STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000935334 NIP 9231735120 REGON 385184154

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
58,6 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
115 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
2,6 mln
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
104,7 mln
zł
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
NIAŁEK WIELKI
Adres
104
Kod pocztowy
64-200
Rejestracja
2021-12-01
Kapitał zakładowy
500000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
zbaszyn@stalhandel.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU JEST UPRAWNIONY DO JEDNOOSOBOWEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI. W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE ALBO DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Dostarczanie szerokiego asortymentu wyrobów hutniczych|Usługi przetwórcze: cięcie, gięcie, wycinanie laserowe, spawanie|Dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów|Gwarancja wysokiej jakości i dokładności wykonania|Lokalizacja oddziałów w województwie wielkopolskim i lubuskim

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stalhandel osiągnęła 114 977 931 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 112 767 244 zł. Pozostałe przychody to 2 210 687 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 112 354 243 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 2 623 687 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 31 880 172 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 114 977 931 zł w 2024 roku.
• 118 457 524 zł w 2023 roku.
• 178 738 276 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 2 245 994 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 2 623 687 zł w 2024 roku.
• 3 047 750 zł w 2023 roku.
• 7 115 675 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Stalhandel wynosi 104 688 889 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 23 022 264 zł a 269 369 326 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 28 998 721 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 104 688 889 zł w 2024 roku.
• 108 946 783 zł w 2023 roku.
• 162 686 330 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Stalhandel wynosi 899 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Stalhandel wynosi 1,94 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 4 246 109 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 898 810 zł w 2024 roku.
• 3 743 297 zł w 2023 roku.
• 9 391 027 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 3 998 137 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 1 936 074 zł w 2024 roku.
• 4 707 026 zł w 2023 roku.
• 9 932 349 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Stalhandel mieści się w przedziale 10 - 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 10 - 50 os. (szac.) w 2024 roku.
• 46 os. w 2023 roku.
• 10 - 50 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 20 obwieszczeń dotyczących organizacji Stalhandel.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 23 października 2025 (MSiG nr 206/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
20 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
20 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1379836. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/804754/25/134]
    MSiG 206/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/804754/25/134 Nr ogłoszenia: 1379836
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 20 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 1379835. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/804754/25/733]
    MSiG 206/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/804754/25/733 Nr ogłoszenia: 1379835
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 19 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 1379834. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/804754/25/332]
    MSiG 206/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/804754/25/332 Nr ogłoszenia: 1379834
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 18 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 2. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  4. Poz. 1379833. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/804754/25/931]
    MSiG 206/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/804754/25/931 Nr ogłoszenia: 1379833
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 10.10.2025 okres OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  5. Poz. 727591. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.12.2021. [PO.IX NS-REJ.KRS/8789/25/469]
    Rzuć okiem MSiG 137/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/8789/25/469 Nr ogłoszenia: 727591
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. KWINTO 2. ANNA 3. [ukryto]) wykreślić: 1. KWINTO wpisać: 1. KWINTO HULALKA 2 (dla pozycji: 1. KWINTO 2. MARTA 3. [ukryto]) wykreślić: 1. KWINTO wpisać: 1. KWINTO CUPRYŚ
  6. Poz. 1367877. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/684069/24/906]
    MSiG 226/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/684069/24/906 Nr ogłoszenia: 1367877
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 21.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  7. Poz. 1367876. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/684069/24/505]
    MSiG 226/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/684069/24/505 Nr ogłoszenia: 1367876
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 21.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  8. Poz. 1367875. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/684069/24/104]
    MSiG 226/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/684069/24/104 Nr ogłoszenia: 1367875
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 21.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 2. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  9. Poz. 1367874. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/684069/24/703]
    MSiG 226/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/684069/24/703 Nr ogłoszenia: 1367874
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 21.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 21.10.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  10. Poz. 150921. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.12.2021. [PO.IX NS-REJ.KRS/3891/24/325]
    Rzuć okiem MSiG 50/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/3891/24/325 Nr ogłoszenia: 150921
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 29.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 16.02.2024 R., REP. A NR 542/2024, NOTARIUSZ MAŁGORZATA TACZKOWSKA-CHROBAK, KANCELARIA W POZNANIU - ZMIANIA § 4 UST. 1 ORAZ § 5 UST. 7 UMOWY SPÓŁKI, PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY UMOWY SPÓŁKI. Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić: 1 1. 25 61 Z OBRÓBKA METALI I NAKŁADANIE POWŁOK NA METALE wpisać: 2 1. 25 62 Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH 1 2. 25 61 Z OBRÓBKA METALI I NAKŁADANIE POWŁOK NA METALE
  11. Poz. 1260878. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/564701/23/584]
    MSiG 198/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/564701/23/584 Nr ogłoszenia: 1260878
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  12. Poz. 1260877. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/564701/23/183]
    MSiG 198/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/564701/23/183 Nr ogłoszenia: 1260877
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  13. Poz. 1260876. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/564701/23/782]
    MSiG 198/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/564701/23/782 Nr ogłoszenia: 1260876
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 2. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  14. Poz. 1260875. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/564701/23/381]
    MSiG 198/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/564701/23/381 Nr ogłoszenia: 1260875
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 02.10.2023 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  15. Poz. 6996. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/462989/22/187]
    MSiG 3/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/462989/22/187 Nr ogłoszenia: 6996
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.12.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.12.2021 DO 31.12.2021
  16. Poz. 6995. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/462989/22/786]
    MSiG 3/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/462989/22/786 Nr ogłoszenia: 6995
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.12.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.12.2021 DO 31.12.2021 X V. W P I S Y D
  17. Poz. 6994. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/462989/22/385]
    MSiG 3/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/462989/22/385 Nr ogłoszenia: 6994
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.12.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 2. OD 01.12.2021 DO 31.12.2021
  18. Poz. 6993. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.12.2021. [RDF/462989/22/984]
    MSiG 3/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/462989/22/984 Nr ogłoszenia: 6993
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.12.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 3 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 22.12.2022 okres OD 01.12.2021 DO 31.12.2021
  19. Poz. 453720. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.12.2021. [PO.IX NS-REJ.KRS/8062/22/304]
    Rzuć okiem MSiG 129/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/8062/22/304 Nr ogłoszenia: 453720
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 2 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. KWINTO 2. ROBERT PAWEŁ 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 495 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ 495.000,00 ZŁ wpisać: 5. 400 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 400.000,00 ZŁ 2 1. KWINTO 2. ANNA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 50.000,00 ZŁ 6. NIE 3 1. KWINTO 2. MARTA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 50.000,00 ZŁ 6. NIE
  20. Poz. 1164459. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000935334. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOPRO- WEGO, wpis do rejestru: 01.12.2021. [PO.IX NS-REJ.KRS/25839/21/754]
    MSiG 238/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/25839/21/754 Nr ogłoszenia: 1164459
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 01.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2. REGON 385184154 NIP 9231735120 3. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat WOLSZTYŃSKI gmina WOLSZTYN miejscowość NIAŁEK WIELKI 2. miejscowość NIAŁEK WIELKI nr domu 104 kod pocztowy 64-200 poczta WOLSZTYN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 09.11.2021 R., REP. A NR 5086/2021, NOTARIUSZ BARTOSZ BERLIŃSKI, KANCELARIA NOTARIALNA W WOLSZTYNIE Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 6. Sposób powstania spółki 1. PRZEKSZTAŁCENIE 2. 09.11.2021, PRZEKSZTAŁCENIE SPÓŁKI KOMANDYTOWEJ W SPÓŁKĘ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UCHWAŁA NR 1 Z DNIA 09.11.2021 R. WSPÓLNIKÓW SPÓŁKI POD FIRMĄ STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. AKT NOTARIALNY Z 09.11.2021 R., REP. A NR 5086/2021, NOTARIUSZ BARTOSZ BERLIŃSKI, KANCELARIA NOTARIALNA W WOLSZTYNIE. PRub. Podmioty, z których powstała spółka 1 1. STALHANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOu ŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2. POLSKA, KRAJOWY REJESTR SĄDOWY 3. 0000825191 5. 385184154 6. 9231735120 Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KWINTO 2. ROBERT PAWEŁ 3. [ukryto] 5. 495 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ 495.000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 500000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji X V. W P I S Y podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU JEST UPRAWNIONY DO JEDNOOSOBOWEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI. W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE ALBO DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KWINTO 2. ROBERT PAWEŁ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 25 6 Z OBRÓBKA METALI I NAKŁADANIE POWŁOK NA METALE 1 2. 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 2 2. 45 HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 3 2. 47 HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 4 2. 49 4 TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW ORAZ DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZEPROWADZKAMI 5 2. 52 MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT 6 2. 74 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA 7 2. 82 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Stalhandel nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stalhandel wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,390% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,53% w 2024 roku.
• 1,02% w 2023 roku.
• 0,75% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Stalhandel charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon custom:bullet-chevron
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Stalhandel wynosi 3,37 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 135 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 6,55 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 135 tys. zł a 6,55 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 270 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 3,37 mln zł w 2024 roku.
• 3,25 mln zł w 2023 roku.
• 3,91 mln zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 135 tys. zł w 2024 roku.
• 561 tys. zł w 2023 roku.
• 1,41 mln zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 6,55 mln zł w 2024 roku.
• 6,03 mln zł w 2023 roku.
• 7,14 mln zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 4 093 475 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Stalhandel wyniosły 111 868 435 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 3,7% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 368 087 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 4 093 475 zł w 2024 roku
• 3 342 699 zł w 2023 roku
• 3 357 302 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 0,8 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 3,7% w 2024 roku
• 2,9% w 2023 roku
• 2% w 2022 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Stalhandel wyniosła 58 630 533 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 18 253 699 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 40 376 834 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 58 630 533 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 32 756 171 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 25 874 361 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 4 123 798 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 2 835 719 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 58 630 533 zł sumy bilansowej i 32 756 171 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 58 092 760 zł sumy bilansowej i 30 132 484 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 66 878 129 zł sumy bilansowej i 27 084 734 zł kapitału własnego w 2022 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4,47%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 8,01%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 0,8%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 2,28%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 3,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 9 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1 punkt procentowy rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Stalhandel wyniosły 25 874 361 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 58 630 533 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 44,1%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 6 959 517 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 25 874 361 zł w 2024 roku
• 27 960 276 zł w 2023 roku
• 39 793 396 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 7,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 44% w 2024 roku
• 48% w 2023 roku
• 59% w 2022 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stalhandel ma 25 874 361 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna dostawcom: 14 913 092 zł (58%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 4 683 899 zł (18%), rezerwy i rozliczenia 2 450 933 zł (9%); 2 mniejsze pozycje razem 1 238 559 zł (5%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 2 587 878 zł (10%), to część, której sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom.
icon custom:bullet-chevron
Z całości 4 080 767 zł (16%) ma termin spłaty ponad rok.
icon custom:bullet-chevron
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2024 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 58% (w 2020: 63%).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z 28% (2020) do 18% (2024).

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Stalhandel wynosi 2,09 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,56 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,1, czyli same środki pieniężne pokrywają 10% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,21 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (40 376 834 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (19 364 961 zł) o 21 011 872 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 2,09 w 2024 roku
• 2,04 w 2023 roku
• 1,83 w 2022 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stalhandel: dług wobec banków i pożyczkodawców 4 683 899 zł, gotówka 1 983 265 zł. Do tego 14 913 092 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej i spółek, w których organizacja ma udziały - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Z tego 278 224 zł wobec jednostek powiązanych i 14 634 868 zł wobec spółek, w których organizacja ma udziały.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 437 498 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 2,1 raza - odsetki pokryte z małym zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 25 874 361 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2020, 2021, 2024 organizacja miała też od 1,2 mln zł do 14,9 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Dług maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2023: 5,5 mln zł
• 2022: 12,5 mln zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2024: 2,1 raza
• 2023: 3,8 raza
• 2022: 8,1 raza

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Stalhandel wynosi 92 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 49 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 43 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 33 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 28 109 880 zł, z czego 28 109 880 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 92 dni w 2024 roku
• 82 dni w 2023 roku
• 65 dni w 2022 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Stalhandel wynoszą 111 371 569 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 100 218 279 zł, czyli 90% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 4 442 539 zł, czyli 4% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 3 417 938 zł, czyli 3% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 111,4 mln zł w 2024 roku
• 114,3 mln zł w 2023 roku
• 165,4 mln zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stalhandel wykazała przychody na poziomie 114 977 931 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 2 629 017 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 5330 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 623 687 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 0,2% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 26 747 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 5330 zł w 2024 roku
• 5460 zł w 2023 roku
• 85 570 zł w 2021 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stalhandel wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Obróbka mechaniczna elementów metalowych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 99% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 52% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 38% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 29% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 46% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 40% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 54% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,57%.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2021 (01-12-2021 do 31-12-2021), 2022, 2023 porównanie dotyczy innej branży niż w nagłówku sekcji: 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale (PKD główne w KRS na koniec okresu sprawozdawczego).
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 99% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 52% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 40% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 54% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0,57%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 112 032 491,50
– od jednostek powiązanych 37 307 514,59
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 112 032 491,50
B. Koszty działalności operacyjnej 111 371 569,28
I. Amortyzacja 1 037 264,17
II. Zużycie materiałów i energii 1 416 213,88
III. Usługi obce 4 442 538,62
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 19 124,71
V. Wynagrodzenia 3 417 937,58
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 675 537,73
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 144 673,23
VIII. Wartość sprzedanych towarów 100 218 279,36
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 660 922,22
D. Pozostałe przychody operacyjne 734 752,70
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 218 126,52
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 516 626,18
E. Pozostałe koszty operacyjne 496 865,38
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 496 865,38
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 898 809,54
G. Przychody finansowe 2 210 686,65
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 2 182 413,58
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 28 273,07
H. Koszty finansowe 480 478,77
I. Odsetki, w tym: (+1) 437 498,19
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 42 980,58
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 2 629 017,42
J. Podatek dochodowy 5 330,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 2 623 687,42

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Stalhandel składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 83 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 87 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+2 mies. 27 dni
2023
+3 mies. 8 dni
2022
+2 mies. 19 dni
2021
+2 mies. 8 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Kwinto Robert posiada 400 udziałów, które stanowią 80% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Kwinto Hulalka Anna posiada 50 udziałów, które stanowią 10% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Kwinto Cupryś Marta posiada 50 udziałów, które stanowią 10% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 27.06.2025 jest Kwinto Robert kontrolujący 80% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 27.06.2022 do 27.06.2025 najwięcej udziałów posiadał Kwinto Robert (80%).
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 01.12.2021 do 27.06.2022 najwięcej udziałów posiadał Kwinto Robert (99%).

Reprezentacja