SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Organizacja Blackstones Registrars osiągnęła 3 902 078 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 898 293 zł. Pozostałe przychody to 3786 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 362 116 zł.
Zysk netto wyniósł 1 536 177 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 487 760 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 902 078 zł w 2025 roku. • 4 055 038 zł w 2024 roku. • 7 763 280 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 192 051 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 536 177 zł w 2025 roku. • 2 191 064 zł w 2024 roku. • 6 244 782 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Blackstones Registrars wynosi 9 669 768 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
923 674 zł a 21 506 479 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 208 447 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 9 669 768 zł w 2025 roku. • 12 889 661 zł w 2024 roku. • 34 841 982 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Blackstones Registrars wynosi 1 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 2 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Blackstones Registrars wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Blackstones Registrars wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Blackstones Registrars charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Blackstones Registrars wynosi 202 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 109 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 307 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 109 tys. zł a 307 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
25 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 202 tys. zł w 2025 roku. • 306 tys. zł w 2024 roku. • 985 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 109 tys. zł w 2025 roku. • 122 tys. zł w 2024 roku. • 233 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 307 tys. zł w 2025 roku. • 438 tys. zł w 2024 roku. • 1,85 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
240 507
zł.
Koszty operacyjne Blackstones Registrars wyniosły
2 069 644
zł.
Wynagrodzenia stanowią
12%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
30 063 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 240 507 zł w 2025 roku • 248 246 zł w 2024 roku • 194 610 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12% w 2025 roku •
19% w 2024 roku •
25% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Blackstones Registrars wyniosła 1 814 726 zł.
a
ktywa obrotowe to 893 754 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 920 973 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 814 726 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 231 565 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 583 161 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 226 476 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 814 726 zł w 2025 roku. • 1 984 435 zł w 2024 roku. • 6 760 568 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 85%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 125%.
Marża operacyjna wyniosła 47%.
Marża netto wyniosła 39%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7134 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7133 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Blackstones Registrars wyniosły 583 161 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 814 726 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 32%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 72 895 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 583 161 zł w 2025 roku • 88 372 zł w 2024 roku • 510 786 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 32% w 2025 roku • 4% w 2024 roku • 8% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Blackstones Registrars wykazała przychody na poziomie 3 902 078 zł.
Organizacja zarobiła 1 800 543 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 264 366 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 536 177 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 15% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 33 046 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 264 366 zł w 2025 roku • 519 130 zł w 2024 roku • 620 203 zł w 2023 roku
Organizacja Blackstones Registrars wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 96% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 91% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 86% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 60% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 71 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-71
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−1 mies. 24 dni22-05-2025
2023
−1 mies. 12 dni03-06-2024
2022
−8 dni07-07-2023
2021
−3 mies. 20 dni27-06-2022
2020
−7 mies. 11 dni08-03-2021
2019
−1 mies. 11 dni04-09-2020
2018
−3 dni12-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Blackstones posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 03.06.2022 jest Blackstones kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 19.02.2021 do 03.06.2022
był Blackstones kontrolując 99% udziałów.
W okresie od 18.01.2021 do 19.02.2021 najwięcej udziałów posiadał Blackstones. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.