SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST, W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO - ŁĄCZNIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Synergy Group osiągnęła 2 948 791 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 750 724 zł. Pozostałe przychody to 198 067 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 650 160 zł.
Zysk netto wyniósł 100 564 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 120 222 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 948 791 zł w 2025 roku. • 3 154 425 zł w 2024 roku. • 4 285 085 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 20 961 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 100 564 zł w 2025 roku. • 47 921 zł w 2024 roku. • 351 541 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Synergy Group wynosi 3 148 048 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
779 930 zł a 7 371 977 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 227 922 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 148 048 zł w 2025 roku. • 3 026 590 zł w 2024 roku. • 4 958 905 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Synergy Group wynosi 1 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Synergy Group wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Synergy Group wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,021% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,13% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Synergy Group charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Synergy Group wynosi 125 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 328 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 328 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
15 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 125 tys. zł w 2025 roku. • 127 tys. zł w 2024 roku. • 155 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku. • 55 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 328 tys. zł w 2025 roku. • 335 tys. zł w 2024 roku. • 325 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
150 477
zł.
Koszty operacyjne Synergy Group wyniosły
2 791 417
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
15 332 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 150 477 zł w 2025 roku • 159 400 zł w 2024 roku • 169 353 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
5% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Synergy Group wyniosła 2 315 859 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 212 482 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 103 377 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 315 859 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 039 907 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 275 951 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 193 398 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 315 859 zł w 2025 roku. • 2 268 998 zł w 2024 roku. • 2 383 499 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 10%.
Marża operacyjna wyniosła -1%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Synergy Group wyniosły 1 275 951 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 315 859 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 55%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 42 987 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 275 951 zł w 2025 roku • 1 293 054 zł w 2024 roku • 1 455 476 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 8.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 55% w 2025 roku • 57% w 2024 roku • 61% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Synergy Group wykazała przychody na poziomie 2 948 791 zł.
Organizacja zarobiła 114 429 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 13 865 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 100 564 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 12% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1733 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 13 865 zł w 2025 roku • 11 512 zł w 2024 roku • 36 657 zł w 2023 roku
Organizacja Synergy Group wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami".
Organizacja wykazała przychód większy niż 79% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 80% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.8%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 79% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 89% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 60% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.8%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 113 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 96 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-113
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 6 dni10-04-2026
2024
−4 mies. 7 dni10-03-2025
2023
−3 mies. 11 dni05-04-2024
2022
−3 mies. 13 dni03-04-2023
2021
−7 mies. 5 dni14-03-2022
2020
−3 mies. 25 dni22-06-2021
2019
−5 mies. 19 dni29-04-2020
2018
−1 mies. 24 dni22-05-2019
2017
−1 mies. 3 dni12-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Suwała Michał posiada 340
udziałów,
które stanowią
85.0% firmy.
Suwała Kacper posiada 60
udziałów,
które stanowią
15.0% firmy.
Największym udziałowcem od 20.11.2023 jest Suwała Michał kontrolujący 85% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 22.11.2019 do 20.11.2023: • Suwała Michał (50% udziałów) • Suwała Katarzyna (50% udziałów)
W okresie od 26.05.2015 do 22.11.2019 najwięcej udziałów posiadał Bukowski Michał. Jego udziały w tym czasie wynosiły 40%.