Organizacja Termo-Lux osiągnęła 5 560 387 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 462 203 zł. Pozostałe przychody to 98 185 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 872 743 zł.
Zysk netto wyniósł 589 460 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 794 341 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 560 387 zł w 2025 roku. • 1 197 975 zł w 2024 roku. • 304 736 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 84 209 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 589 460 zł w 2025 roku. • 192 222 zł w 2024 roku. • 12 422 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Termo-Lux wynosi 6 746 099 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
681 335 zł a 13 900 968 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 963 728 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 746 099 zł w 2025 roku. • 1 806 777 zł w 2024 roku. • 347 919 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Termo-Lux mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Termo-Lux wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,209% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Termo-Lux wynosi 0,13%. To oznacza, że firma ma szansę 0,13% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,13% w 2025 roku. • 0,10% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Termo-Lux charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Termo-Lux wynosi 142 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 80 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 218 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 80 tys. zł a 218 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
20 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 142 tys. zł w 2025 roku. • 12 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 80 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 218 tys. zł w 2025 roku. • 64 tys. zł w 2024 roku. • 25 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
460 952
zł.
Koszty operacyjne Termo-Lux wyniosły
4 879 947
zł.
Wynagrodzenia stanowią
9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
65 850 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 460 952 zł w 2025 roku • 413 297 zł w 2024 roku • 108 314 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
9% w 2025 roku •
42% w 2024 roku •
37% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Termo-Lux wyniosła 3 094 823 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 413 722 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 681 101 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 094 823 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 908 447 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 186 376 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 442 118 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 094 823 zł w 2025 roku. • 1 445 676 zł w 2024 roku. • 457 232 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 19%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 65%.
Marża operacyjna wyniosła 11%.
Marża netto wyniosła 11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Termo-Lux wyniosły 2 186 376 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 094 823 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 71%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 312 339 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 186 376 zł w 2025 roku • 1 126 689 zł w 2024 roku • 330 467 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 71% w 2025 roku • 78% w 2024 roku • 72% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Termo-Lux wykazała przychody na poziomie 5 560 387 zł.
Organizacja zarobiła 663 592 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 74 132 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 589 460 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 10 590 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 74 132 zł w 2025 roku • 9451 zł w 2024 roku • 1956 zł w 2023 roku