Dostarcza rozwiązania motoryzacyjne i inżynieryjne.|Oferuje różnorodne oferty pracy.|Skupia się na jakości i realizacji celów klientów.
Iron Force Poland to firma zajmująca się dostarczaniem rozwiązań z zakresu motoryzacji i inżynierii. Specjalizuje się w tworzeniu niezawodnych produktów, które pomagają klientom realizować ich cele oraz spełniać marzenia. Pracownicy Iron Force są zgranym zespołem, który stawia na jakość i innowacyjne podejście. W następstwie rosnącej potrzeby wsparcia w branży, firma regularnie aktualizuje swoje oferty pracy, zachęcając nowych kandydatów do dołączenia do zespołu. Możliwości kariery w Iron Force są różnorodne, co sprawia, że każda osoba ma szansę na rozwój zawodowy i realizację swoich ambicji.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Iron Force Poland osiągnęła 33 734 368 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 33 615 346 zł. Pozostałe przychody to 119 022 zł.
Całkowite koszty wyniosły 37 800 908 zł.
Strata netto wyniosła 4 185 563 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 4 216 796 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 33 734 368 zł w 2025 roku. • 31 125 977 zł w 2024 roku. • 33 481 672 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -523 195 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -4 185 563 zł w 2025 roku. • -3 079 351 zł w 2024 roku. • -886 973 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Iron Force Poland wynosi 69 006 519 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 248 090 348 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 8 625 815 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 69 006 519 zł w 2025 roku. • 70 406 763 zł w 2024 roku. • 74 286 740 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Iron Force Poland wynosi -3,82 mln zł.
EBITDA Iron Force Poland wynosi -198 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Iron Force Poland wynosi 78 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 78 os. w 2025 roku. • 72 os. w 2024 roku. • 71 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Iron Force Poland wynosi 2,74%. To oznacza, że firma ma szansę 2,74% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,201% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,74% w 2025 roku. • 2,78% w 2024 roku. • 2,79% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Iron Force Poland wynosi 0,50%. To oznacza, że firma ma szansę 0,50% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,055% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,50% w 2025 roku. • 0,43% w 2024 roku. • 0,39% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Iron Force Poland charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Iron Force Poland wynosi 2,42 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12,4 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 12,4 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
302 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,42 mln zł w 2025 roku. • 2,77 mln zł w 2024 roku. • 3,44 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 12,4 mln zł w 2025 roku. • 13,24 mln zł w 2024 roku. • 13,86 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
8 950 753
zł.
Koszty operacyjne Iron Force Poland wyniosły
37 435 764
zł.
Wynagrodzenia stanowią
24%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 118 844 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 8 950 753 zł w 2025 roku • 8 028 157 zł w 2024 roku • 6 679 486 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
24% w 2025 roku •
24% w 2024 roku •
20% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Iron Force Poland wyniosła 98 914 895 zł.
a
ktywa obrotowe to 40 192 023 zł.
a
ktywa trwałe to 58 722 873 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 98 914 895 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 36 892 309 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 62 022 587 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 12 364 362 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 98 914 895 zł w 2025 roku. • 86 897 509 zł w 2024 roku. • 80 332 678 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -7%.
Marża operacyjna wyniosła -11%.
Marża netto wyniosła -12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Iron Force Poland wyniosły 36 892 309 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 98 914 895 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 37%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4 611 539 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 36 892 309 zł w 2025 roku • 20 689 360 zł w 2024 roku • 11 045 178 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 37% w 2025 roku • 24% w 2024 roku • 14% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Iron Force Poland wykazała przychody na poziomie 33 734 368 zł.
Organizacja zarobiła -4 185 563 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -4 185 563 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Iron Force Poland wykazała zysk netto większy niż 5% organizacji z branży "Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 12% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.5%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 5% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 58% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 77% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 34% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.5%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 34 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 82 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-34
dni względem terminu
5
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 22 dni24-04-2026
2024
−3 mies. 6 dni10-04-2025
2023
−18 dni27-06-2024
2022
+4 dni19-07-2023
2021
−3 mies. 24 dni23-06-2022
2020
+1 mies. 9 dni23-11-2021
2019
+14 dni29-10-2020
2018
−20 dni25-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Iron Force Industrial Co., Ltd posiada 1600000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 12.02.2020 jest Iron Force Industrial Co., Ltd kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 26.02.2019 do 12.02.2020
był Iron Force Industrial Co., Ltd kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 13.07.2018 do 26.02.2019 najwięcej udziałów posiadał Iron Force Industrial Co., Ltd. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.