowią
12%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
338 865 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 016 596 zł w 2024 roku • 359 846 zł w 2023 roku • 84 469 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12% w 2024 roku •
14% w 2023 roku •
5% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Rental Kamp wyniosła 2 097 959 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 019 767 zł.
a
ktywa trwałe to 78 192 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 097 959 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 146 946 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 951 014 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 699 320 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 097 959 zł w 2024 roku. • 1 747 244 zł w 2023 roku. • 1 654 107 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -3%.
Marża operacyjna wyniosła 0%.
Marża netto wyniosła -0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Rental Kamp wyniosły 1 146 946 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 097 959 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 55%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 382 315 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 146 946 zł w 2024 roku • 768 733 zł w 2023 roku • 932 789 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 55% w 2024 roku • 44% w 2023 roku • 56% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Rental Kamp wykazała przychody na poziomie 8 212 964 zł.
Organizacja zarobiła -20 565 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6932 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -27 497 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -34% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2311 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6932 zł w 2024 roku • 27 166 zł w 2023 roku • 62 600 zł w 2022 roku
Organizacja Rental Kamp wykazała zysk netto większy niż 17% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 52% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.05%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 17% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 73% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 59% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 51% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 52% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.05%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 77 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 293 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+77
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 23 dni04-05-2026
2023
−21 dni24-06-2024
2022
−1 mies. 10 dni05-06-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Ciskowska Anna posiada 700
udziałów,
które stanowią
70.0% firmy.