Organizacja Invent Group osiągnęła 2 701 020 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 701 020 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 646 912 zł.
Zysk netto wyniósł 54 108 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 308 789 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 701 020 zł w 2025 roku. • 1 960 465 zł w 2024 roku. • 423 629 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2119 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 54 108 zł w 2025 roku. • -131 035 zł w 2024 roku. • 142 856 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Invent Group wynosi 2 177 848 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
160 737 zł a 6 752 550 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 230 181 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 177 848 zł w 2025 roku. • 1 427 132 zł w 2024 roku. • 1 072 275 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Invent Group wynosi 167 tys. zł.
EBITDA Invent Group wynosi 167 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
15 366 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 166 514 zł w
2025 roku. • -87 000 zł w
2024 roku. • 154 658 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
15 366 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 166 514 zł w
2025 roku. • -85 796 zł w
2024 roku. • 180 340 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Invent Group wynosi 3 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 0 os. w 2024 roku. • 3 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Invent Group wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Invent Group wynosi 0,27%. To oznacza, że firma ma szansę 0,27% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,033% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,27% w 2025 roku. • 0,63% w 2024 roku. • 0,09% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Invent Group charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Invent Group wynosi 56 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 11 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 108 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 11 tys. zł a 108 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
6 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 56 tys. zł w 2025 roku. • 30 tys. zł w 2024 roku. • 40 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 11 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 13 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 108 tys. zł w 2025 roku. • 78 tys. zł w 2024 roku. • 98 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
211 592
zł.
Koszty operacyjne Invent Group wyniosły
2 534 506
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
19 567 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 211 592 zł w 2025 roku • 20 418 zł w 2024 roku • 170 206 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
2.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8% w 2025 roku •
1% w 2024 roku •
63% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Invent Group wyniosła 3 915 098 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 895 622 zł.
a
ktywa trwałe to 19 477 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 915 098 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 700 783 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 214 316 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 483 449 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 915 098 zł w 2025 roku. • 2 079 756 zł w 2024 roku. • 982 886 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 25%.
Marża operacyjna wyniosła 6%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Invent Group wyniosły 3 700 783 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 915 098 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 95%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 462 322 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 700 783 zł w 2025 roku • 1 919 548 zł w 2024 roku • 691 643 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 11.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 95% w 2025 roku • 92% w 2024 roku • 70% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Invent Group wykazała przychody na poziomie 2 701 020 zł.
Organizacja zarobiła 63 730 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 9622 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 54 108 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 15% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 403 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 9622 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 5194 zł w 2023 roku
Organizacja Invent Group wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 74% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 74% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 77% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 73% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 100 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 93 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-100
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 3 dni13-04-2026
2024
−1 mies. 3 dni12-06-2025
2023
−20 dni25-06-2024
2022
−3 mies. 13 dni03-04-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−5 mies. 28 dni20-04-2021
2019
−6 mies. 22 dni27-03-2020
2018
−3 mies. 18 dni29-03-2019
2017
−2 mies. 8 dni08-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kozłowska Sylwia posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.
Sitkowski Piotr posiada 4
udziały,
które stanowią
40.0% firmy.