Organizacja Art-Muza osiągnęła 4 582 940 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 579 455 zł. Pozostałe przychody to 3485 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 522 528 zł.
Zysk netto wyniósł 56 927 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 763 823 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 582 940 zł w 2025 roku. • 5 203 981 zł w 2024 roku. • 2 065 940 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9488 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 56 927 zł w 2025 roku. • 49 626 zł w 2024 roku. • 142 915 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Art-Muza wynosi 11 892 499 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
569 267 zł a 45 917 327 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 982 083 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 11 892 499 zł w 2025 roku. • 12 234 629 zł w 2024 roku. • 10 478 538 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Art-Muza wynosi 115 tys. zł.
EBITDA Art-Muza wynosi 182 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Art-Muza.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 10 os. w 2024 roku. • 10 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Art-Muza wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,243% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Art-Muza wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Art-Muza charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Art-Muza wynosi 429 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,3 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,3 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
72 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 429 tys. zł w 2025 roku. • 427 tys. zł w 2024 roku. • 385 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,3 mln zł w 2025 roku. • 2,28 mln zł w 2024 roku. • 2,27 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
516 812
zł.
Koszty operacyjne Art-Muza wyniosły
4 464 786
zł.
Wynagrodzenia stanowią
12%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
86 135 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 516 812 zł w 2025 roku • 445 670 zł w 2024 roku • 396 942 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12% w 2025 roku •
9% w 2024 roku •
21% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Art-Muza wyniosła 13 539 009 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 859 302 zł.
a
ktywa trwałe to 11 679 707 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 13 539 009 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 059 677 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 11 479 332 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 256 502 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 13 539 009 zł w 2025 roku. • 13 436 783 zł w 2024 roku. • 13 554 946 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Art-Muza wyniosły 2 059 677 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 13 539 009 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 15%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 343 280 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 059 677 zł w 2025 roku • 2 014 378 zł w 2024 roku • 2 182 167 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 15% w 2025 roku • 15% w 2024 roku • 16% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Art-Muza wykazała przychody na poziomie 4 582 940 zł.
Organizacja zarobiła 71 227 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 14 300 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 56 927 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 20% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2383 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 14 300 zł w 2025 roku • 11 934 zł w 2024 roku • 7553 zł w 2023 roku