SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000413644 NIP 9131614747 REGON 021826502

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
45 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
310
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-7 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
194
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
KRĘPICE
Adres
MORWOWA, 5
Kod pocztowy
55-330
Rejestracja
2012-03-08
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ: A) W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO LUB DWUOSOBOWEGO - KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE, B) W PRZYPADKU ZARZĄDU TRZYOSOBOWEGO - PREZES ZARZĄDU JEST UPRAWNIONY DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA DOKUMENTÓW SAMODZIELNIE W IMIENIU SPÓŁKI, NATOMIAST POZOSTALI CZŁONKOWIE ZARZĄDU SĄ UPRAWNIENI DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA DOKUMENTÓW ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU WRAZ Z PROKURENTEM

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Safety osiągnęła 310 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 310 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 7439 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 7129 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 36 273 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 310 zł w 2019 roku.
• 2460 zł w 2018 roku.
• 72 855 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 11 744 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -7129 zł w 2019 roku.
• -12 055 zł w 2018 roku.
• -30 618 zł w 2017 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Safety wynosi 194 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 21 922 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 194 zł w 2019 roku.
• 1458 zł w 2018 roku.
• 44 038 zł w 2017 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Safety wynosi -7 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 11 745 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -7124 zł w 2019 roku.
• -12 044 zł w 2018 roku.
• -30 613 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 17 450 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -12 044 zł w 2018 roku.
• -29 493 zł w 2017 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Safety.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 - 2 os. (szac.) w 2018 roku.
• 0 - 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 16 obwieszczeń dotyczących organizacji Safety. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 2 kwietnia 2024.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 kwietnia 2024 (MSiG nr 65/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
16 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 211927. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.03.2012. [WR.IX NS-REJ.KRS/22306/23/876]
    UWAGA MSiG 65/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/22306/23/876 Nr ogłoszenia: 211927
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 21.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 26 następującej treści: Dz. 6. Rub. ——- ——- wpisać: 1 ——- 2024-01-01
Pozostałe obwieszczenia (15) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 270606. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ C ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.03.2012. [WR.IX NS-REJ.KRS/6956/23/357]
    Rzuć okiem MSiG 81/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/6956/23/357 Nr ogłoszenia: 270606
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.04.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 25 następującej treści: Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 1. 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA wykreślić: 1 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
  2. Poz. 1088392. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.03.2012. [WR.IX NS-REJ.KRS/18115/20/4]
    Rzuć okiem MSiG 225/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/18115/20/4 Nr ogłoszenia: 1088392
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 24 następującej treści: Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 2. 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 2 2. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 3 2. 63 99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 4 2. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O FIKOWANE 5 2. 73 20 Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ 6 2. 74 30 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI 7 2. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 8 2. 63 12 Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH 9 2. 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI 10 2. 62 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH wykreślić: 11 2. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 12 2. 82 99 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 13 2. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 14 2. 71 20 B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE 15 2. 73 20 BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ 16 2. 74 30 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI 17 2. 73 11 DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH 18 2. 74 90 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 19 2. 82 30 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZACJĄ TARGÓW, WYSTAW I KONGRESÓW 20 2. 70 21 STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA 21 2. 70 22 POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 22 2. 63 99 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 23 2. 85 60 DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ 24 2. 94 99 DZIAŁALNOŚĆ POZOSTAŁYCH ORGANIZACJI CZŁONKOWSKICH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 25 2. 63 12 DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH 26 2. 62 02 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI 27 2. 62 09 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH 28 2. 63 11 PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ 29 2. 58 29 DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE POZOSTAŁEGO OPROGRAMOWANIA 30 2. 62 03 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI 31 2. 82 20 DZIAŁALNOŚĆ CENTRÓW TELEFONICZNYCH (CALL CENTER) 32 2. 82 11 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
  3. Poz. 1025804. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012. [RDF/262169/20/6]
    MSiG 213/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/262169/20/6 Nr ogłoszenia: 1025804
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 23 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  4. Poz. 1025803. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012. [RDF/262169/20/605]
    MSiG 213/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/262169/20/605 Nr ogłoszenia: 1025803
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    X V. W P I S Y D O W dniu 17.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 22 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.10.2020 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  5. Poz. 69786. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012. [RDF/188327/20/782]
    MSiG 31/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/188327/20/782 Nr ogłoszenia: 69786
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.02.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 21 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  6. Poz. 69785. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012. [RDF/188327/20/381]
    MSiG 31/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/188327/20/381 Nr ogłoszenia: 69785
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.02.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 20 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 08.02.2020 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  7. Poz. 134923. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.03.2012. [WR.IX NS-REJ.KRS/2743/19/364]
    Rzuć okiem MSiG 60/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/2743/19/364 Nr ogłoszenia: 134923
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 18 następującej treści: Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. GALEJ 2. RENATA JOANNA 3. [ukryto] 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE
  8. Poz. 654276. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012. [RDF/478185/18/596]
    MSiG 201/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/478185/18/596 Nr ogłoszenia: 654276
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  9. Poz. 654275. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012. [RDF/478184/18/195]
    MSiG 201/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/478184/18/195 Nr ogłoszenia: 654275
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  10. Poz. 654274. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012. [RDF/478183/18/794]
    MSiG 201/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/478183/18/794 Nr ogłoszenia: 654274
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2018 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  11. Poz. 637495. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012. [RDF/458678/18/969]
    MSiG 200/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/458678/18/969 Nr ogłoszenia: 637495
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  12. Poz. 621593. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012. [RDF/458677/18/568]
    MSiG 199/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/458677/18/568 Nr ogłoszenia: 621593
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  13. Poz. 621592. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.03.2012. [RDF/458676/18/167]
    MSiG 199/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/458676/18/167 Nr ogłoszenia: 621592
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2018 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  14. Poz. 420104. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.03.2012. [WR.IX NS-REJ.KRS/25573/17/346]
    MSiG 224/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/25573/17/346 Nr ogłoszenia: 420104
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.11.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2017 okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
  15. Poz. 259317. SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000413644. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.03.2012. D [WR.IX NS-REJ.KRS/16737/16/929]
    MSiG 167/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/16737/16/929 Nr ogłoszenia: 259317
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.08.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2016 okres OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Safety nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Safety wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,385% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,53% w 2019 roku.
• 2,77% w 2018 roku.
• 2,30% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Safety charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Safety wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12 zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 12 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 12 zł w 2019 roku.
• 98 zł w 2018 roku.
• 3 tys. zł w 2017 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Safety wyniosły 7435 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 74 953 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 6596 zł w 2018 roku
• 81 549 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 33,3 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 45,5% w 2018 roku
• 78,8% w 2017 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Safety wyniosła 44 629 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 44 629 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 44 629 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -192 270 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 236 899 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 11 516 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 9592 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 44 629 zł sumy bilansowej i -192 270 zł kapitału własnego w 2019 roku.
• 50 683 zł sumy bilansowej i -185 141 zł kapitału własnego w 2018 roku.
• 67 660 zł sumy bilansowej i -173 086 zł kapitału własnego w 2017 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -15,97%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -2295,62%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -2297,2%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 7 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1127 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1127,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Safety wyniosły 236 899 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 44 629 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 530,8%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1924 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 236 899 zł w 2019 roku
• 235 824 zł w 2018 roku
• 240 746 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 87,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 531% w 2019 roku
• 465% w 2018 roku
• 356% w 2017 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Safety wynosi 0,19 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,06, czyli same środki pieniężne pokrywają 6% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (44 629 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (236 899 zł) o 192 270 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,05 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,19 w 2019 roku
• 0,21 w 2018 roku
• 0,28 w 2017 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Safety wynosi 41 795 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 6188 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 35 607 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 24 047 zł, z czego 24 047 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 41 795 dni w 2019 roku
• 3568 dni w 2018 roku
• 120 dni w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Oś wykresu jest przycięta do 400 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem:
• rotacja należności (DSO): 3568 dni w 2018 roku
• rotacja należności (DSO): 41 795 dni w 2019 roku
• rotacja zobowiązań (DPO): 2971 dni w 2018 roku
• rotacja zobowiązań (DPO): 6188 dni w 2019 roku
Tak skrajne wartości to zwykle efekt zapasów albo rozrachunków utrzymywanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru - cecha wyliczenia, nie błąd danych.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Safety wynoszą 7434 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 7084 zł, czyli 95% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 350 zł, czyli 5% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 7 tys. zł w 2019 roku
• 15 tys. zł w 2018 roku
• 103 tys. zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

Brak danych o podatku dochodowym.


icon custom:bullet-chevron
Organizacja Safety wykazała zysk netto większy niż 19% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 37% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 49% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 95% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 9% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 9% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 22% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 47% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 19% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 37% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 49% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 17 z 18 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 210,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 210,00
B. Koszty działalności operacyjnej 7 433,86
III. Usługi obce 7 083,86
IV. Podatki i opłaty, w tym: 350,00
V. Wynagrodzenia 0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -7 223,86
D. Pozostałe przychody operacyjne 100,34
IV. Inne przychody operacyjne 100,34
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,70
III. Inne koszty operacyjne 0,70
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -7 124,22
H. Koszty finansowe 4,92
I. Odsetki, w tym: 4,92
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -7 129,14
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -7 129,14

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Safety składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 69 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 2 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2019
+2 dni
2018
+6 mies. 28 dni
2017
−2 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Malon Rafał posiada 75 udziałów, które stanowią 75% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Galej Renata posiada 25 udziałów, które stanowią 25% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 08.03.2012 jest Malon Rafał kontrolujący 75% udziałów.

Reprezentacja