SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE, W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJĄ PRZEZES I VICE-PREZES ŁĄCZNIE ALBO PREZES LUB VICE-PREZES ŁĄCZNIE Z INNYM CZŁONKIEM ZARZĄDU
Organizacja Produkcyjno- Probudex osiągnęła 6 441 878 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 440 505 zł. Pozostałe przychody to 1374 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 368 867 zł.
Zysk netto wyniósł 71 638 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -52 017 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 441 878 zł w 2025 roku. • 6 540 844 zł w 2024 roku. • 6 287 833 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -64 512 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 71 638 zł w 2025 roku. • -128 785 zł w 2024 roku. • 465 289 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Produkcyjno- Probudex wynosi 9 388 495 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
716 375 zł a 25 639 249 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 242 943 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 9 388 495 zł w 2025 roku. • 9 114 193 zł w 2024 roku. • 10 903 264 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Produkcyjno- Probudex wynosi 187 tys. zł.
EBITDA Produkcyjno- Probudex wynosi 206 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
89 428 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 186 751 zł w
2025 roku. • -27 312 zł w
2024 roku. • 612 327 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
97 975 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 205 648 zł w
2025 roku. • -6967 zł w
2024 roku. • 632 115 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Produkcyjno- Probudex wynosi 13 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 13 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Produkcyjno- Probudex wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Produkcyjno- Probudex wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,24% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Produkcyjno- Probudex charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Produkcyjno- Probudex wynosi 298 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 13 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,28 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 13 tys. zł a 1,28 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
12 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 298 tys. zł w 2025 roku. • 286 tys. zł w 2024 roku. • 349 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 92 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,28 mln zł w 2025 roku. • 1,27 mln zł w 2024 roku. • 1,29 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 822 629
zł.
Koszty operacyjne Produkcyjno- Probudex wyniosły
6 253 754
zł.
Wynagrodzenia stanowią
45%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
53 824 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 822 629 zł w 2025 roku • 2 994 801 zł w 2024 roku • 2 740 050 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
45% w 2025 roku •
46% w 2024 roku •
48% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Produkcyjno- Probudex wyniosła 6 874 616 zł.
a
ktywa obrotowe to 501 043 zł.
a
ktywa trwałe to 6 373 573 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 874 616 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 464 803 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 6 409 812 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 8031 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6 874 616 zł w 2025 roku. • 6 948 238 zł w 2024 roku. • 7 162 157 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Produkcyjno- Probudex wyniosły 464 803 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6 874 616 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 7%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -58 347 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 464 803 zł w 2025 roku • 610 064 zł w 2024 roku • 695 197 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 7% w 2025 roku • 9% w 2024 roku • 10% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Produkcyjno- Probudex wykazała przychody na poziomie 6 441 878 zł.
Organizacja zarobiła 90 281 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 18 643 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 71 638 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 21% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -19 168 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 18 643 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 56 699 zł w 2023 roku
Organizacja Produkcyjno- Probudex wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów".
Organizacja wykazała przychód większy niż 92% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 83% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 1%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 92% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 36% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 36% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 41% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 83% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 61 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 89 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-61
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 29 dni17-04-2026
2024
−3 mies. 1 dni15-04-2025
2023
−3 mies. 5 dni11-04-2024
2022
−18 dni27-06-2023
2021
−1 mies. 21 dni25-08-2022
2020
−21 dni24-09-2021
2019
−4 mies. 21 dni27-05-2020
2018
−28 dni17-06-2019
2017
−18 dni27-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Partyła Marek posiada 88
udziałów,
które stanowią
88.0% firmy.
Partyła Bartosz posiada 12
udziałów,
które stanowią
12.0% firmy.
Największym udziałowcem od 16.12.2011 jest Partyła Marek kontrolujący 88% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 10.03.2006 do 16.12.2011
był Partyła Marek kontrolując 88% udziałów.
W okresie od 15.03.2004 do 10.03.2006 najwięcej udziałów posiadał Partyła Marek. Jego udziały w tym czasie wynosiły 96%.