SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI CZŁONEK ZARZĄDU UPRAWNIONY JEST SAMODZIELNIE, NATOMIAST W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja mm-Investments & CO osiągnęła 377 698 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 61 648 zł. Pozostałe przychody to 316 050 zł.
Całkowite koszty wyniosły -179 396 zł.
Zysk netto wyniósł 241 044 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 42 609 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 377 698 zł w 2025 roku. • 93 508 zł w 2024 roku. • 3 274 211 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 44 515 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 241 044 zł w 2025 roku. • -29 017 zł w 2024 roku. • 922 997 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji mm-Investments & CO wynosi 2 186 597 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
566 547 zł a 5 176 645 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 10 128 095 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 186 597 zł w 2025 roku. • 851 128 zł w 2024 roku. • 6 665 792 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT mm-Investments & CO wynosi -55 tys. zł.
EBITDA mm-Investments & CO wynosi -55 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
10 348 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -54 753 zł w
2025 roku. • -48 730 zł w
2024 roku. • 926 091 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
10 348 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -54 753 zł w
2025 roku. • -48 730 zł w
2024 roku. • 936 952 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w mm-Investments & CO.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji mm-Investments & CO wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji mm-Investments & CO wynosi 0,26%. To oznacza, że firma ma szansę 0,26% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,038% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2025 roku. • 0,81% w 2024 roku. • 0,27% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
mm-Investments & CO charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla mm-Investments & CO wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 259 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 259 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
441 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 259 tys. zł w 2025 roku. • 210 tys. zł w 2024 roku. • 211 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne mm-Investments & CO wyniosły
116 401
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 450 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów mm-Investments & CO wyniosła 8 542 857 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 071 126 zł.
a
ktywa trwałe to 4 471 732 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 8 542 857 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7 248 696 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 294 161 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -13 230 166 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 8 542 857 zł w 2025 roku. • 8 449 288 zł w 2024 roku. • 8 539 097 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 19%.
Marża operacyjna wyniosła -89%.
Marża netto wyniosła 64%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 388.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 47 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania mm-Investments & CO wyniosły 7 248 696 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 8 542 857 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 85%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 472 532 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7 248 696 zł w 2025 roku • 7 397 570 zł w 2024 roku • 7 484 433 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 85% w 2025 roku • 88% w 2024 roku • 88% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja mm-Investments & CO wykazała przychody na poziomie 377 698 zł.
Organizacja zarobiła 243 079 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2035 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 241 044 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 1% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 254 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2035 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 92 360 zł w 2023 roku
Organizacja mm-Investments & CO wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 65% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 65% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 94% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 81% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 70 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 96 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-70
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 6 dni10-04-2026
2024
−2 mies. 16 dni30-04-2025
2023
−1 mies. 11 dni04-06-2024
2022
−2 mies. 12 dni04-05-2023
2021
−1 mies. 22 dni24-08-2022
2020
−3 mies. 19 dni28-06-2021
2019
−5 mies. 26 dni22-04-2020
2018
−3 dni12-07-2019
2017
−5 dni10-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie