Konsulting SAP|Rozwiązania przemysłowe hi-tech|Technologie AI, Blockchain, uczenie maszynowe|Zarządzanie wiedzą i projektami|Elastyczne modele współpracy
Seargin to firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań IT i inżynieryjnych, z naciskiem na usługi konsultingowe SAP, rozwiązania przemysłowe hi-tech, a także technologie związane ze sztuczną inteligencją, blockchainem i uczeniem maszynowym. Firma oferuje szeroką gamę usług konsultingowych, obejmujących pełny zakres implementacji, wsparcia oraz ulepszania systemów SAP. Seargin może pochwalić się dużym doświadczeniem w takich obszarach jak eWM, S/4HANA, chmura analityczna SAP oraz zarządzanie aplikacjami SAP. Oprócz tego, firma angażuje się w dostarczanie rozwiązań związanych z zarządzaniem wiedzą i zarządzaniem projektami dla globalnych klientów. Posiada centrum badawczo-rozwojowe, które umożliwia tworzenie spersonalizowanych rozwiązań przemysłowych mających na celu zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów. Seargin przestrzega przejrzystych i etycznych metod płatności, oferując elastyczne modele współpracy i minimalizując formalności administracyjne.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Talent Complete osiągnęła 506 427 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 496 118 zł. Pozostałe przychody to 10 309 zł.
Całkowite koszty wyniosły 417 278 zł.
Zysk netto wyniósł 78 840 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 63 303 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 506 427 zł w 2025 roku. • 1 591 628 zł w 2024 roku. • 1 075 138 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9855 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 78 840 zł w 2025 roku. • -158 934 zł w 2024 roku. • 7641 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Talent Complete wynosi 844 346 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
191 369 zł a 1 266 068 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 105 543 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 844 346 zł w 2025 roku. • 1 193 325 zł w 2024 roku. • 998 764 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Talent Complete wynosi 2 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
0 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 9 os. w 2024 roku. • 6 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Talent Complete wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,180% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Talent Complete wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,16% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Talent Complete charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Talent Complete wynosi 20 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 6 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 51 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 6 tys. zł a 51 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 20 tys. zł w 2025 roku. • 22 tys. zł w 2024 roku. • 41 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 6 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 51 tys. zł w 2025 roku. • 62 tys. zł w 2024 roku. • 117 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
267 892
zł.
Koszty operacyjne Talent Complete wyniosły
423 583
zł.
Wynagrodzenia stanowią
63%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
33 486 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 267 892 zł w 2025 roku • 1 251 264 zł w 2024 roku • 783 207 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
7.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
63% w 2025 roku •
72% w 2024 roku •
75% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Talent Complete wyniosła 339 377 zł.
a
ktywa obrotowe to 100 638 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 238 739 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 339 377 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 255 159 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 84 218 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 42 422 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 339 377 zł w 2025 roku. • 435 265 zł w 2024 roku. • 754 823 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 23%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 31%.
Marża operacyjna wyniosła 15%.
Marża netto wyniosła 16%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Talent Complete wyniosły 84 218 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 339 377 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 25%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10 527 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 84 218 zł w 2025 roku • 258 946 zł w 2024 roku • 419 570 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 25% w 2025 roku • 59% w 2024 roku • 56% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Talent Complete wykazała przychody na poziomie 506 427 zł.
Organizacja zarobiła 78 840 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 78 840 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 21 138 zł w 2024 roku • 20 240 zł w 2023 roku
Organizacja Talent Complete wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 54% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 54% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 58% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 44% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 2 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 72 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+2
dni względem terminu
6
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 12 dni04-05-2026
2024
−1 mies. 12 dni03-06-2025
2023
−13 dni02-07-2024
2022
+12 mies. 1 dni10-07-2024
2021
−6 mies. 25 dni24-03-2022
2020
−5 mies. 25 dni23-04-2021
2019
−4 mies. 27 dni21-05-2020
2018
+10 mies. 11 dni21-05-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wojewscy Fundacja Rodzinna W Organizacji posiada 100
udziałów,
które stanowią
47.6% firmy.
M Fundacja Rodzinna W Organizacji posiada 100
udziałów,
które stanowią
47.6% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • M Fundacja Rodzinna W Organizacji (48% udziałów) • Wojewscy Fundacja Rodzinna W Organizacji (48% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 26.11.2025 do 07.05.2026: • M Fundacja Rodzinna W Organizacji (48% udziałów) • Wojewski Jakub (48% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 02.01.2023 do 26.11.2025: • Granuszewski Mikołaj (48% udziałów) • Wojewski Jakub (48% udziałów)