SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W RAZIE POWOŁANIA ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z WIĘCEJ NIŻ JEDNEJ OSOBY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE BĄDŹ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU LUB CZŁONEK ZARZĄDU Z PROKURENTEM ŁĄCZNIE.
Organizacja MMT Invest osiągnęła 254 833 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 240 247 zł. Pozostałe przychody to 14 586 zł.
Całkowite koszty wyniosły 198 072 zł.
Zysk netto wyniósł 42 176 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 30 694 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 254 833 zł w 2025 roku. • 206 133 zł w 2024 roku. • 36 816 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 43 338 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 42 176 zł w 2025 roku. • -18 017 zł w 2024 roku. • -89 900 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MMT Invest wynosi 1 290 871 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
382 250 zł a 5 078 822 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 40 241 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 290 871 zł w 2025 roku. • 1 058 069 zł w 2024 roku. • 958 704 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MMT Invest wynosi 28 tys. zł.
EBITDA MMT Invest wynosi 32 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
35 436 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 27 764 zł w
2025 roku. • -32 203 zł w
2024 roku. • -95 276 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
35 205 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 31 764 zł w
2025 roku. • -28 203 zł w
2024 roku. • -95 276 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie MMT Invest wynosi 1 osobę.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku. • 0 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MMT Invest wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MMT Invest wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,102% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
MMT Invest charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MMT Invest wynosi 58 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 4 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 254 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 4 tys. zł a 254 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 58 tys. zł w 2025 roku. • 46 tys. zł w 2024 roku. • 35 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 4 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 254 tys. zł w 2025 roku. • 246 tys. zł w 2024 roku. • 249 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
6746
zł.
Koszty operacyjne MMT Invest wyniosły
212 483
zł.
Wynagrodzenia stanowią
3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
843 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 6746 zł w 2025 roku • 6175 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
3% w 2025 roku •
3% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MMT Invest wyniosła 1 290 196 zł.
a
ktywa obrotowe to 203 688 zł.
a
ktywa trwałe to 1 086 507 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 290 196 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 20 490 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 269 705 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -222 125 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 290 196 zł w 2025 roku. • 1 257 749 zł w 2024 roku. • 1 273 070 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 3%.
Marża operacyjna wyniosła 12%.
Marża netto wyniosła 17%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 345.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 412.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MMT Invest wyniosły 20 490 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 290 196 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -113 069 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 20 490 zł w 2025 roku • 30 219 zł w 2024 roku • 27 523 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2% w 2025 roku • 2% w 2024 roku • 2% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MMT Invest wykazała przychody na poziomie 254 833 zł.
Organizacja zarobiła 42 176 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 42 176 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku