Zakwaterowanie dla 118 osób w 43 pokojach i apartamentach.|Restauracja Sphinx zróżnicowane menu kuchni tradycyjnej i nowoczesnej.|Sale konferencyjne i bankietowe dla spotkań biznesowych.|Dodatkowe atrakcje: tor do bowlingu, bilard, letnie patio.
Hotel Palatium to nowoczesny obiekt noclegowy, który wyróżnia się na tle innych hoteli w regionie Żabiej Woli. Oferuje wygodne zakwaterowanie dla 118 osób w 43 pokojach oraz w luksusowych apartamentach. Każdy z pokoi charakteryzuje się eleganckim wystrojem oraz jest wyposażony w niezbędne udogodnienia, takie jak klimatyzacja, przestronne łazienki, bezprzewodowy dostęp do internetu i telewizor. Hotelowa restauracja Sphinx, współpracująca z popularną siecią gastronomiczną, serwuje bogaty wybór dań, które zadowolą zarówno miłośników kuchni tradycyjnej, jak i tych preferujących lżejsze, nowoczesne dania. Dzięki dogodnej lokalizacji, hotel stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Warszawy oraz jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach służbowych, oferując dostęp do sal konferencyjnych i bankietowych. Hotel Palatium dba o komfort swoich gości, zapewniając szeroki wachlarz dodatkowych udogodnień, takich jak tor do bowlingu, bilard czy letnie patio.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Multum osiągnęła 3 739 204 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 739 204 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 058 468 zł.
Zysk netto wyniósł 1 680 736 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 934 801 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 739 204 zł w 2021 roku. • 759 426 zł w 2020 roku. • 762 721 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 420 184 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 680 736 zł w 2021 roku. • -1 234 169 zł w 2020 roku. • -340 456 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Multum wynosi 12 296 508 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 080 760 zł a 23 530 305 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 074 127 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 12 296 508 zł w 2021 roku. • 2 326 493 zł w 2020 roku. • 3 254 316 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Multum wynosi 1,73 mln zł.
EBITDA Multum wynosi 1,99 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Multum wynosi 15 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 15 os. w 2021 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2020 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Multum wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,362% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Multum wynosi 0,20%. To oznacza, że firma ma szansę 0,20% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,035% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,20% w 2021 roku. • 1,11% w 2020 roku. • 0,39% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Multum charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Multum wynosi 519 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 112 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,44 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 112 tys. zł a 1,44 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
130 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 519 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 106 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 112 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,44 mln zł w 2021 roku. • 485 tys. zł w 2020 roku. • 732 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
905 809
zł.
Koszty operacyjne Multum wyniosły
2 009 027
zł.
Wynagrodzenia stanowią
45%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
226 452 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 905 809 zł w 2021 roku • 624 427 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
11.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
45% w 2021 roku •
32% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Multum wyniosła 5 797 508 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 797 508 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 797 508 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 689 828 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 4 107 681 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 449 377 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 797 508 zł w 2021 roku. • 3 745 629 zł w 2020 roku. • 4 508 754 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 29%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 41%.
Marża operacyjna wyniosła 46%.
Marża netto wyniosła 45%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Multum wyniosły 1 689 828 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 797 508 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 29%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 422 457 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 689 828 zł w 2021 roku • 1 318 684 zł w 2020 roku • 847 640 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 29% w 2021 roku • 35% w 2020 roku • 19% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Multum wykazała przychody na poziomie 3 739 204 zł.
Organizacja zarobiła 1 680 736 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 680 736 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku