Organ reprezentujący (stan przed wykreśleniem z KRS 23.02.2021)
WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Forma prawna
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji (stan przed wykreśleniem z KRS 23.02.2021)
KOMPLEMENTARIUSZ - INTREA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE, ZA KTÓRĄ DZIAŁA SAMODZIELNIE KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU(OBECNIE KRZYSZTOF WNUK) PROWADZI SPRAWY SPÓŁKI I REPREZENTUJE JĄ NA ZEWNĄTRZ
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Intrea wynosiła 20 638 398 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieściła się pomiędzy
4 035 922 zł a 37 147 210 zł.
Wartość organizacji powiększała się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosił
9 240 909 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 20 638 398 zł w
2019 roku. • 2 022 718 zł w
2018 roku. • 2 156 580 zł w
2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Intrea wynosił 2,72 mln zł.
EBITDA Intrea wynosiła 2,72 mln zł.
EBIT powiększał się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosił
2 871 829 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 718 563 zł w
2019 roku. • -153 267 zł w
2018 roku.
EBITDA powiększała się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosił
2 860 342 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 722 546 zł w
2019 roku. • -137 796 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Intrea.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń
dotyczących organizacji Intrea. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 2 marca 2021.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 marca 2021 (MSiG nr 41/2021).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 98962. INTREA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000583597. SĄD REJONOWY DLA
M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 06.11.2015.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/7628/21/958]
UWAGAMSiG 41/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.02.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Pozostałe obwieszczenia (7) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 332827. INTREA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000583597. SYSTEM, wpis do rejestru:
06.11.2015.
[RDF/206695/20/389]
MSiG 120/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.06.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 332826. INTREA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000583597. SYSTEM, wpis do rejestru:
06.11.2015.
[RDF/206695/20/988]
MSiG 120/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.06.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 332825. INTREA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000583597. SYSTEM, wpis do rejestru:
06.11.2015.
[RDF/206695/20/587]
MSiG 120/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.06.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 10.06.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 473603. INTREA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000583597. SYSTEM, wpis do rejestru:
06.11.2015.
[RDF/126501/19/789]
MSiG 124/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 21.06.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 287543. INTREA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000583597. SYSTEM, wpis do rejestru:
06.11.2015.
[RDF/142596/18/65]
MSiG 140/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 253621. INTREA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS
0000583597. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY
W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
06.11.2015.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/48971/17/175]
MSiG 163/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.08.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2017 okres OD
06.11.2015 DO 31.12.2016 1 3. OD 06.11.2015 DO
31.12.2016
Poz. 27254. INTREA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000583597. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 06.11.2015.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/3174/16/184]
Rzuć okiemMSiG 25/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.02.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 24.11.2015 R., REP. A NR 5383/2015, NOTARIUS
ć: MARZENA GAWRYŚ, KANCELARIA NOTARIALNA
W WARSZAWIE, UCHYLENIE W CAŁOŚCI DOTYCHCZASOWEGO BRZMIENIA UMOWY SPÓŁKI I PRZYJĘCIE NOWEGO.
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. WNUK
2. KRZYSZTOF DARIUSZ 3. [ukryto] 5. TAK
6. TAK 7. TAK 8. NIE 9. TAK 10. 1.000,00 ZŁ
11. 3.000.000,00 ZŁ 12. TAK wpisać: 2 1. WNUK
2. JACEK 3. [ukryto] 5. NIE 8. NIE 9. TAK
10. 1.000,00 ZŁ 11. 3.000.000,00 ZŁ 12. NIE PRub.
1 1. 3.000.000,00 ZŁ 2. TAK
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Intrea w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Intrea wynosiło 0,26%. Oznaczało to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma mogła trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności malało w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosił 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2019 roku. • 0,52% w 2018 roku. • 0,29% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Organizacja Intrea miała najwyższą wiarygodność płatniczą (ocena: A).
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Intrea wynosił 762 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego wynosił 272 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki wynosił 1,9 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieścił się między 272 tys. zł a 1,9 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrastał w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosiła
248 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 762 tys. zł w 2019 roku. • 244 tys. zł w 2018 roku. • 266 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 272 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,9 mln zł w 2019 roku. • 964 tys. zł w 2018 roku. • 1,01 mln zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Intrea wyniosły
6 363 068 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Intrea wyniosła 6 966 205 zł.
Aktywa obrotowe to 6 966 205 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 966 205 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 5 440 022 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 526 183 zł.
Organizacja powiększała całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosił 1 917 209 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększała kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosił 1 264 547 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 6 966 205 zł sumy bilansowej i 5 440 022 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 7 107 433 zł sumy bilansowej i 2 757 661 zł kapitału własnego w 2018 roku. • 3 131 788 zł sumy bilansowej i 2 910 927 zł kapitału własnego w 2017 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 49,31%.
Marża operacyjna wyniosła 29,93%.
Marża netto wyniosła 29,54%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
19,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
24,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
31 278 961 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
31 278 961 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Intrea wyniosły 1 526 183 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6 966 205 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 21,9%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosły w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosił 652 661 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 526 183 zł w 2019 roku • 4 349 773 zł w 2018 roku • 220 861 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rósł w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosił
7,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 22% w 2019 roku • 61% w 2018 roku • 7% w 2017 roku
Wierzyciele
Organizacja Intrea miała 1 526 183 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największą część stanowiły rezerwy i rozliczenia: 1 297 222 zł (85%).
Pozostali, 114 138 zł (7%), stanowili część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie była winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej.
Nic z tego nie miało terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
1,5 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
85%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
67 tys. zł
4%
Państwo
podatki, cła i ZUS
48 tys. zł
3%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
1,3 mln zł
85%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
114 tys. zł
7%
W roku 2019 największą część zobowiązań stanowiły rezerwy i rozliczenia (bez konkretnego wierzyciela): 85% (w 2017 największa część przypadała bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 99%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z 99% (2017) do 0% (2019).
W latach 2017, 2018 sprawozdanie podaje tylko część kredytów (krótko- albo długoterminowe), więc udział banków może być zaniżony.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Intrea wynosił 30,43 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższały zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa był duży, choć tak wysoka nadpłynność mogła oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosiła 27,19 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywały zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosiła 16,09 - same środki pieniężne wystarczały na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 6,95 miesiąca.
gotówka od ręki: 3,7 mln zł należności i inne: 2,5 mln zł zapasy (materiały, produkty, towary): 740 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma miała 30,43 zł, z czego 16,09 zł w gotówce.
30,43
płynność bieżąca
27,19
płynność szybka
16,09
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawiała się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 30,43 w 2019 roku • 3,72 w 2018 roku • 14,11 w 2017 roku
Obsługa długu
Organizacja Intrea nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 3 684 783 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 36 201 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywał je 75,1 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja miała udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) wynosiły 1 526 183 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł3,7 mln zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka3,7 mln zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 36 tys. zł. Zysk operacyjny pokrywał je 75,1 raza.
W roku 2019 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2019: bez długu, gotówka 3,7 mln zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywał odsetki: • 2019: 75,1 raza
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Intrea wynosiła 1 dzień - tyle średnio organizacja czekała na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosiła 4 dni - tyle średnio mijało, zanim organizacja uregulowała zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosiła -2 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosiła 30 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżały w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynosiły 33 183 zł, z czego 5133 zł z terminem do 12 miesięcy, a 28 050 zł powyżej 12 miesięcy.
Luka płatnicza-2 dni
firma płaciła dostawcom 2 dni później, niż sama otrzymywała zapłatę od klientów
1 dzień
rotacja należności (DSO) - firma czekała na zapłatę od klientów 1 dzień
4 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaciła dostawcom po 4 dniach
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 1 dzień w 2019 roku
Oś wykresu jest przycięta do 30 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja zobowiązań (DPO): 2475 dni w 2018 roku Tak skrajne wartości nie opisują zwykłego czasu obrotu - zwykle wynikają z zapasów albo rozrachunków wykazanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru, a bywają też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Intrea wynosiły 6 363 067 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria, wartość sprzedanych towarów i materiałów, wynosiła 6 265 872 zł, czyli 98% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria, usługi obce, wynosiła 51 222 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria, pozostałe koszty rodzajowe, wynosiła 27 196 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej6,4 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów6,3 mln zł · 98%
Usługi obce51 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe27 tys. zł · <1%
Zużycie materiałów i energii14 tys. zł · <1%
Amortyzacja4 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty350 zł · <1%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosły w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 6,4 mln zł w 2019 roku • 153 tys. zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2019 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Intrea wykazała przychody na poziomie 9 081 631 zł.
Organizacja Intrea wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,02%.
Zysk netto na tle rynku powiększał się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększały się w czasie. W 2019 były wyższe niż 91% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększała się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 80% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększał się w czasie. W 2019 był wyższy niż 29% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększała się w czasie. W 2019 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększała się w czasie. W 2019 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększała się w czasie. W 2019 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększała się w czasie. W 2019 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku w 2019 był wyższy niż 2% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:9 064 629,61
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów9 064 629,61
B. Koszty działalności operacyjnej6 363 067,31
I. Amortyzacja3 982,93
II. Zużycie materiałów i energii14 444,20
III. Usługi obce51 222,24
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)350,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe27 195,88
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów6 265 872,06
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)2 701 562,30
D. Pozostałe przychody operacyjne17 001,31
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych17 000,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne1,31
E. Pozostałe koszty operacyjne0,90
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,90
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)2 718 562,71
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe36 201,02
I. Odsetki, w tym: (+1)36 201,02
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)2 682 361,69
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)2 682 361,69
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Intrea były składane do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 75 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 126 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-75
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−4 mies. 6 dni11-06-2020
2018
−24 dni21-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Brak danych o udziałowcach.
Reprezentacja
Podmiot wykreślony z KRS 23.02.2021. Poniżej ostatni stan rejestru przed wykreśleniem - funkcje i udziały zakończyły się w dniu wykreślenia.