SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
GDY ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU. GDY ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU, NATOMIAST W PRZYPADKU POZOSTAŁYCH CZŁONKÓW ZARZĄDU WYMAGANA JEST REPREZENTACJA ŁĄCZNA DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Organizacja HAMMER-GROUP.CO osiągnęła 1 079 147 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 079 147 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 898 220 zł.
Strata netto wyniosła 3 819 073 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 215 829 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 079 147 zł w 2024 roku. • 519 602 zł w 2023 roku. • 496 331 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -763 815 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -3 819 073 zł w 2024 roku. • -500 663 zł w 2023 roku. • -264 197 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji HAMMER-GROUP.CO wynosi 719 431 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 2 697 867 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 143 136 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 719 431 zł w 2024 roku. • 346 401 zł w 2023 roku. • 330 887 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT HAMMER-GROUP.CO wynosi -3,66 mln zł.
EBITDA HAMMER-GROUP.CO wynosi -3,49 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie HAMMER-GROUP.CO mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji HAMMER-GROUP.CO wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,292% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji HAMMER-GROUP.CO wynosi 7,6%. To oznacza, że firma ma szansę 7,6% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,514% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 7,6% w 2024 roku. • 2,70% w 2023 roku. • 1,16% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
HAMMER-GROUP.CO charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 3 poziomy w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla HAMMER-GROUP.CO wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 43 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 43 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 43 tys. zł w 2024 roku. • 21 tys. zł w 2023 roku. • 20 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
686 262
zł.
Koszty operacyjne HAMMER-GROUP.CO wyniosły
4 738 042
zł.
Wynagrodzenia stanowią
14%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
137 252 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 686 262 zł w 2024 roku • 84 981 zł w 2023 roku • 4350 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
14% w 2024 roku •
9% w 2023 roku •
1% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów HAMMER-GROUP.CO wyniosła 5 774 347 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 715 068 zł.
a
ktywa trwałe to 1 059 280 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 774 347 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 10 552 967 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -4 778 620 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 153 869 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 774 347 zł w 2024 roku. • 559 997 zł w 2023 roku. • 640 906 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -66%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 80%.
Marża operacyjna wyniosła -339%.
Marża netto wyniosła -354%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -13.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -67.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -70.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania HAMMER-GROUP.CO wyniosły 10 552 967 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 774 347 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 183%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 110 593 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 10 552 967 zł w 2024 roku • 1 519 544 zł w 2023 roku • 1 099 789 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 36.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 183% w 2024 roku • 271% w 2023 roku • 172% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja HAMMER-GROUP.CO wykazała przychody na poziomie 1 079 147 zł.
Organizacja zarobiła -3 819 073 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -3 819 073 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja HAMMER-GROUP.CO wykazała zysk netto większy niż 1% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 41% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 75% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 92% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 29 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 261 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+29
dni względem terminu
3
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+8 mies. 21 dni02-04-2026
2023
+1 dni16-07-2024
2022
−26 dni19-06-2023
2021
−1 mies. 13 dni02-09-2022
2020
−1 mies. 19 dni27-08-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie