SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE W SPRAWACH NIEMAJĄTKOWYCH ORAZ W SPRAWACH, W KTÓRYCH WARTOŚĆ NIE PRZEKRACZA KWOTY STANOWIĄCEJ RÓWNOWARTOŚĆ 20.000( SŁOWNIE : DWADZIEŚCIA TYSIĘCY) ZŁOTYCH, A W SPRAWACH W KTÓRYCH WARTOŚĆ PRZEKRACZA TĘ KWOTĘ, DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU ŚWIADCZEŃ POWTARZAJĄCYCH SIĘ WARTOŚĆ SPRAWY STANOWI SUMA ŚWIADCZEŃ ZA JEDEN ROK, A JEŻELI ŚWIADCZENIA TRWAJĄ KRÓCEJ NIŻ ROK - ZA CAŁY OKRES ICH TRWANIA. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO CZŁONEK ZARZĄDU REPREZENTUJE SPÓŁKE SAMODZIELNIE.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 8520 zł.
Całkowite koszty wyniosły 120 662 zł.
Strata netto wyniosła 120 662 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -7939 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8520 zł w 2024 roku. • 8676 zł w 2023 roku. • 14 279 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -17 237 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -120 662 zł w 2024 roku. • -46 744 zł w 2023 roku. • -460 282 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Ainot wynosi 1 332 446 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 7 076 089 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 865 624 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 332 446 zł w 2024 roku. • 1 423 047 zł w 2023 roku. • 1 461 840 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Ainot wynosi -29 tys. zł.
EBITDA Ainot wynosi -29 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
47 821 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -29 170 zł w
2024 roku. • -55 364 zł w
2023 roku. • -87 304 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
47 821 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -29 170 zł w
2024 roku. • -55 364 zł w
2023 roku. • -83 405 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Ainot.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Ainot wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ainot wynosi 0,14%. To oznacza, że firma ma szansę 0,14% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,011% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,14% w 2024 roku. • 0,10% w 2023 roku. • 0,23% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Ainot charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ainot wynosi 58 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 354 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 354 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
38 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 58 tys. zł w 2024 roku. • 65 tys. zł w 2023 roku. • 56 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 354 tys. zł w 2024 roku. • 378 tys. zł w 2023 roku. • 387 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
18 000
zł.
Koszty operacyjne Ainot wyniosły
29 170
zł.
Wynagrodzenia stanowią
62%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-37 250 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 18 000 zł w 2024 roku • 18 000 zł w 2023 roku • 27 719 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
62% w 2024 roku •
33% w 2023 roku •
29% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ainot wyniosła 1 778 931 zł.
a
ktywa obrotowe to 80 505 zł.
a
ktywa trwałe to 1 698 426 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 778 931 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9909 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 769 022 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1 146 279 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 778 931 zł w 2024 roku. • 1 898 944 zł w 2023 roku. • 1 946 935 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -7%.
Marża netto wyniosła -1,416%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -202.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ainot wyniosły 9909 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 778 931 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 829 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9909 zł w 2024 roku • 9260 zł w 2023 roku • 10 506 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2024 roku • 0% w 2023 roku • 1% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Ainot wykazała przychody na poziomie 8520 zł.
Organizacja zarobiła -120 662 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -120 662 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Ainot wykazała zysk netto większy niż 16% organizacji z branży "Działalność związana z zarządzaniem funduszami".
Organizacja wykazała przychód większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 16% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 33% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 61% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 15% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 47 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 272 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+47
dni względem terminu
2
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 2 dni13-04-2026
2022
−1 mies. 9 dni06-06-2023
2021
−2 mies. 12 dni04-08-2022
2020
+3 mies.13-01-2022
2019
+1 mies. 26 dni10-12-2020
2018
+21 dni05-08-2019
2017
+4 dni19-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Ai Not Alfa posiada 1999
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 23.11.2016 jest Ai Not Alfa kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 24.11.2011 do 23.11.2016
był Satus Venture kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 01.03.2010 do 24.11.2011 najwięcej udziałów posiadała Federacja Stowarzyszeń Naukowo Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna. Jej udziały w tym czasie wynosiły 51%.