VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000656071 NIP 9552412685 REGON 366201077

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
3 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
11,6 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-99 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
6,3 mln
zł
Info
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
SZCZECIN
Adres
UL. ANDRZEJA STRUGA, 15
Kod pocztowy
70-777
Rejestracja
2016-12-30
Kapitał zakładowy
120000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
biuro@vanderline.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA PREZES ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU RÓWNOŚCI GŁOSÓW DECYDUJE GŁOS PREZESA.
Produkcja bariery tymczasowe, ochronne i drogowe|Dostarczanie rozwiązań dla branż budowlanych i eventowych|System logistyczny umożliwiający ekspresowe dostawy|Oferowanie produktów z wysokiej jakości materiałów|24/7 dostępność i wsparcie ekspertów w wyborze produktów

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vanderline osiągnęła 11 560 312 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 11 560 312 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 11 659 488 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 99 176 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 644 325 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 11 560 312 zł w 2025 roku.
• 11 459 818 zł w 2024 roku.
• 8 271 662 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 56 337 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -99 176 zł w 2025 roku.
• -60 329 zł w 2024 roku.
• 13 498 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Vanderline wynosi 6 320 337 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 531 657 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 6 320 337 zł w 2025 roku.
• 6 816 012 zł w 2024 roku.
• 5 257 024 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Vanderline wynosi -63 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Vanderline wynosi -57 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 34 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -63 097 zł w 2025 roku.
• -15 880 zł w 2024 roku.
• -62 895 zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 91 775 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -57 401 zł w 2025 roku.
• 34 374 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Vanderline wynosi 7 osób.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 7 os. w 2025 roku.
• 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku.
• 2 - 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 19 obwieszczeń dotyczących organizacji Vanderline.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 27 sierpnia 2024 (MSiG nr 166/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
19 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
19 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1152654. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/669224/24/731]
    MSiG 166/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/669224/24/731 Nr ogłoszenia: 1152654
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    X V. W P I S Y D O W dniu 23.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 21 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  2. Poz. 1152653. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/669224/24/330]
    MSiG 166/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/669224/24/330 Nr ogłoszenia: 1152653
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 23.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 20 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 23.07.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  3. Poz. 703793. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/516088/23/603]
    MSiG 143/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/516088/23/603 Nr ogłoszenia: 703793
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 19 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  4. Poz. 693855. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/516088/23/202]
    MSiG 142/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/516088/23/202 Nr ogłoszenia: 693855
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 18 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2023 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  5. Poz. 934400. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/434342/22/107]
    MSiG 202/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/434342/22/107 Nr ogłoszenia: 934400
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  6. Poz. 934399. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/434342/22/706]
    MSiG 202/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/434342/22/706 Nr ogłoszenia: 934399
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 03.10.2022 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  7. Poz. 616177. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/317199/21/301]
    MSiG 155/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/317199/21/301 Nr ogłoszenia: 616177
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020 i-
  8. Poz. 616176. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/317199/21/900]
    MSiG 155/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/317199/21/900 Nr ogłoszenia: 616176
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  9. Poz. 616175. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/317199/21/499]
    MSiG 155/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/317199/21/499 Nr ogłoszenia: 616175
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2021 okres OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  10. Poz. 554831. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/225685/20/20]
    MSiG 173/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/225685/20/20 Nr ogłoszenia: 554831
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  11. Poz. 554830. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/225685/20/619]
    MSiG 173/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/225685/20/619 Nr ogłoszenia: 554830
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2020 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  12. Poz. 869149. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/164786/19/615]
    MSiG 144/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/164786/19/615 Nr ogłoszenia: 869149
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  13. Poz. 849369. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/164786/19/214]
    MSiG 143/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/164786/19/214 Nr ogłoszenia: 849369
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  14. Poz. 849368. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/164786/19/813]
    MSiG 143/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/164786/19/813 Nr ogłoszenia: 849368
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2019 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  15. Poz. 49142. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.12.2016. [SZ.XIII NS-REJ.KRS/536/19/902]
    Rzuć okiem MSiG 22/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: SZ.XIII NS-REJ.KRS/536/19/902 Nr ogłoszenia: 49142
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 25.01.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wpisać: 1 1. POKORSKI 2. DARIUSZ LESZEK 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
  16. Poz. 1111077. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.12.2016. [SZ.XIII NS-REJ.KRS/18164/18/231]
    Rzuć okiem MSiG 225/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: SZ.XIII NS-REJ.KRS/18164/18/231 Nr ogłoszenia: 1111077
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 25.10.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. AKT NOTARIALNY Z DNIA 2 PAŹDZIERNIKA 2018 R., REP. A NR 3356/2018, NOTARIUSZ DANUTA TRUSZ, KANCELARIA NOTARIALNA W OPOLU - ZMIENIONO: §5, §6 I §14 Rub. 7. Dane wspólników wpisać: 1 1. CIROCH 2. EDYTA ANNA 3. [ukryto] 5. 500 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 50.000,00 ZŁ. 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 70000,00 ZŁ wpisać: 1. 120000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) wykreślić: 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. wpisać: 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA PREZES ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU RÓWNOŚCI GŁOSÓW DECYDUJE GŁOS PREZESA. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. KOKOSZYŃSKI 2. MICHAŁ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. POKORSKI 2. MATEUSZ DENIS 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 3 1. CIROCH 2. EDYTA ANNA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
  17. Poz. 438721. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/276966/18/881]
    MSiG 182/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/276966/18/881 Nr ogłoszenia: 438721
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 30.12.2016 DO 31.12.2017
  18. Poz. 427836. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SYSTEM, wpis do rejestru: 30.12.2016. [RDF/276965/18/480]
    MSiG 181/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
    Sygn. sprawy: RDF/276965/18/480 Nr ogłoszenia: 427836
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    X V. W P I S Y D O W dniu 04.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 04.07.2018 okres OD 30.12.2016 DO 31.12.2017
  19. Poz. 6971. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000656071. SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.12.2016. [SZ.XIII NS-REJ.KRS/24633/16/89]
    MSiG 6/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: SZ.XIII NS-REJ.KRS/24633/16/89 Nr ogłoszenia: 6971
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.12.2016 dokonano wpisu do rejestru KR nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. VANDERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres pod miotu 1. kraj POLSKA województwo ZACHODNIOPOMORSKIE powiat SZCZECIN gmina SZCZECIN miejscowość SZCZECIN 2. miejscowość SZCZECIN ulica UL. ANDRZEJA STRUGA nr domu 15 kod pocztowy 70-777 poczta SZCZECIN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 28 GRUDNIA 2016 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. POKORSKI 2. MATEUSZ DENIS 3. [ukryto] 5. 350 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 35.000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. KOKOSZYŃSKI 2. MICHAŁ 3. [ukryto] 5. 175 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 17.500,00 ZŁ 6. NIE 3 1. GARNCARZ 2. ROBERT 3. [ukryto] 5. 175 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 17.500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 70000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacj podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KOKOSZYŃSKI 2. MICHAŁ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. POKORSKI 2. MATEUSZ DENIS 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 9 Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA 1 ——- 46 19 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU 2 ——- 46 18 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W SPRZEDAŻY POZOSTAŁYCH OKREŚLONYCH TOWARÓW 3 ——- 46 13 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH 4 ——- 25 11 Z PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI 5 ——- 46 73 Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO 6 ——- 46 74 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO 7 ——- 71 12 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE 8 ——- 77 39 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH MASZYN, URZĄDZEŃ ORAZ DÓBR MATERIALNYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 9 ——- 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Vanderline w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Vanderline wynosi 4,65%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,490% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 4,65% w 2025 roku.
• 2,77% w 2024 roku.
• 1,67% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Vanderline charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon custom:bullet-chevron
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji zmieniał się w latach 2023-2025 między oceną C a E.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Vanderline wynosi 122 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 462 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 462 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 8 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 122 tys. zł w 2025 roku.
• 133 tys. zł w 2024 roku.
• 106 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 3 tys. zł w 2023 roku.
• 9 tys. zł w 2022 roku.
• 7 tys. zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 462 tys. zł w 2025 roku.
• 458 tys. zł w 2024 roku.
• 331 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 1 048 429 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Vanderline wyniosły 11 623 409 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 9% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 198 719 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 1 048 429 zł w 2025 roku
• 969 090 zł w 2024 roku
• 650 990 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 0,6 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 9% w 2025 roku
• 8,4% w 2024 roku
• 7,9% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Vanderline wyniosła 2 991 011 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 40 694 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 2 950 317 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 991 011 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to -58 335 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 049 345 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 617 013 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 79 753 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 2 991 011 zł sumy bilansowej i -58 335 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 2 910 567 zł sumy bilansowej i 40 841 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 1 756 984 zł sumy bilansowej i 101 171 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -3,32%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -0,55%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -0,86%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 78,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 0,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 0,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Vanderline wyniosły 3 049 345 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 991 011 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 102%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 696 766 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 3 049 345 zł w 2025 roku
• 2 869 725 zł w 2024 roku
• 1 655 813 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 4 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 102% w 2025 roku
• 99% w 2024 roku
• 94% w 2023 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vanderline ma 3 049 345 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna dostawcom: 2 941 763 zł (96%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 107 582 zł (4%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 96% (w 2017: 35%).

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Vanderline wynosi 0,97 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,3 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,07, czyli same środki pieniężne pokrywają 7% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,23 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (2 950 317 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (3 049 345 zł) o 99 028 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,97 w 2025 roku
• 1 w 2024 roku
• 1,18 w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Oś wykresu jest przycięta do 3, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych lat. Poza kadrem:
• płynność bieżąca: 19,61 w 2017 roku
• płynność bieżąca: 12,37 w 2018 roku
• płynność szybka: 14,43 w 2017 roku
• płynność gotówkowa: 9,8 w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
W latach 2024, 2025 organizacja wykazała w sprawozdaniu węższy zakres gotówki - same środki w kasie i na rachunkach, bez innych aktywów pieniężnych. Płynność gotówkowa za te lata liczy się więc z innej pozycji niż za pozostałe i skok na wykresie może wynikać z samej zmiany sposobu wykazania.

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vanderline nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł); gotówka (tylko kasa i rachunki): 219 941 zł. Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 1303 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Vanderline wynosi 11 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 92 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -82 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 64 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 332 766 zł, z czego 332 766 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 11 dni w 2025 roku
• 11 dni w 2024 roku
• 18 dni w 2019 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Vanderline wynoszą 11 615 581 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1 315 068 zł, czyli 11% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 885 695 zł, czyli 8% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 162 734 zł, czyli 1% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 11,6 mln zł w 2025 roku
• 11,5 mln zł w 2024 roku
• 8,2 mln zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2020, 2021, 2022, 2023 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vanderline wykazała przychody na poziomie 11 560 312 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 1109 zł w 2022 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Vanderline wykazała zysk netto większy niż 10% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 74% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 85% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 23% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 22% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 22% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 97% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 10% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 74% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 85% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 28 z 35 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 11 535 022,86
I. Przychody netto ze sprzedaży 11 535 022,86
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 11 615 581,37
I. Amortyzacja 5 696,20
II. Zużycie materiałów i energii 88 665,08
III. Usługi obce 1 315 067,76
IV. Wynagrodzenia 885 695,31
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 162 733,52
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1) 9 157 723,50
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -80 558,51
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 25 288,82
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 7 827,53
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
F. Przychody finansowe, w tym: 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 36 078,75
I. Odsetki, w tym: (+1) 1 303,39
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) -99 175,97
I. Podatek dochodowy 0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) -99 175,97

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Vanderline składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 6 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 36 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+2 mies. 26 dni
2024
+15 mies. 1 dzień
2023
+8 dni
2022
−15 dni
2021
−11 dni
2020
−3 mies. 2 dni
2019
−3 mies. 2 dni
2018
w terminie
2017
−11 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Ciroch Edyta posiada 500 udziałów, które stanowią 41,7% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pokorski Mateusz posiada 350 udziałów, które stanowią 29,2% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Garncarz Robert posiada 175 udziałów, które stanowią 14,6% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Kokoszyński Michał posiada 175 udziałów, które stanowią 14,6% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 25.10.2018 jest Ciroch Edyta kontrolująca 42% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 30.12.2016 do 25.10.2018 najwięcej udziałów posiadał Pokorski Mateusz (29%).

Reprezentacja