SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Eqology Operations Center osiągnęła 17 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 17 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 654 zł.
Strata netto wyniosła 637 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -98 622 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 17 zł w 2023 roku. • 140 499 zł w 2022 roku. • 17 859 854 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -4656 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -637 zł w 2023 roku. • 106 871 zł w 2022 roku. • 338 644 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Eqology Operations Center wynosi 105 406 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 562 102 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 71 560 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 105 406 zł w 2023 roku. • 619 521 zł w 2022 roku. • 13 602 362 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Eqology Operations Center wynosi -0 tys. zł.
EBITDA Eqology Operations Center wynosi -0 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
4925 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -194 zł w
2023 roku. • 107 023 zł w
2022 roku. • 504 293 zł w
2021 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
4925 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -194 zł w
2023 roku. • 107 023 zł w
2022 roku. • 505 101 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2021 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2020 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Eqology Operations Center wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,396% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2023 roku. • 2,77% w 2022 roku. • 2,75% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Eqology Operations Center wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2023 roku. • 0,02% w 2022 roku. • 0,19% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Eqology Operations Center charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Eqology Operations Center wynosi 13 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 49 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 49 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 13 tys. zł w 2023 roku. • 20 tys. zł w 2022 roku. • 273 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 4 tys. zł w 2022 roku. • 68 tys. zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 49 tys. zł w 2023 roku. • 46 tys. zł w 2022 roku. • 708 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Eqology Operations Center wyniosły
211
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-76 171 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 2 571 448 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
11.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku •
15% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Eqology Operations Center wyniosła 140 526 zł.
a
ktywa obrotowe to 140 526 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 140 526 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 140 526 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2925 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 140 526 zł w 2023 roku. • 141 163 zł w 2022 roku. • 3 092 202 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -0%.
Marża operacyjna wyniosła -1,139%.
Marża netto wyniosła -3,745%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -18.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -163.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -535.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 140 526 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -13 672 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2023 roku • 10 000 zł w 2022 roku • 2 637 248 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 11.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2023 roku • 7% w 2022 roku • 85% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Eqology Operations Center wykazała przychody na poziomie 17 zł.
Organizacja zarobiła -194 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 443 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -637 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -229% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -264 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 443 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 112 415 zł w 2021 roku
Organizacja Eqology Operations Center wykazała zysk netto większy niż 24% organizacji z branży "Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura".
Organizacja wykazała przychód większy niż 37% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 24% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 37% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 67% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 51 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 158 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+51
dni względem terminu
3
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−5 mies. 8 dni06-04-2023
2021
+3 dni18-10-2022
2020
w terminie15-10-2021
2019
+2 dni17-10-2020
2018
−5 dni10-07-2019
2017
+15 mies. 15 dni23-10-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wogórka Bartosz posiada 400
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Gjersvik Borre posiada 300
udziałów,
które stanowią
30.0% firmy.
Naalsund Asgeir posiada 300
udziałów,
które stanowią
30.0% firmy.
Największym udziałowcem od 03.09.2018 jest Wogórka Bartosz kontrolujący 40% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 20.03.2018 do 03.09.2018
był Wogórka Bartosz kontrolując 40% udziałów.
W okresie od 13.01.2015 do 20.03.2018 najwięcej udziałów posiadał Nxt Capital Ltd. Jego udziały w tym czasie wynosiły 50%.