Produkcja, dystrybucja, instalacja pomp oraz urządzeń pompujących|Rozwiązania dla uzdatniania wody, przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i laboratoryjnego|Szeroka gama pomp membranowych, dozujących, sanitarnych, zatapialnych i przemysłowych|Certyfikaty: CE, ATEX, UL, USP klasa VI, CSA, FDA, USDA, 3A, EHEDG|Współpraca z międzynarodowymi dostawcami, duże magazyny w Europie
TDF Poland to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji, dystrybucji oraz instalacji pomp i urządzeń pompujących. Firma jest częścią grupy Tcnica de Fluidos, założonej w 1976 roku. Od tamtej pory, firma zdobyła pozycję lidera dzięki oferowaniu innowacyjnych i efektywnych rozwiązań w zakresie transferu trudnych produktów. TDF Poland ściśle współpracuje z wieloma międzynarodowymi liderami w dziedzinie technologii pomp, oferując szeroki wachlarz produktów takich jak pompy membranowe, pomp dozujących, pomp sanitarnych, pomp zatapialnych, pomp przemysłowych oraz związanych z nimi akcesoriów i uszczelnień mechanicznych.
Firma obsługuje klientów z różnych branż m.in.: uzdatnianie wody, przemysł spożywczy i kosmetyczny, farmaceutyczny oraz laboratoryjny, budowlany i górniczy, a także sektor naftowy i gazowniczy. Wyróżnia się najwyższej jakości produktami, które są zgodne z wymaganiami certyfikatów takich jak CE, ATEX, UL, USP klasa VI, CSA, FDA, USDA, 3A oraz EHEDG.
TDF Poland dysponuje jednym z największych magazynów w Europie, co pozwala na szybką realizację zamówień i minimalizację czasu dostawy. Firma oferuje klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu jest w stanie spełniać wysokie standardy jakościowe w różnych aplikacjach. Obsługiwani są m.in. producenci sprzętu oryginalnego (OEM), przemysł chemiczny, farb i atramentów oraz przemysł samochodowy, morski i rekreacyjny. Firma TDF Poland jest znana z wysokowykwalifikowanego zespołu profesjonalistów oraz zaangażowania w ciągły rozwój i dostosowywanie się do potrzeb rynku.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja TDF Poland osiągnęła 14 377 284 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 14 271 670 zł. Pozostałe przychody to 105 614 zł.
Całkowite koszty wyniosły 12 149 049 zł.
Zysk netto wyniósł 2 122 621 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 689 735 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 14 377 284 zł w 2025 roku. • 16 732 270 zł w 2024 roku. • 13 880 982 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 121 681 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 122 621 zł w 2025 roku. • 2 357 006 zł w 2024 roku. • 1 692 605 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji TDF Poland wynosi 24 012 739 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
5 937 400 zł a 35 943 209 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 369 648 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 24 012 739 zł w 2025 roku. • 26 025 319 zł w 2024 roku. • 20 666 085 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT TDF Poland wynosi 2,71 mln zł.
EBITDA TDF Poland wynosi 2,74 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
156 359 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 706 858 zł w
2025 roku. • 3 095 871 zł w
2024 roku. • 2 161 974 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
157 126 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 742 757 zł w
2025 roku. • 3 122 035 zł w
2024 roku. • 2 192 585 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie TDF Poland wynosi 11 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 11 os. w 2025 roku. • 11 os. w 2024 roku. • 11 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji TDF Poland wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2025 roku. • 2,85% w 2024 roku. • 2,86% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji TDF Poland wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
TDF Poland charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla TDF Poland wynosi 1,03 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 406 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,76 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 406 tys. zł a 2,76 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
68 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,03 mln zł w 2025 roku. • 1,01 mln zł w 2024 roku. • 836 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 406 tys. zł w 2025 roku. • 464 tys. zł w 2024 roku. • 324 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,76 mln zł w 2025 roku. • 2,52 mln zł w 2024 roku. • 2,15 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 974 146
zł.
Koszty operacyjne TDF Poland wyniosły
11 564 812
zł.
Wynagrodzenia stanowią
17%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
121 483 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 974 146 zł w 2025 roku • 2 207 826 zł w 2024 roku • 2 016 479 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
17% w 2025 roku •
16% w 2024 roku •
17% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów TDF Poland wyniosła 9 095 277 zł.
a
ktywa obrotowe to 9 055 652 zł.
a
ktywa trwałe to 39 625 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 9 095 277 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 178 744 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 7 916 534 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 593 791 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 9 095 277 zł w 2025 roku. • 8 642 607 zł w 2024 roku. • 7 169 424 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 23%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 27%.
Marża operacyjna wyniosła 19%.
Marża netto wyniosła 15%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania TDF Poland wyniosły 1 178 744 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 9 095 277 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 13%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 29 660 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 178 744 zł w 2025 roku • 1 386 009 zł w 2024 roku • 980 522 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 13% w 2025 roku • 16% w 2024 roku • 14% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja TDF Poland wykazała przychody na poziomie 14 377 284 zł.
Organizacja zarobiła 2 547 630 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 425 009 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 122 621 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 17% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 18 080 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 425 009 zł w 2025 roku • 618 598 zł w 2024 roku • 389 643 zł w 2023 roku
Organizacja TDF Poland wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej".
Organizacja wykazała przychód większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 87% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 1%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 75% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 81% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 19% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 79 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 92 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-79
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 2 dni14-04-2026
2024
−3 mies. 2 dni14-04-2025
2023
−1 mies. 26 dni20-05-2024
2022
−2 mies. 20 dni26-04-2023
2021
−4 mies. 8 dni09-06-2022
2020
−6 mies. 3 dni15-04-2021
2019
−4 mies.17-06-2020
2018
−28 dni17-06-2019
2017
+2 mies. 4 dni17-09-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Tecnica De Fluidos S.l. posiada 1000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 12.09.2018 jest Tecnica De Fluidos S.l. kontrolujący 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 28.12.2007 do 12.09.2018: • Tecnica De Fluidos S.l. (50% udziałów) • Safraha B.v. (50% udziałów)