Organizacja Mobile Auto-Radomski osiągnęła 14 261 618 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 14 251 604 zł. Pozostałe przychody to 10 014 zł.
Całkowite koszty wyniosły 11 827 265 zł.
Zysk netto wyniósł 2 424 339 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 430 991 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 14 261 618 zł w 2021 roku. • 10 830 627 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 719 303 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 424 339 zł w 2021 roku. • 1 705 036 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mobile Auto-Radomski wynosi 20 663 079 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 457 978 zł a 35 654 045 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 5 585 176 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 20 663 079 zł w 2021 roku. • 15 077 903 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mobile Auto-Radomski wynosi 2,42 mln zł.
EBITDA Mobile Auto-Radomski wynosi 2,43 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
861 516 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 416 429 zł w
2021 roku. • 1 554 913 zł w
2020 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
866 669 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 428 362 zł w
2021 roku. • 1 561 693 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Mobile Auto-Radomski wynosi 14 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 14 os. w 2021 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mobile Auto-Radomski wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2021 roku. • 2,87% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mobile Auto-Radomski wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2021 roku. • 0,14% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Mobile Auto-Radomski charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mobile Auto-Radomski wynosi 454 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 362 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 570 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 362 tys. zł a 570 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2020 a 2021 rokiem. Zmiana wynosi 138 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 454 tys. zł w 2021 roku. • 316 tys. zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 362 tys. zł w 2021 roku. • 233 tys. zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 570 tys. zł w 2021 roku. • 427 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
728 258
zł.
Koszty operacyjne Mobile Auto-Radomski wyniosły
11 835 176
zł.
Wynagrodzenia stanowią
6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
71 915 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 728 258 zł w 2021 roku • 656 343 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6% w 2021 roku •
7% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mobile Auto-Radomski wyniosła 5 770 686 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 225 640 zł.
a
ktywa trwałe to 545 046 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 770 686 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 826 716 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 943 970 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 568 553 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 770 686 zł w 2021 roku. • 4 202 132 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 42%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 125%.
Marża operacyjna wyniosła 17%.
Marża netto wyniosła 17%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mobile Auto-Radomski wyniosły 3 826 716 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 770 686 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 66%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 007 702 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 826 716 zł w 2021 roku • 2 819 013 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 66% w 2021 roku • 67% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mobile Auto-Radomski wykazała przychody na poziomie 14 261 618 zł.
Organizacja zarobiła 2 424 339 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 424 339 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku