WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI WOBEC OSÓB TRZECICH, CO OBEJMUJE WSZELKIE CZYNNOŚCI SĄDOWE I POZASĄDOWE UPRAWNIONYM JEST WYŁĄCZNIE KOMPLEMENTARIUSZ TO JEST SPÓŁKA POLBUDROL MRÓWKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
Organizacja Polbudrol Mrówka osiągnęła 9 683 953 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 9 683 953 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 9 860 745 zł.
Strata netto wyniosła 176 791 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 613 992 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 9 683 953 zł w 2024 roku. • 10 535 232 zł w 2023 roku. • 10 753 258 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -29 465 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -176 791 zł w 2024 roku. • 14 834 zł w 2023 roku. • -156 537 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Polbudrol Mrówka wynosi 7 009 197 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 24 209 883 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 047 875 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 7 009 197 zł w 2024 roku. • 7 768 647 zł w 2023 roku. • 7 843 534 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Polbudrol Mrówka wynosi 25 tys. zł.
EBITDA Polbudrol Mrówka wynosi 108 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Polbudrol Mrówka mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Polbudrol Mrówka wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,247% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2024 roku. • 2,87% w 2023 roku. • 2,87% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Polbudrol Mrówka wynosi 0,75%. To oznacza, że firma ma szansę 0,75% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,080% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2024 roku. • 0,45% w 2023 roku. • 0,51% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Polbudrol Mrówka charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Polbudrol Mrówka wynosi 163 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 387 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 387 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
15 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 163 tys. zł w 2024 roku. • 200 tys. zł w 2023 roku. • 194 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 387 tys. zł w 2024 roku. • 421 tys. zł w 2023 roku. • 430 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 849 795
zł.
Koszty operacyjne Polbudrol Mrówka wyniosły
9 658 767
zł.
Wynagrodzenia stanowią
19%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
308 299 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 849 795 zł w 2024 roku • 1 996 187 zł w 2023 roku • 1 896 040 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
19% w 2024 roku •
19% w 2023 roku •
18% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Polbudrol Mrówka wyniosła 4 413 000 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 204 339 zł.
a
ktywa trwałe to 208 661 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 413 000 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 675 363 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 737 637 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 480 935 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 413 000 zł w 2024 roku. • 4 046 897 zł w 2023 roku. • 4 153 956 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -24%.
Marża operacyjna wyniosła 0%.
Marża netto wyniosła -2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Polbudrol Mrówka wyniosły 3 675 363 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 413 000 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 83%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 518 428 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 675 363 zł w 2024 roku • 3 132 468 zł w 2023 roku • 3 254 362 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 83% w 2024 roku • 77% w 2023 roku • 78% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Polbudrol Mrówka wykazała przychody na poziomie 9 683 953 zł.
Organizacja zarobiła -176 791 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -176 791 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Polbudrol Mrówka wykazała zysk netto większy niż 5% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 57% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 12% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.06%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 5% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 57% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 57% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 80% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.06%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 116 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 92 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-116
dni względem terminu
6
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−3 mies. 2 dni14-04-2025
2023
−3 mies. 27 dni20-03-2024
2022
−1 mies. 29 dni17-05-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−4 mies. 13 dni04-06-2021
2019
−6 mies. 19 dni30-03-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki