SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ MOŻE REPREZENTOWAĆ DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Organizacja PM Leaders osiągnęła 4 439 843 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 439 843 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 423 040 zł.
Zysk netto wyniósł 16 802 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 590 670 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 439 843 zł w 2024 roku. • 7 584 000 zł w 2023 roku. • 4 457 820 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -368 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 16 802 zł w 2024 roku. • 124 239 zł w 2023 roku. • 53 447 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji PM Leaders wynosi 3 127 861 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
100 756 zł a 11 099 607 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 405 120 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 127 861 zł w 2024 roku. • 5 681 063 zł w 2023 roku. • 3 220 593 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT PM Leaders wynosi 22 tys. zł.
EBITDA PM Leaders wynosi 22 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
445 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 21 822 zł w
2024 roku. • 137 055 zł w
2023 roku. • 65 651 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
445 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 21 822 zł w
2024 roku. • 137 055 zł w
2023 roku. • 65 651 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji PM Leaders wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku. • 2,90% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji PM Leaders wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2024 roku. • 0,14% w 2023 roku. • 0,14% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
PM Leaders charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla PM Leaders wynosi 65 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 178 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 178 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 65 tys. zł w 2024 roku. • 112 tys. zł w 2023 roku. • 60 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2024 roku. • 21 tys. zł w 2023 roku. • 9 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 178 tys. zł w 2024 roku. • 303 tys. zł w 2023 roku. • 178 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
608 685
zł.
Koszty operacyjne PM Leaders wyniosły
4 418 021
zł.
Wynagrodzenia stanowią
14%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
100 788 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 608 685 zł w 2024 roku • 124 920 zł w 2023 roku • 7576 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
14% w 2024 roku •
2% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów PM Leaders wyniosła 514 327 zł.
a
ktywa obrotowe to 514 327 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 514 327 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 379 985 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 134 342 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 6107 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 514 327 zł w 2024 roku. • 911 691 zł w 2023 roku. • 777 348 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 13%.
Marża operacyjna wyniosła 0%.
Marża netto wyniosła 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania PM Leaders wyniosły 379 985 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 514 327 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 74%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -10 973 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 379 985 zł w 2024 roku • 740 884 zł w 2023 roku • 730 781 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 74% w 2024 roku • 81% w 2023 roku • 94% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja PM Leaders wykazała przychody na poziomie 4 439 843 zł.
Organizacja zarobiła 21 644 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4842 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 16 802 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 22% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 207 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4842 zł w 2024 roku • 12 397 zł w 2023 roku • 7731 zł w 2022 roku