SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PRAWO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI PRZYSŁUGUJE KOMPLEMENTARIUSZOWI. W SKŁAD ZARZĄDU KOMPLEMENTARIUSZA EXCLUSIVE DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WCHODZI: A) ZBIGNIEW POTĘPA - PREZES ZARZĄDU B) TADEUSZ KONIECZNY - CZŁONEK ZARZĄDU KAŻDY Z NICH UPRAWNIONY JEST DO SAMODZIELNEJ REPREZENTACJI.
Organizacja Exclusive Development osiągnęła 525 407 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 525 407 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 406 076 zł.
Zysk netto wyniósł 119 330 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 238 016 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 525 407 zł w 2019 roku. • 1 595 506 zł w 2018 roku. • 49 375 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 67 557 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 119 330 zł w 2019 roku. • 338 888 zł w 2018 roku. • -15 783 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Exclusive Development wynosi 827 591 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 670 621 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 367 526 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 827 591 zł w 2019 roku. • 2 733 013 zł w 2018 roku. • 92 539 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Exclusive Development wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Exclusive Development wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,180% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2019 roku. • 0,02% w 2018 roku. • 0,43% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Exclusive Development charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Exclusive Development wynosi 13 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 24 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 24 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 13 tys. zł w 2019 roku. • 79 tys. zł w 2018 roku. • 7 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 48 tys. zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 24 tys. zł w 2019 roku. • 146 tys. zł w 2018 roku. • 28 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Exclusive Development wyniosły
406 076
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Exclusive Development wyniosła 0 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 0 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -788 410 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 0 zł w 2019 roku. • 443 891 zł w 2018 roku. • 1 576 819 zł w 2017 roku.
Rentowność
Marża operacyjna wyniosła 23%.
Marża netto wyniosła 23%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -748 662 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2019 roku • 25 506 zł w 2018 roku • 1 497 323 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2019 roku • 6% w 2018 roku • 95% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Exclusive Development wykazała przychody na poziomie 525 407 zł.
Organizacja zarobiła 119 330 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 119 330 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja Exclusive Development wykazała zysk netto większy niż 78% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 63% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 0% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 86 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 199 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-86
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−6 mies. 19 dni22-07-2019
2018
−1 mies. 18 dni28-05-2019
2017
−10 dni05-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki