Organizacja Ste-Logistics osiągnęła 34 685 545 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 34 685 490 zł. Pozostałe przychody to 55 zł.
Całkowite koszty wyniosły 33 587 389 zł.
Zysk netto wyniósł 1 098 101 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 4 955 078 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 34 685 545 zł w 2025 roku. • 27 073 231 zł w 2024 roku. • 23 455 100 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 156 872 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 098 101 zł w 2025 roku. • 1 183 586 zł w 2024 roku. • 172 895 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Ste-Logistics wynosi 30 079 429 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 563 329 zł a 86 713 862 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 297 061 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 30 079 429 zł w 2025 roku. • 24 522 920 zł w 2024 roku. • 17 180 375 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Ste-Logistics wynosi 1,34 mln zł.
EBITDA Ste-Logistics wynosi 1,34 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Ste-Logistics wynosi 12 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 12 os. w 2025 roku. • 16 os. w 2024 roku. • 10 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ste-Logistics wynosi 2,79%. To oznacza, że firma ma szansę 2,79% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,223% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,79% w 2025 roku. • 2,81% w 2024 roku. • 2,83% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ste-Logistics wynosi 0,15%. To oznacza, że firma ma szansę 0,15% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,15% w 2025 roku. • 0,15% w 2024 roku. • 0,31% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Ste-Logistics charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ste-Logistics wynosi 788 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 201 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,39 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 201 tys. zł a 1,39 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
113 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 788 tys. zł w 2025 roku. • 602 tys. zł w 2024 roku. • 391 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 201 tys. zł w 2025 roku. • 203 tys. zł w 2024 roku. • 35 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,39 mln zł w 2025 roku. • 1,08 mln zł w 2024 roku. • 938 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 317 092
zł.
Koszty operacyjne Ste-Logistics wyniosły
33 346 548
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
188 156 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 317 092 zł w 2025 roku • 1 077 797 zł w 2024 roku • 917 877 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2025 roku •
4% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ste-Logistics wyniosła 11 702 097 zł.
a
ktywa obrotowe to 11 702 097 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 11 702 097 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 8 284 324 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 417 772 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 671 728 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 11 702 097 zł w 2025 roku. • 8 684 848 zł w 2024 roku. • 6 823 958 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 32%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ste-Logistics wyniosły 8 284 324 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 11 702 097 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 71%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 183 475 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 8 284 324 zł w 2025 roku • 6 365 177 zł w 2024 roku • 5 687 873 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 71% w 2025 roku • 73% w 2024 roku • 83% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Ste-Logistics wykazała przychody na poziomie 34 685 545 zł.
Organizacja zarobiła 1 116 847 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 18 746 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 098 101 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 2% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2678 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 18 746 zł w 2025 roku • 12 237 zł w 2024 roku • 102 384 zł w 2023 roku