SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Organizacja Lsan20 osiągnęła 4 144 504 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 220 004 zł. Pozostałe przychody to 924 500 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 452 935 zł.
Zysk netto wyniósł 1 767 069 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 828 901 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 144 504 zł w 2025 roku. • 6 139 562 zł w 2024 roku. • 2 768 363 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 353 414 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 767 069 zł w 2025 roku. • 1 040 503 zł w 2024 roku. • 983 588 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Lsan20 wynosi 12 941 948 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 110 670 zł a 24 738 965 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 588 390 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 12 941 948 zł w 2025 roku. • 10 041 376 zł w 2024 roku. • 6 785 872 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Lsan20 wynosi 1,24 mln zł.
EBITDA Lsan20 wynosi 1,76 mln zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Lsan20.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Lsan20 wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,292% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Lsan20 wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,17% w 2024 roku. • 0,15% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Lsan20 charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Lsan20 wynosi 230 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 830 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 830 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
46 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 230 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 830 tys. zł w 2025 roku. • 476 tys. zł w 2024 roku. • 268 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
58 000
zł.
Koszty operacyjne Lsan20 wyniosły
1 976 262
zł.
Wynagrodzenia stanowią
3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
11 600 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 58 000 zł w 2025 roku • 54 000 zł w 2024 roku • 53 000 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
3% w 2025 roku •
1% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Lsan20 wyniosła 6 680 553 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 833 185 zł.
a
ktywa trwałe to 4 847 368 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 680 553 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 532 993 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 4 147 560 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 336 111 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6 680 553 zł w 2025 roku. • 10 636 834 zł w 2024 roku. • 9 036 348 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 26%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 43%.
Marża operacyjna wyniosła 39%.
Marża netto wyniosła 43%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Lsan20 wyniosły 2 532 993 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6 680 553 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 38%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 506 599 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 532 993 zł w 2025 roku • 8 255 072 zł w 2024 roku • 7 695 089 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 38% w 2025 roku • 78% w 2024 roku • 85% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Lsan20 wykazała przychody na poziomie 4 144 504 zł.
Organizacja zarobiła 1 964 449 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 197 380 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 767 069 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 39 476 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 197 380 zł w 2025 roku • 183 012 zł w 2024 roku • 117 239 zł w 2023 roku
Organizacja Lsan20 wykazała zysk netto większy niż 94% organizacji z branży "Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 92% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 84% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 87% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 58% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 113 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 105 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-113
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 15 dni01-04-2026
2024
−3 mies. 15 dni01-04-2025
2023
−26 dni19-06-2024
2022
−4 mies. 9 dni08-03-2023
2021
−6 mies. 21 dni28-03-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Cashtech posiada 475
udziałów,
które stanowią
95.0% firmy.
Największym udziałowcem od 09.10.2025 jest Cashtech kontrolujący 95% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 10.02.2021 do 09.10.2025
był Zientek Rafał kontrolując 95% udziałów.
W okresie od 12.08.2020 do 10.02.2021 najwięcej udziałów posiadał Zientek Rafał. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.