SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI W SPRAWACH ZWYKŁEGO ZARZĄDU UPOWAŻNIENI SĄ CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.W SPRAWACH PRZEKRACZAJĄCYCH ZWYKŁY ZARZĄD DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU ŁĄCZNIE
Organizacja Has-Rokadex-Haro osiągnęła 5 088 049 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 980 373 zł. Pozostałe przychody to 107 676 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 528 666 zł.
Zysk netto wyniósł 451 706 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 257 822 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 088 049 zł w 2025 roku. • 5 735 459 zł w 2024 roku. • 7 715 892 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -4656 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 451 706 zł w 2025 roku. • 914 545 zł w 2024 roku. • 1 181 562 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Has-Rokadex-Haro wynosi 14 167 287 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 517 065 zł a 47 831 617 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 609 922 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 14 167 287 zł w 2025 roku. • 16 797 377 zł w 2024 roku. • 19 385 997 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Has-Rokadex-Haro wynosi 401 tys. zł.
EBITDA Has-Rokadex-Haro wynosi 769 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
13 473 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 401 171 zł w
2025 roku. • 780 757 zł w
2024 roku. • 1 274 868 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
7160 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 768 943 zł w
2025 roku. • 1 170 460 zł w
2024 roku. • 1 641 082 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Has-Rokadex-Haro.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Has-Rokadex-Haro wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Has-Rokadex-Haro wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Has-Rokadex-Haro charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Has-Rokadex-Haro wynosi 754 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 60 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,39 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 60 tys. zł a 2,39 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
51 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 754 tys. zł w 2025 roku. • 830 tys. zł w 2024 roku. • 890 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 60 tys. zł w 2025 roku. • 117 tys. zł w 2024 roku. • 191 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,39 mln zł w 2025 roku. • 2,48 mln zł w 2024 roku. • 2,54 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 488 283
zł.
Koszty operacyjne Has-Rokadex-Haro wyniosły
4 579 201
zł.
Wynagrodzenia stanowią
33%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
167 545 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 488 283 zł w 2025 roku • 1 669 461 zł w 2024 roku • 1 842 004 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
33% w 2025 roku •
35% w 2024 roku •
29% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Has-Rokadex-Haro wyniosła 12 753 298 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 447 734 zł.
a
ktywa trwałe to 7 305 564 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 12 753 298 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 795 394 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 11 957 904 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 637 314 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 12 753 298 zł w 2025 roku. • 13 582 012 zł w 2024 roku. • 14 218 735 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła 8%.
Marża netto wyniosła 9%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Has-Rokadex-Haro wyniosły 795 394 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 12 753 298 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 28 427 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 795 394 zł w 2025 roku • 1 161 269 zł w 2024 roku • 1 530 975 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2025 roku • 9% w 2024 roku • 11% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Has-Rokadex-Haro wykazała przychody na poziomie 5 088 049 zł.
Organizacja zarobiła 458 565 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6859 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 451 706 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 1% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 853 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6859 zł w 2025 roku • 10 287 zł w 2024 roku • 17 699 zł w 2023 roku
Organizacja Has-Rokadex-Haro wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu".
Organizacja wykazała przychód większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 71% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.5%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 86% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 83% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 38% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 71% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.5%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 50 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 105 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-50
dni względem terminu
7
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 15 dni01-04-2026
2024
−3 mies. 7 dni09-04-2025
2023
−1 mies. 3 dni12-06-2024
2022
−3 mies. 2 dni14-04-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−4 mies. 3 dni14-06-2021
2019
+7 mies. 29 dni11-06-2021
2018
−3 mies. 5 dni11-04-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Chęć Krzysztof posiada 258
udziałów,
które stanowią
12.9% firmy.
Chęć Andrzej posiada 258
udziałów,
które stanowią
12.9% firmy.
Chęć Irena posiada 257
udziałów,
które stanowią
12.8% firmy.
Chęć Teresa posiada 257
udziałów,
które stanowią
12.8% firmy.