Organizacja Cetnar & Cetnar osiągnęła 150 491 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 150 491 zł.
Całkowite koszty wyniosły -12 031 zł.
Zysk netto wyniósł 12 031 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 29 035 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 150 491 zł w 2022 roku. • 18 000 zł w 2021 roku. • 18 000 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 19 486 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 12 031 zł w 2022 roku. • -455 zł w 2021 roku. • -1816 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Cetnar & Cetnar wynosi 892 379 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
120 305 zł a 3 967 627 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 22 748 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 892 379 zł w 2022 roku. • 746 907 zł w 2021 roku. • 747 248 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Cetnar & Cetnar mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Cetnar & Cetnar wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Cetnar & Cetnar wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,016% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2022 roku. • 0,03% w 2021 roku. • 0,03% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Cetnar & Cetnar charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Cetnar & Cetnar wynosi 72 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 225 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 225 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 72 tys. zł w 2022 roku. • 62 tys. zł w 2021 roku. • 62 tys. zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 225 tys. zł w 2022 roku. • 196 tys. zł w 2021 roku. • 196 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Cetnar & Cetnar wyniosły
1989
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Cetnar & Cetnar wyniosła 994 140 zł.
a
ktywa obrotowe to 644 140 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 350 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 994 140 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 991 907 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2233 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -12 047 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 994 140 zł w 2022 roku. • 998 392 zł w 2021 roku. • 1 012 086 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża netto wyniosła 8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 322.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Cetnar & Cetnar wyniosły 2233 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 994 140 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -3736 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2233 zł w 2022 roku • 18 515 zł w 2021 roku • 31 755 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2022 roku • 2% w 2021 roku • 3% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Cetnar & Cetnar wykazała przychody na poziomie 150 491 zł.
Organizacja zarobiła 13 223 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1192 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 12 031 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 238 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1192 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja Cetnar & Cetnar wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 60% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 80% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 83 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 74 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+83
dni względem terminu
4
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
+2 mies. 14 dni27-09-2023
2021
−4 dni11-10-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−9 dni06-10-2020
2018
+14 mies. 29 dni06-10-2020
2017
−10 dni05-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki