Organizacja VAT Compliance Europe osiągnęła 36 713 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 36 608 zł. Pozostałe przychody to 105 zł.
Całkowite koszty wyniosły 33 713 zł.
Zysk netto wyniósł 2895 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2499 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 36 713 zł w 2025 roku. • 43 585 zł w 2024 roku. • 50 664 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 431 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2895 zł w 2025 roku. • 2419 zł w 2024 roku. • 5781 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji VAT Compliance Europe wynosi 65 666 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
28 954 zł a 157 915 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 6670 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 65 666 zł w 2025 roku. • 66 171 zł w 2024 roku. • 82 521 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT VAT Compliance Europe wynosi 4 tys. zł.
EBITDA VAT Compliance Europe wynosi 4 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
531 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 3701 zł w
2025 roku. • 3926 zł w
2024 roku. • 7195 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
531 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 3701 zł w
2025 roku. • 3926 zł w
2024 roku. • 7195 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w VAT Compliance Europe.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 os. w 2024 roku. • 0 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji VAT Compliance Europe wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji VAT Compliance Europe wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
VAT Compliance Europe charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla VAT Compliance Europe wynosi 4 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 14 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 4 tys. zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 14 tys. zł w 2025 roku. • 13 tys. zł w 2024 roku. • 12 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne VAT Compliance Europe wyniosły
32 908
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 6522 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
15% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów VAT Compliance Europe wyniosła 41 966 zł.
a
ktywa obrotowe to 41 966 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 41 966 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2487 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 39 479 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2989 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 41 966 zł w 2025 roku. • 72 916 zł w 2024 roku. • 75 032 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 7%.
Marża operacyjna wyniosła 10%.
Marża netto wyniosła 8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania VAT Compliance Europe wyniosły 2487 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 41 966 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1753 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2487 zł w 2025 roku • 36 333 zł w 2024 roku • 40 868 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 10.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2025 roku • 50% w 2024 roku • 54% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja VAT Compliance Europe wykazała przychody na poziomie 36 713 zł.
Organizacja zarobiła 3214 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 319 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2895 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 39 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 319 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 1232 zł w 2023 roku