Organizacja Mawo Invest osiągnęła 1 060 489 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 819 230 zł. Pozostałe przychody to 241 258 zł.
Całkowite koszty wyniosły 492 877 zł.
Zysk netto wyniósł 326 353 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 151 498 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 060 489 zł w 2024 roku. • 944 305 zł w 2023 roku. • 797 351 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 46 622 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 326 353 zł w 2024 roku. • 115 865 zł w 2023 roku. • 189 503 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mawo Invest wynosi 11 418 142 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 590 733 zł a 50 163 924 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 631 002 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 11 418 142 zł w 2024 roku. • 10 253 969 zł w 2023 roku. • 10 363 653 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mawo Invest wynosi 95 tys. zł.
EBITDA Mawo Invest wynosi 289 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Mawo Invest.
Zatrudnienie maleje w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
1 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku. • 3 os. w 2022 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mawo Invest wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mawo Invest wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2024 roku. • 0,11% w 2023 roku. • 0,05% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Mawo Invest charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mawo Invest wynosi 564 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 14 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,51 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 14 tys. zł a 2,51 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
81 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 564 tys. zł w 2024 roku. • 515 tys. zł w 2023 roku. • 495 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 14 tys. zł w 2024 roku. • 11 tys. zł w 2023 roku. • 17 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,51 mln zł w 2024 roku. • 2,44 mln zł w 2023 roku. • 2,42 mln zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Mawo Invest wyniosły
724 714
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 31 801 zł w 2023 roku • 55 289 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
4% w 2023 roku •
9% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mawo Invest wyniosła 13 082 989 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 637 377 zł.
a
ktywa trwałe to 10 445 611 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 13 082 989 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 542 008 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 540 981 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 868 784 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 13 082 989 zł w 2024 roku. • 12 912 945 zł w 2023 roku. • 12 554 556 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 3%.
Marża operacyjna wyniosła 12%.
Marża netto wyniosła 31%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mawo Invest wyniosły 542 008 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 13 082 989 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 4%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 77 430 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 542 008 zł w 2024 roku • 698 318 zł w 2023 roku • 455 794 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 4% w 2024 roku • 5% w 2023 roku • 4% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mawo Invest wykazała przychody na poziomie 1 060 489 zł.
Organizacja zarobiła 335 000 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 8647 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 326 353 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 3% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1235 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 8647 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 11 800 zł w 2022 roku