SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
SPÓŁKĘ REPREZENTUJE KOMPLEMENTARIUSZ W OSOBIE JERM INVEST SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W JELENIEJ GÓRZE, DZIAŁAJĄC PRZEZ UPRAWNIONYCH CZŁONKÓW ZARZĄDU I/LUB PROKURENTÓW.
Organizacja Jerm Invest osiągnęła 80 332 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 80 332 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 115 167 zł.
Strata netto wyniosła 34 836 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 20 083 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 80 332 zł w 2021 roku. • 2 685 189 zł w 2020 roku. • 1626 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -8709 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -34 836 zł w 2021 roku. • 260 951 zł w 2020 roku. • 245 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Jerm Invest wynosi 313 077 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 384 123 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 78 269 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 313 077 zł w 2021 roku. • 3 033 559 zł w 2020 roku. • 6000 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Jerm Invest wynosi -35 tys. zł.
EBITDA Jerm Invest wynosi -35 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Jerm Invest mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 1 os. w 2020 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Jerm Invest wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2021 roku. • 2,90% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Jerm Invest wynosi 0,11%. To oznacza, że firma ma szansę 0,11% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,11% w 2021 roku. • 0,10% w 2020 roku. • 0,02% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Jerm Invest charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Jerm Invest wynosi 31 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 121 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 121 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 31 tys. zł w 2021 roku. • 71 tys. zł w 2020 roku. • 0 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 43 tys. zł w 2020 roku. • 0 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 121 tys. zł w 2021 roku. • 107 tys. zł w 2020 roku. • 1 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
66 549
zł.
Koszty operacyjne Jerm Invest wyniosły
115 167
zł.
Wynagrodzenia stanowią
58%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
16 637 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 66 549 zł w 2021 roku • 45 371 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
14.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
58% w 2021 roku •
2% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Jerm Invest wyniosła 581 619 zł.
a
ktywa obrotowe to 581 619 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 581 619 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 235 589 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 346 031 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 145 405 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 581 619 zł w 2021 roku. • 1 001 088 zł w 2020 roku. • 5863 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -10%.
Marża operacyjna wyniosła -43%.
Marża netto wyniosła -43%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -10.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -10.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Jerm Invest wyniosły 235 589 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 581 619 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 41%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 58 897 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 235 589 zł w 2021 roku • 734 914 zł w 2020 roku • 617 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 41% w 2021 roku • 73% w 2020 roku • 11% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Jerm Invest wykazała przychody na poziomie 80 332 zł.
Organizacja zarobiła -34 836 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -34 836 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2021 roku • 25 808 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku