Organizacja CAP I Gębicki osiągnęła 338 002 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 338 002 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 194 838 zł.
Zysk netto wyniósł 143 164 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -75 033 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 338 002 zł w 2025 roku. • 296 646 zł w 2024 roku. • 488 068 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 45 785 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 143 164 zł w 2025 roku. • 46 395 zł w 2024 roku. • 51 594 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji CAP I Gębicki wynosi 1 167 667 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
369 679 zł a 2 004 290 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 204 202 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 167 667 zł w 2025 roku. • 645 651 zł w 2024 roku. • 759 263 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT CAP I Gębicki wynosi 158 tys. zł.
EBITDA CAP I Gębicki wynosi 158 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
50 285 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 157 853 zł w
2025 roku. • 51 947 zł w
2024 roku. • 57 283 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
50 368 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 158 018 zł w
2025 roku. • 51 947 zł w
2024 roku. • 57 283 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie CAP I Gębicki mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji CAP I Gębicki wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji CAP I Gębicki wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
CAP I Gębicki charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla CAP I Gębicki wynosi 58 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 10 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 173 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 10 tys. zł a 173 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
11 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 58 tys. zł w 2025 roku. • 38 tys. zł w 2024 roku. • 37 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 10 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 173 tys. zł w 2025 roku. • 122 tys. zł w 2024 roku. • 106 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne CAP I Gębicki wyniosły
180 149
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów CAP I Gębicki wyniosła 664 983 zł.
a
ktywa obrotowe to 664 983 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 664 983 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 172 078 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 492 905 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 103 795 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 664 983 zł w 2025 roku. • 575 118 zł w 2024 roku. • 457 393 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 22%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 29%.
Marża operacyjna wyniosła 47%.
Marża netto wyniosła 42%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania CAP I Gębicki wyniosły 172 078 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 664 983 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 26%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 9015 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 172 078 zł w 2025 roku • 225 377 zł w 2024 roku • 154 047 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 26% w 2025 roku • 39% w 2024 roku • 34% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja CAP I Gębicki wykazała przychody na poziomie 338 002 zł.
Organizacja zarobiła 157 853 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 14 689 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 143 164 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4500 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 14 689 zł w 2025 roku • 5500 zł w 2024 roku • 5689 zł w 2023 roku
Organizacja CAP I Gębicki wykazała zysk netto większy niż 78% organizacji z branży "Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 76% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 61% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 60% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 51% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 88 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 96 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-88
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 6 dni10-04-2026
2024
−2 mies. 21 dni25-04-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki