ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000549411 NIP 7543091915 REGON 361062501

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
1,1 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
593 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
100 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1 mln
Info
Województwo
OPOLSKIE
Miejscowość
SUCHY BÓR
Adres
UL. LEŚNA, 1B
Kod pocztowy
46-053
Rejestracja
2015-03-20
Kapitał zakładowy
100000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU MOŻE REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE.
Sprzedaż części i akcesoriów do samochodów elektrycznych, szczególnie marki Tesla|Dostarczenie oryginalnych oraz zamiennych produktów dla kierowców z całego świata|Informowanie o nowościach i promocjach poprzez newsletter|Wysoka jakość obsługi i zrozumienie potrzeb entuzjastów elektromobilności

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja zakupomania.pl osiągnęła 593 388 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 593 388 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 493 830 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 99 558 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 224 099 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 593 388 zł w 2021 roku.
• 841 848 zł w 2020 roku.
• 145 190 zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 44 180 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 99 558 zł w 2021 roku.
• 174 980 zł w 2020 roku.
• 11 197 zł w 2019 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji zakupomania.pl wynosi 1 020 519 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 281 165 zł a 1 499 545 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 405 149 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 020 519 zł w 2021 roku.
• 1 372 503 zł w 2020 roku.
• 210 221 zł w 2019 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT zakupomania.pl wynosi 112 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zakupomania.pl wynosi 155 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 40 844 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 112 445 zł w 2021 roku.
• 197 335 zł w 2020 roku.
• 30 757 zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 33 994 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 154 645 zł w 2021 roku.
• 239 535 zł w 2020 roku.
• 86 657 zł w 2019 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie zakupomania.pl mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 - 2 os. (szac.) w 2020 roku.
• 1 os. w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 11 obwieszczeń dotyczących organizacji zakupomania.pl. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 4 czerwca 2024.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 4 czerwca 2024 (MSiG nr 107/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
11 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 27579. ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Suchym Borze. KRS 0000549411. SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20 marca 2015 r., sygn. akt OP. VIII Ns-Rej KRS 3032/24/992. [BMSiG-27122/2024]
    UWAGA MSiG 107/2024 IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
    Sygn. sprawy: BMSiG-27122/2024 Nr ogłoszenia: 27579
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Przed Sądem Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod sygn. akt OP. VIII Ns-Rej. KRS 3032/24/992, wszczęto z urzędu wobec podmiotu ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z O.O. W SUCHYM BORZE, wpisanego do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 549411, którego ostatni ujawniony w Rejestrze adres siedziby: Suchy Bór, ul. Leśna 1B, 46-053 Chrząstowice, woj. opolskie, postępowanie o rozwiązanie podmiotu wpisanego do Rejestru bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego. Sąd wzywa wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu ww. podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. W przypadku stwierdzenia, że podmiot ZAKUPOMANIA. PL SPÓŁKA Z O.O. W SUCHYM BORZE nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, sąd rejestrowy może orzec o jego rozwiązaniu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Rejestru. – Z K O D E K S P O S T Ę P O WA N I A C Y W I L N E G O
Pozostałe obwieszczenia (10) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 256048. ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000549411. SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20.03.2015. [OP.VIII NS-REJ.KRS/2746/24/553]
    Rzuć okiem MSiG 72/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: OP.VIII NS-REJ.KRS/2746/24/553 Nr ogłoszenia: 256048
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 29.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. BUCZYŃSKI 2. WOJCIECH MARCIN 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
  2. Poz. 33995. ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000549411. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.03.2015. [RDF/576530/24/313]
    MSiG 13/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/576530/24/313 Nr ogłoszenia: 33995
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 08.01.2024 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  3. Poz. 56945. ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000549411. SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20.03.2015. [OP.VIII NS-REJ.KRS/140/22/393]
    Rzuć okiem MSiG 24/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: OP.VIII NS-REJ.KRS/140/22/393 Nr ogłoszenia: 56945
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 26.01.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. WIETESKA 2. NATALIA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 50.000,00 ZŁ 6. NIE 2 (dla pozycji: 1. WIETESKA 2. BARBARA EWA 3. [ukryto]) 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 50.000,00 ZŁ wpisać: 5. 91 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 9.000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. WIETESKA 2. NATALIA MARIA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. BUCZYŃSKI 2. WOJCIECH MARCIN 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. WIETESKA 2. KORNELIUSZ MICHAŁ 3. [ukryto] 4. PROKURA SAMOISTNA
  4. Poz. 139825. ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000549411. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.03.2015. [RDF/280129/21/127]
    MSiG 57/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/280129/21/127 Nr ogłoszenia: 139825
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 12.03.2021 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  5. Poz. 77336. ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000549411. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.03.2015. [RDF/965342/19/444]
    MSiG 36/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/965342/19/444 Nr ogłoszenia: 77336
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.02.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
  6. Poz. 77335. ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000549411. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.03.2015. [RDF/965341/19/43]
    MSiG 36/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/965341/19/43 Nr ogłoszenia: 77335
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.02.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.02.2019 okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
  7. Poz. 892839. ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000549411. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.03.2015. [RDF/740418/18/476]
    MSiG 213/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/740418/18/476 Nr ogłoszenia: 892839
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  8. Poz. 892838. ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000549411. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.03.2015. [RDF/740417/18/75]
    MSiG 213/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/740417/18/75 Nr ogłoszenia: 892838
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 27.07.2018 okres O 01.01.2017 DO 31.12.2017
  9. Poz. 85853. ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000549411. SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20.03.2015. [OP.VIII NS-REJ.KRS/2845/17/261]
    Rzuć okiem MSiG 65/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: OP.VIII NS-REJ.KRS/2845/17/261 Nr ogłoszenia: 85853
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.03.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. ZOOLOGICZNY.PL - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. ZAKUPOMANIA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kra POLSKA województwo OPOLSKIE powiat OPOLE gmina OPOLE miejscowość OPOLE wpisać: 1. kraj POLSKA województwo OPOLSKIE powiat OPOLSKI gmina CHRZĄSTOWICE miejscowość SUCHY BÓR wykreślić: 2. miejscowość OPOLE ulica UL. SAMBORSKA nr domu 15 kod pocztowy 45-316 poczta OPOLE kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość SUCHY BÓR ulica UL. LEŚNA nr domu 1B kod pocztowy 46-053 poczta CHRZĄSTOWICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 20.12.2016 NOTARIUSZ KATARZYNA OSTROWSKA Z KANCELARII NOTARIALNEJ W OPOLU, REP. A NR 12961/2016, ZMIENIONO §2 I §3 Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. PIELUSZCZAK 2. ANNA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 50.000,00 ZŁ 6. NIE wpisać: 2 1. WIETESKA 2. BARBARA EWA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 50.000,00 ZŁ 6. NIE Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. PIELUSZCZAK 2. ANNA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. WIETESKA 2. NATALIA MARIA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
  10. Poz. 114294. ZOOLOGICZNY.PL - SPÓŁKA Z OGRANI- - CZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000549411. SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20.03.2015. [OP.VIII NS-REJ.KRS/5227/16/25]
    MSiG 90/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: OP.VIII NS-REJ.KRS/5227/16/25 Nr ogłoszenia: 114294
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.05.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 27.04.2016 okres OD 20.03.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 20.03.2015 DO 31.12.2015 1 4. OD 20.03.2015 DO 31.12.2015

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
zakupomania.pl nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji zakupomania.pl wynosi 1,67%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,275% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,67% w 2021 roku.
• 1,90% w 2020 roku.
• 1,12% w 2019 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
zakupomania.pl charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon custom:bullet-chevron
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla zakupomania.pl wynosi 47 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 17 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 126 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 17 tys. zł a 126 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2020 a 2021 rokiem. Zmiana wynosi 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 47 tys. zł w 2021 roku.
• 43 tys. zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 17 tys. zł w 2021 roku.
• 25 tys. zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 126 tys. zł w 2021 roku.
• 76 tys. zł w 2020 roku.
• 21 tys. zł w 2019 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne zakupomania.pl wyniosły 480 943 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów zakupomania.pl wyniosła 1 128 102 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa trwałe to 42 333 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 1 085 768 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 128 102 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 402 504 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 725 597 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 341 284 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 148 661 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 1 128 102 zł sumy bilansowej i 402 504 zł kapitału własnego w 2021 roku.
• 1 031 564 zł sumy bilansowej i 302 947 zł kapitału własnego w 2020 roku.
• 445 533 zł sumy bilansowej i 105 182 zł kapitału własnego w 2019 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8,83%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 24,73%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 18,95%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 16,78%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1 punkt procentowy rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania zakupomania.pl wyniosły 725 597 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 128 102 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 64,3%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 192 623 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 725 597 zł w 2021 roku
• 728 617 zł w 2020 roku
• 340 351 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 6 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 64% w 2021 roku
• 71% w 2020 roku
• 76% w 2019 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji zakupomania.pl wynosi 3,1 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 3,1 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,12, czyli same środki pieniężne pokrywają 12% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (1 085 768 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (350 317 zł) o 735 452 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 1,25 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 3,1 w 2021 roku
• 1,3 w 2020 roku
• 0,6 w 2019 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji zakupomania.pl wynosi 541 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 541 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 0,2 dnia - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 879 126 zł, z czego 879 126 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 541 dni w 2021 roku
• 328 dni w 2020 roku
• 12 dni w 2019 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji zakupomania.pl wynoszą 480 255 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 401 894 zł, czyli 84% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to amortyzacja: 42 200 zł, czyli 9% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 35 352 zł, czyli 7% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 480 tys. zł w 2021 roku
• 634 tys. zł w 2020 roku
• 114 tys. zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, amortyzacja, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja zakupomania.pl wykazała przychody na poziomie 593 388 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 112 321 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 12 763 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 99 558 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 11,4% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 7854 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 12 763 zł w 2021 roku
• 20 617 zł w 2020 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja zakupomania.pl wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 61% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 52% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 87% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 90% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 63% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 54% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 84% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,02%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 61% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 52% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2021 wynosił on 0,02%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 40 z 49 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 593 387,90
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 593 387,90
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 480 254,50
I. Amortyzacja 42 200,00
II. Zużycie materiałów i energii 35 351,59
III. Usługi obce 401 893,91
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 780,00
V. Wynagrodzenia 0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 29,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 113 133,40
D. Pozostałe przychody operacyjne 0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne 688,58
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 688,58
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 112 444,82
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 124,15
I. Odsetki, w tym: (+1) 124,15
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 112 320,67
J. Podatek dochodowy 12 763,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 99 557,67

Pełne sprawozdania finansowe organizacji zakupomania.pl składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 297 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 450 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2021
+15 mies.
2019
+4 mies. 28 dni
2017
+12 dni
2016
+19 mies. 8 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Wieteska Barbara posiada 91 udziałów, które stanowią 9% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 91% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 26.01.2022 jest Wieteska Barbara kontrolująca 9% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
Najwięksi udziałowcy w okresie od 24.03.2017 do 26.01.2022:
• Wieteska Natalia (50% udziałów)
• Wieteska Barbara (50% udziałów)
icon custom:bullet-chevron
Najwięksi udziałowcy w okresie od 20.03.2015 do 24.03.2017:
• Wieteska Natalia (50% udziałów)
• Pieluszczak Anna (50% udziałów)

Reprezentacja