SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE LUB POWOŁANY UCHWAŁĄ CAŁEGO ZARZĄDU PROKURENT SAMODZIELNIE.
Organizacja Sweatband EU osiągnęła 2 840 773 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 840 773 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 737 707 zł.
Zysk netto wyniósł 103 066 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 145 992 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 840 773 zł w 2025 roku. • 2 586 719 zł w 2024 roku. • 2 066 749 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 3586 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 103 066 zł w 2025 roku. • -101 860 zł w 2024 roku. • 38 525 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Sweatband EU wynosi 2 326 986 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
20 873 zł a 7 101 933 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 113 992 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 326 986 zł w 2025 roku. • 1 724 480 zł w 2024 roku. • 1 551 900 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Sweatband EU wynosi 112 tys. zł.
EBITDA Sweatband EU wynosi 112 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
4099 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 111 610 zł w
2025 roku. • -101 854 zł w
2024 roku. • 42 273 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
4099 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 111 610 zł w
2025 roku. • -101 854 zł w
2024 roku. • 42 273 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Sweatband EU wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,322% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Sweatband EU wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,26% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Sweatband EU charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 9 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Sweatband EU wynosi 42 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 6 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 114 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 6 tys. zł a 114 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 42 tys. zł w 2025 roku. • 17 tys. zł w 2024 roku. • 29 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 6 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 114 tys. zł w 2025 roku. • 103 tys. zł w 2024 roku. • 83 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 511 453
zł.
Koszty operacyjne Sweatband EU wyniosły
2 729 163
zł.
Wynagrodzenia stanowią
92%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
143 628 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 511 453 zł w 2025 roku • 2 444 762 zł w 2024 roku • 1 735 314 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
92% w 2025 roku •
91% w 2024 roku •
86% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Sweatband EU wyniosła 251 038 zł.
a
ktywa obrotowe to 251 038 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 251 038 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 223 208 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 27 830 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 15 749 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 251 038 zł w 2025 roku. • 284 067 zł w 2024 roku. • 224 636 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 41%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 370%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 47.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Sweatband EU wyniosły 223 208 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 251 038 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 89%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1306 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 223 208 zł w 2025 roku • 359 303 zł w 2024 roku • 198 012 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 14 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 89% w 2025 roku • 126% w 2024 roku • 88% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Sweatband EU wykazała przychody na poziomie 2 840 773 zł.
Organizacja zarobiła 104 253 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1187 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 103 066 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 1% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -227 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1187 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 2943 zł w 2023 roku
Organizacja Sweatband EU wykazała zysk netto większy niż 84% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 85% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 85% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 71% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 73% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 85 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+62
dni względem terminu
5
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 25 dni21-04-2026
2024
−1 mies. 24 dni19-02-2025
2023
+2 mies. 13 dni26-06-2024
2021
−1 mies. 12 dni03-06-2022
2020
−1 mies. 21 dni25-05-2021
2019
−2 mies. 22 dni24-04-2020
2018
+7 mies. 23 dni03-12-2019
2017
+16 mies. 26 dni03-12-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Neutron Ventures Limited posiada 50
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.