SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE, JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY LĄCZNIE Z PROKURENTEM LUB PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Luxorveg osiągnęła 628 400 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 628 388 zł. Pozostałe przychody to 12 zł.
Całkowite koszty wyniosły 616 044 zł.
Zysk netto wyniósł 12 344 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 125 680 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 628 400 zł w 2025 roku. • 530 102 zł w 2024 roku. • 399 852 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2469 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 12 344 zł w 2025 roku. • 109 027 zł w 2024 roku. • 85 963 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Luxorveg wynosi 483 027 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
14 717 zł a 1 571 000 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 96 605 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 483 027 zł w 2025 roku. • 944 967 zł w 2024 roku. • 684 108 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Luxorveg wynosi 17 tys. zł.
EBITDA Luxorveg wynosi 24 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Luxorveg wynosi 2 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
0 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Luxorveg wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,288% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Luxorveg wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Luxorveg charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Luxorveg wynosi 10 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 25 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 25 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 10 tys. zł w 2025 roku. • 31 tys. zł w 2024 roku. • 18 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 16 tys. zł w 2024 roku. • 12 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 25 tys. zł w 2025 roku. • 67 tys. zł w 2024 roku. • 26 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
330 574
zł.
Koszty operacyjne Luxorveg wyniosły
611 677
zł.
Wynagrodzenia stanowią
54%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
66 115 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 330 574 zł w 2025 roku • 291 421 zł w 2024 roku • 218 987 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
10.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
54% w 2025 roku •
71% w 2024 roku •
72% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Luxorveg wyniosła 153 146 zł.
a
ktywa obrotowe to 145 397 zł.
a
ktywa trwałe to 7749 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 153 146 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 133 523 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 19 623 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 30 629 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 153 146 zł w 2025 roku. • 254 054 zł w 2024 roku. • 146 786 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 63%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Luxorveg wyniosły 133 523 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 153 146 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 87%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 26 705 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 133 523 zł w 2025 roku • 46 775 zł w 2024 roku • 48 534 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 87% w 2025 roku • 18% w 2024 roku • 33% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Luxorveg wykazała przychody na poziomie 628 400 zł.
Organizacja zarobiła 16 672 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4328 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 12 344 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 26% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4328 zł w 2025 roku • 13 242 zł w 2024 roku • 9459 zł w 2023 roku
Organizacja Luxorveg wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 66% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 73% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 66% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 74% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 82 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-62
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 22 dni24-04-2026
2024
−3 mies. 13 dni03-04-2025
2023
−1 mies. 1 dni14-06-2024
2022
−17 dni28-06-2023
2021
−2 mies. 19 dni28-07-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Walenta Fundacja Rodzinna posiada 70
udziałów,
które stanowią
70.0% firmy.
Zdunek Ryszard posiada 30
udziałów,
które stanowią
30.0% firmy.
Największym udziałowcem od 23.04.2025 jest Walenta Fundacja Rodzinna kontrolujący 70% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 18.12.2024 do 23.04.2025
był Hnatiuk Robert kontrolując 60% udziałów.
W okresie od 10.08.2022 do 18.12.2024 najwięcej udziałów posiadał Hnatiuk Robert. Jego udziały w tym czasie wynosiły 60%.